Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2009, 05:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte forumu kirletenlerden bazıları yukarıda isim vermiyorum gördünüzmü eğer böyle olursa tab, başaramayız
Mesaj15.11.2009, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
işte forumu kirletenlerden bazıları yukarıda isim vermiyorum gördünüzmü eğer böyle olursa tab, başaramayız

derlerye ver gazı inlesin abi xD sanada vermişler gazı.
Mesaj15.11.2009, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:

Smile
Mesaj15.11.2009, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:

konuşmalarınıza dikkat ediniz sayın hyprend
Mesaj15.11.2009, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:

ya bırak böle konuşmayı dostum ben senin şu açtığının konunun 10 katını yaptım ama sonuç 0! o yüzden =)
Mesaj15.11.2009, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:
hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:

ya bırak böle konuşmayı dostum ben senin şu açtığının konunun 10 katını yaptım ama sonuç 0! o yüzden =)

Ahmet Bakalım Ne Kadar Yararlı Olacak Mr. Green
Mesaj15.11.2009, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

2012kiyametleri yazmış:
hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:
hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:

olur olur 2 gün sonra bu konuda silinir görür belkim o zaman arkadaş gerçekleri...
Mesaj15.11.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperendesign yazmış:
2012kiyametleri yazmış:
hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:
hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:

olur olur 2 gün sonra bu konuda silinir görür belkim o zaman arkadaş gerçekleri...

2 Gün Bile Bence Fazla Gereksiz Konular Arasına Giriyor Artık Bu Tür Başlıklar.

Neyse Arkadaşın Hevesini Kursağında Bırakmayalım Smile

İyi Diyelim Daha İyi Olsun Forum Wink

Mesaj15.11.2009, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperendesign yazmış:
2012kiyametleri yazmış:
hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:
hyperendesign yazmış:
denizmerkezi yazmış:

Bu konu en baba 1 hafta tutar Wink Smile Moderatörler zaten 2 haftada bi aktif oluyor.. Razz Very Happy

E bu hafta aktif olmadıklarına göre Smile gelecek hafta pazar gününe kadar bu konunun aktiflik süresi var Wink Very Happy

Umarım sen başarırsın arkadaş Wink
Mesaj15.11.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperendesign yazmış:

hehe bak yine yerlerdeyim neden ? burda yönetici mı var ? yok o zaman bu düzen gitsin böle sonra istanbul belediye çöplüğü gibi olunca gelir biri bakar umutsuz çtesi diyip closed yapar...

Sen En Başta Yorum Yazmadan Önce Saygı Duymayı Öğren Ve Forum İçin Bişeyleri Amaçlar Ben Sadece Burda Fikrimi Beyan Ediyorum , Neden Gelip Adam Gibi Yorum Yazmıyorsunki Amacın Ne ?
Mesaj15.11.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayın bygrapix moderatörler uzerine kullandığınız tabir hiçhoşuma gitmedi hepsiyle tek tek görüştüm kerim abiyle cuneyt abiyle yasin abiyle maras ile sohsahne ztn adaşım onla her zmn görüşüyorum turkmayası(tuna)sayı tunaylada dialog içindeyim gokseen fazla göremiyorum suanda tek görüşmediğim mod tumhepsiburada(oguzhan) merak etmeyin onuda ekledim arkadaşlık sitesinden isim vermiyorum reklam Wink bunlarla bu konuyu bir daha konuşacağım
Mesaj15.11.2009, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
sayın bygrapix moderatörler uzerine kullandığınız tabir hiçhoşuma gitmedi hepsiyle tek tek görüştüm kerim abiyle cuneyt abiyle yasin abiyle maras ile sohsahne ztn adaşım onla her zmn görüşüyorum turkmayası(tuna)sayı tunaylada dialog içindeyim gokseen fazla göremiyorum suanda tek görüşmediğim mod tumhepsiburada(oguzhan) merak etmeyin onuda ekledim arkadaşlık sitesinden isim vermiyorum reklam Wink bunlarla bu konuyu bir daha konuşacağım

Arkadaşım bu saydığın isimler ile zaten görüştüm Very Happy hakan bey'e kadar ilettim..ama olmadı Wink anlıyosun demi? Wink ol-ma-dı Wink Cunobag sanki "bu forum karışık kuruşuk gitsin"dercesine "SİL-Dİ"Konumu (ua1905uanın kinide Wink ) Anlyosun demi? Wink ayrıca moderatörler için herhangi sıfat,tabir vs..vs.. kullanmadım Wink Very Happy allahım yarabbim sana geliyorum Smile çoluk çocuk ile uğraşıyoruz yaa.. Sad
Mesaj15.11.2009, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bu konu en baba 1 hafta tutar Wink Smile Moderatörler zaten 2 haftada bi aktif oluyor.. Razz Very Happy
Daha fazla dialog içine girmeyeceğüim afedersiniz biraz sonra telefonla cuneyt abiyi zaten arayacağım hava attığım tabirine varmayın bu aradada
Mesaj15.11.2009, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Alıntı:
Daha fazla dialog içine girmeyeceğüim afedersiniz biraz sonra telefonla cuneyt abiyi zaten arayacağım hava attığım tabirine varmayın bu aradada

Very Happy ara ara byqraphix'in selamı var bi gelip el at de Wink Very Happy
Mesaj15.11.2009, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Arkadaşlar başlıgı açan arkadaş fikrini belirtmiş..Tamam..
Siz de fikrinizi belirtin ama SAYGILI bir şekilde.
Bu başlığa mesaj yazan saygının ne demek olduğunu bilmeyen kendini bilmezler var..Onlar hakkında gereğini yaptım..Yapmaya da devam edecğim.
Konu burada kapanmıştır..
Lütfen mesaj yazmayalım,bizi zor durumda bırakmayın.
Önceki mesajları göster: