Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yukardaki mesajımda birşey yazmama gereği duydum. Ama yazayım yinede;
Bedava-sitem Forumu ne zamandan beri böyle? Yaklaşık 1 senedir diyebilirim.. 1 seneden beri böyle belki 30 tane başlık açıldı. Belkide daha fazla. Ve bu başlık açanların arasında bende vardım. İlk başlarda oluyor gibiydi, sonra bozuldu. Bu başlığı açsan noldu, ne geçti eline? Bir başlıkla olsaydı ohoo.. Herkes 1 tane başlık açardı o zaman.(: Bırakın insanlar kendi hallerinde eğlensinler.. Bu saatten sonra hani bu kadar oluyorsa yinede ne mutlu bize. Başlık açmanın falan anlamı yok. Buraya ne kimseyi zorla getirebilirsiniz, nede zorla tutabilirsiniz.. Forum'a her gün girip hep mesaj yazan en fazla 5-6 kişi vardır. 5-6 kişi için bu başlığı açıyorsanız ben başka şeyler düşünürüm.. Bir dahada böyle başlık açıldığında güler geçerim yine.. Yorum falan yazmam. '' GÜLMEK '' yetiyor sadece çünkü.

Bu Forum'u moderatörlerde düzeltemez. Yeni yönetici gelirse ( adam gibi ) o düzeltir.. Şimdi bazıları dicek yönetici var.. Gülmek istemiyorum, lütfen demeyin.. Laughing
Mesaj15.11.2009, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Denizmerkezi

Düzeltebiliyorsan Düzelt Bu Forumu Wink

Arkandayım Ne Kadar İmkansız Gibi Görünsede Belki Düzelebilir Dİye DÜşünüyorum..

Arkandayım Wink

Mesaj15.11.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

VaLLa bana da düzeLMeyecekmiş gibi geLiyor..