Forum'da ara:
Ara


« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
Mesaj16.11.2009, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Trabzon, Galatasaray kupada aynı grupta


Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplar belirlendi. Trabzonspor ile Galatasaray aynı gruba düştü.

Ziraat Türkiye Kupası'nda grup kuraları İstanbul'da Ataköy Olimpiyatevi'nde çekildi.

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Beşiktaş D Grubu'nda Manisaspor, Kasımpaşa, Konya Şekerspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile mücadele edecek.

Turkcell Süper Lig lideri ve geçtiğimiz sezonun kupa finalisti Fenerbahçe, Eskişehirspor ve Antalyaspor'un da bulunduğu A Grubu'nda yer alıyor.

Süper Lig'in güçlü ekipleri Trabzonspor ve Galatasaray B Grubu'nda. Son günlerde gündemden inmeyen Ankaragücü de bu grupta mücadele edecek.

20 kulübün yetkililerinin katıldığı kura çekimi sonucunda oluşan beşer takımlı dört grupta mücadele 23 Aralık'taki maçlarla başlayacak.

Gruplarda ilk iki sırayı alacak sekiz takım 3-10 Şubat tarihlerinde çeyrek final maçları oynayacak. Yarı finaller 24 Mart-14 Nisan, final 5 Mayıs'ta yapılacak.

A Grubu: Fenerbahçe, Eskişehirspor, Antalyaspor, Altay, Tokatspor
B Grubu: Denizli Belediyespor, Trabzonspor, Galatasaray, Ankaragücü, Orduspor
C Grubu: Giresunspor, Tarsus İdmanyurdu, Sivasspor, Bursaspor, Denizlispor
D Grubu: Manisaspor, Kasımpaşa, Konya Şekerspor, Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Maç Programı

1. HAFTA (23 Aralık 2009)

A Grubu: Fenerbahçe-Altay, Antalyaspor-Eskişehirspor, (Tokatspor bay) B Grubu: Denizli Belediyespor-Ankaragücü, Galatasaray-Trabzonspor, (Orduspor bay) C Grubu: Giresunspor-Bursaspor, Sivasspor Tarsus İdmanyurdu, (Denizlispor bay) D Grubu: Manisaspor-Beşiktaş, Konya Şekerspor-Kasımpaşa, (İstanbul Büyükşehir Belediyespor bay)

2. HAFTA (10 Ocak 2010)

A Grubu: Tokatspor-Antalyaspor, Eskişehirspor-Fenerbahçe, (Altay bay) B Grubu: Orduspor-Galatasaray, Trabzonspor-Denizli Belediyespor, (Ankaragücü bay) C Grubu: Denizlispor-Sivasspor, Tarsus İdmanyurdu-Giresunspor, (Bursaspor bay) D Grubu: İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Konya Şekerspor, Kasımpaşa-Manisaspor, (Beşiktaş bay)

3. HAFTA (13 Ocak 2010)

A Grubu: Altay-Eskişehirspor, Fenerbahçe-Tokatspor, (Antalyaspor bay) B Grubu: Ankaragücü-Trabzonspor, Denizli Belediyespor-Orduspor, (Galatasaray bay) C Grubu: Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu, Giresunspor-Denizlispor, (Sivasspor bay) D Grubu: Beşiktaş-Kasımpaşa, Manisaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor, (Konya Şekerspor bay)

4. HAFTA (17 Ocak 2010)

A Grubu: Antalyaspor-Fenerbahçe, Tokatspor-Altay, (Eskişehirspor bay) B Grubu: Galatasaray-Denizli Belediyespor, Orduspor-Ankaragücü, (Trabzonspor bay) C Grubu: Sivasspor-Giresunspor, Denizlispor-Bursaspor, (Tarsus İdmanyurdu bay) D Grubu: Konya Şekerspor-Manisaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş, (Kasımpaşa bay)

5. HAFTA (27 Ocak 2010)

A Grubu: Eskişehirspor-Tokatspor, Altay-Antalyaspor, (Fenerbahçe bay) B Grubu: Trabzonspor-Orduspor, Ankaragücü-Galatasaray, (Denizli Belediyespor bay) C Grubu: Tarsus İdmunyurdu-Denizlispor, Bursaspor-Sivasspor, (Giresunspor bay) D Grubu: Kasımpaşa-İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Beşiktaş-Konya Şekerspor, (Manisaspor bay)
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu