Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:

zaten dünyada CSS ve HTML kodlama dillerini birtek "HF" biliyo demi... ya saçmalamayın arkadaşlar hackerfriend olmasaydı başka birisi yapardı bu işi.ama şu anda tr.gg ve diğer webmeye ait olan uzatılarda hackerfriendden çok daha fazla iyi öğreten siteler var. hackerfriendden öncede vardı hackerfriendden sonrada.ben şahsen hackerfriendden hiçbirşey öğrenmedim.ama şu anda bildiğim bütün intenet ile ilgili şeyler bana yetiyor.

O yüzden;

Hackerfriend Olmasaydı, Tr.gg 'de çoğu kişi site yapmayı bilmezdi ama yani olmasaydı pek birşey değişmezdi diye düşünüyorum

Css kodlamayı htmlyi bende biliyorum fakat bunları tr.ggye uyarlamak neden hfden önce kimsenin aklına gelmedi ben şuadndada eminimki hf kadar bilgisi olan yoktur bsde bende biliyorum cssyi yazın css kodlamalar yaptı ama öyle ps değil normal css kodlamalar phpBB'de hatrı sayılan bir oldum herkese tema konusunda yardım ettim siz herşeyi öğreniyorsunuz sonradanda hfde bişeymi gibisinde konuşuyorsunuz. Kediler gibi davranmayın sen kimden öğrendin tasarım yapmayı diyelim x kişiden x kişi y kişisinden en sonunda onlarada öğreten hf budur yani gerçek!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj21.11.2009, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hackerfriend Olmasa Bişi olmaz

Hyperend Ne Güne Duruyor xD

Mesaj21.11.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Bedava-Sitemin Tasarımsal Tarihi:

Arrow Bedava-Sitem yeni kurulduğu zamanlarda cunubag ysnsen vs bunlar ıceblu gibi tasarımlar yapılıyordu.
Arrow HF İle bir değişim süreci başladı Ve HF tr.gg lere css tasarımın nasıl uygulanacağını gösterdi.
Arrow Şuanlarda ise PS tasarımları var onlarında nasıl yapılacağını HF Sitesinde Öğretti.

Şimdi HF Olmasaydı Dedik Son 2 maddeyi çıkarın biz şu anda ıceblue red butterflyler ile uğraşıyor olurduk Wink

HF Olmasaydı belki bir başkası olabilirdi fakat ne kadar zaman sonra olacağı Allah Kerim Belkide Hf Olmasaydı Başkasının Sayesinde Şuanda CSS Tasarıma Geçmiş Olacaktık.

Şu anda bir çok kişi tasarım nasıl ayrılacağını filan anlatıyor peki onlar kimden öğrendi HF . HF'ninde dediği gibi kıymet bilenlerde vardır bilmeyenlerde vardır. Tarihtede zaten hep öyle olmuştur ve öylede devam edecektir. Yani Vel Hasıl Kelam(Uzun Lafın Kısası) HF'olmasaydı Biz Bedava-Sitemde Taş Devrini Yaşıyor Olacaktık.

Laughing Laughing
Css bölümünde bir çok başlık çok öncelerden vardı zaten.. Eskiden en eski Bedava-sitem üyelerinden biri olan naazimca'da bunun çok katkısı var. Eskiden burda olmadığınız besbelli. Sanalcity, Fenercafe bunlarında az katkısı olmadı.. Hackerfriend şu 1-1.5 sene içinde sundu Free template tasarımı. Veya anlatımları diyelim.. İstiyorsa kendisi koysun sitesinin eski halini??
Mesaj21.11.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

PS'de Tasarım Yapmayı Haluk Abiden Öğrendim.

Free Tasarımlarını Ayırmayı Vs. De Ondan Öğrendim...
Mesaj21.11.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
cengizhanayaz yazmış:

zaten dünyada CSS ve HTML kodlama dillerini birtek "HF" biliyo demi... ya saçmalamayın arkadaşlar hackerfriend olmasaydı başka birisi yapardı bu işi.ama şu anda tr.gg ve diğer webmeye ait olan uzatılarda hackerfriendden çok daha fazla iyi öğreten siteler var. hackerfriendden öncede vardı hackerfriendden sonrada.ben şahsen hackerfriendden hiçbirşey öğrenmedim.ama şu anda bildiğim bütün intenet ile ilgili şeyler bana yetiyor.

O yüzden;

Hackerfriend Olmasaydı, Tr.gg 'de çoğu kişi site yapmayı bilmezdi ama yani olmasaydı pek birşey değişmezdi diye düşünüyorum

Css kodlamayı htmlyi bende biliyorum fakat bunları tr.ggye uyarlamak neden hfden önce kimsenin aklına gelmedi ben şuadndada eminimki hf kadar bilgisi olan yoktur bsde bende biliyorum cssyi yazın css kodlamalar yaptı ama öyle ps değil normal css kodlamalar phpBB'de hatrı sayılan bir oldum herkese tema konusunda yardım ettim siz herşeyi öğreniyorsunuz sonradanda hfde bişeymi gibisinde konuşuyorsunuz. Kediler gibi davranmayın sen kimden öğrendin tasarım yapmayı diyelim x kişiden x kişi y kişisinden en sonunda onlarada öğreten hf budur yani gerçek!

sana bilip bilmediğini sormuyorum ben...ayrıca kediler gibi "nankörlük"te yapmıyorum.bedava sitemde hfden önce olsaydım eminim onun gibi şeyler yapmaya insanlara bilgi vermeye çalışırdım.ama tr.gg camiasında herkez hfden öğrendi bu işi diye bişey yok .
Mesaj21.11.2009, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Hacker Friend Yorumun için tşkler.
Ve diger Arkdaşlarada Tşkler.

TR.GG nin Kodlamalarını,Tasarımlarını ve Diger Kodları Kimin yaptıklarını ben iyi bilirim.

Bugün burada Free veya Photoshop tasarımı kullananlarda var aranızda Ice blue kullananlarınızda.

Trggcanavari,HF,FenerCafe Bunların üstünede burada büyüklük yapacak kimse yok.
Trggcanavari,Fener Cafe de Paylaştı onların haklarını yiyemem.Fakat Onlar Buraları buraktılar gibi bişey.Ya giriyorlar ya girmiyorlar.Nedenide Forumdaki kötüleyici insanlar ve daha buna benzer şeyler.

HF ye ise neden güncellemiyorsun felan diye bir kaç yerde yorumlar ve mesajlar görüyorum.

Ayrıca şuan tr.gg deki çogu Css paylaşımında çift sütunlu Css(HF yapımı)Tek sütunlu(HF yapımı) ve Kodlanmış free tasarımlar var.
HF nin hakkıda yenmez,
Birde iyiler neden Tr.gg yi burakıyorlar diye düşünürdüm önceden.Şimdi Ögrendim bilgileri ögrenip İyileri Yıkmaya çalışıyorlar

Ayrıca Tartışma konusuna çevirmeyiniz.Sevmiyorsanız Yazmayın.

Mesaj21.11.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

H-F bizim Gibi Biri Niye Büüyütüyonizki
Mesaj21.11.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

cincocuk yazmış:

Doğru sen varken hf kim dimi Mr. Green
Mesaj21.11.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden mi O Senin Bilmedigin Çok Şeyi Biliyor.Ve Kıskanmıyor Paylaşıyor.
Mesaj21.11.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
cincocuk yazmış:

Doğru sen varken hf kim dimi Mr. Green

Yokla Mr. Green

@ sefacity

Çok Seviyosun Galiba H-F yi xD

Mesaj21.11.2009, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında Ben H-F nin Sahibiyle konuşmuşlugum yok.
Kişisellik olarak değil yağ yakmak amacıyla değil,Ben paylaşımlarını seven birisiyim.

Mesaj21.11.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sefacity yazmış:
Kişisellik olarak değil yağ yakmak amacıyla değil,Ben paylaşımlarını seven birisiyim.

Wallamı Ne Tesadüf Bende Paylaşımlarını Seviyom Allah Allah xD Mr. Green
Mesaj21.11.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sefacity yazmış:

Evt O Doğru xD
Mesaj21.11.2009, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

sefacity yazmış:

o zaman sevmeye devam et
Mesaj21.11.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Edecem Zaten.Arada Dalga geçenleriniz var ve kendini espiri yaptık sananlarınız kendinizi rezil ediyorsunuz.