Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.11.2009, 07:12 (UTC)    
Mesaj konusu: DB dosyası - önemli

Saklı sayfalar extrasında biz üye eklediğimizde kendi sitemizin bilgilerini kaydeden Db dosyasının yolunu bilme hakkımız varmı? Eğer bilebilirsek uyelik formu kurabiliriz. (Üyeleri biz eklemeyiz, onlar formu doldurup birkaç saniye içerisinde veritabanına eklenir.)
Mesaj25.11.2009, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

O yolu bilirsek bize de çok faydası olur.

Bunu yöneticilerden isteyebiliriz ama yardımcı olurlar mı bilemeyiz!..

Mesaj25.11.2009, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Saklı sayfalar extrasında biz üye eklediğimizde kendi sitemizin bilgilerini kaydeden Db dosyasının yolunu bilme hakkımız varmı? Eğer bilebilirsek uyelik formu kurabiliriz. (Üyeleri biz eklemeyiz, onlar formu doldurup birkaç saniye içerisinde veritabanına eklenir.)

Aslında bunun biz bs kullanıcılarının hizmetine sunulması gerekir...Ama bs yöneticilerinin bununla uğraşmak isteyeceklerini pek sanmıyorum...Dikkat ederseniz uzun zamandır bs zaten sahipsiz bırakılmış bir durumda...Şu an çoğu eski arkadaşların bs yi terk ettikleri ortada...

Sanırım yakın bir zamanda ben de ayrılacağım...

Mesaj25.11.2009, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs yöneticileri bizim bunları kullanmamızı istemezler çünkü hacklenme ihtimali olur... Ama html kodlarının bir açığı yok ben asp kodlamayı biliyorum ve şimdiye kadar 1 adet asp ile yaptığım bir forum hacklendi. Sad Aslında bu hizmet site değil sadece blog. Mr. Green
Önceki mesajları göster: