Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2009, 00:54 (UTC)    
Mesaj konusu: linklerime tıklayınca bişey olmuyor

merhaba..ben yeni başladım kusura bakmayın ilk önce ama ben linkleri aynen anlatımlardaki gibi,sitenin urlsi ve sayfamın ismi ve .htm olarak linki kaydettim ama sitemi kaydedince linklere tıklayınca hiç bişey olmuyor Sad nERDE HATA YAPTIM BİLGİLENDİRİRSENİZ COK SEVİNİRİM..[/b]
Mesaj30.11.2009, 00:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: linklerime tıklayınca bişey olmuyor

evreninruhu yazmış:
merhaba..ben yeni başladım kusura bakmayın ilk önce ama ben linkleri aynen anlatımlardaki gibi,sitenin urlsi ve sayfamın ismi ve .htm olarak linki kaydettim ama sitemi kaydedince linklere tıklayınca hiç bişey olmuyor Sad Nerede HATA YAPTIM BİLGİLENDİRİRSENİZ COK SEVİNİRİM..[/b]

Merhaba ,

anlatmak istediğiniz konuyu biraz daha açarsanız arkadaşlarımız güzel bi anlatım ile yardımcı olabilirler..

İyi Eğlenceler
Mesaj30.11.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

önce link verilecek sayfanın olması gerekiyo. yani olmayan bi sayfaya link verilirse linke tıklayınca malum 404 sayfası çıkar karşımıza. o yüzden önce sayfayı hazırlarsın. sonra da linkini şu şekilde vermen gerekir:

Kod:
<a href="sayfaninadresi.htm">Linkin Yazısı</a>

*sayfaninadresi.htm kendi sitende (aynı dizinde) bi sayfa olduğu için başına yeniden sitenin adresini yazman gerekmiyo. başka bi siteye link verirken site adresini yazman gerekir haliyle.