Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.12.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Polat'ın selamıyla işe giremedi Cevat'a özendi

'Beni Polat abim gönderdi, beni işe alın' diyen genç olumsuz yanıt alınca bakın ne yaptı?

Kurtlar Vadisi dizisinin etkisinde kalan, Demir Karaboyacı, bir bankanın şube müdürüne "Ben Kamu Güvenliği Teşkilatı mensubuyum. Polat abim beni işe almanızı söyledi" dedi. Olumlu cevap alamayınca sinirlenen ve elindeki benzinle banka şubesini yakmak isteyen şahıs o sırada bankada bulunan iki polis memuru tarafından son anda etkisiz hale getirildi.

BÜLENT CİVANOĞLU / BURSA / AHT

Bursa'nın Atatürk caddesinde bulunan Vakıfbank şubesinde meydana gelen olayda bir süredir psikolojik sorunları olan Demir Karaboyacı (2Cool, sabah saatlerinde bankaya gelerek şube müdürü ile görüşmek istedi. Şube müdürünün odasına alınan Karaboyacı, burada "Ben kamu güvenliği teşkilatındanım Polat abim yolladı. Beni işe almanızı istiyor" dedi. Dengesiz konuşmaları ile şube müdürünü rahatsız eden şahıs görevliler tarafından odadan çıkartıldı. Ancak elindeki poşetteki pet şişede bulunan 1 buçuk litre benzini şubenin ortasında döken Demir Karaboyacı, "Abim talimat verdi. Gerekirse hepsini yak dedi" diye bağırdı.

Herkesin donup kaldığı bir anda şubede tesadüfen kredi başvurusu için bulunan iki polis memuru, Demir Karaboyacı' nın üzerine atlayarak etkisiz hale getirdiler. Gözaltına alınan Karaboyacı, adliyeye sevk edildi.
Mesaj05.12.2009, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy beni polat gönderdi Very Happy verin tüm paralari Very Happy Laughing
Mesaj05.12.2009, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-genc yazmış:
Very Happy beni polat gönderdi Very Happy verin tüm paralari Very Happy Laughing

Vermemişler İşde Laughing
Mesaj05.12.2009, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beni Polat Abim Gönderdi Bana örneklere yazın Smile Smile