Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Yıldırım istifa etti!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ani bir kararla Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan istifa ettiğini açıkladı.

Ve Aziz Yıldırım savaş baltasını çıkardı. Son haftalarda üst üste gelen hakem hataları ve bunun sonucunda alınan yenilgiler, Fenerbahçe Başkanı’nı çileden çıkardı.

Eskişehirspor yenilgisi sonrasında yöneticilerle birlikte Atatürk Stadı çıkışında konuşan Aziz Yıldırım şok açıklamalar yaptı. Yıldırım, “Yeniliriz ya da kazanırız. Ama yanlış olan bir şey var ki hakemler. Türk futbolu bir yerle gelsin diye uğraşıyoruz. Kulüpler Birliği olarak hep çalıştık, Kulüp başkanlarının hepsine teşekkür ediyorum, bana yardımcı oldular.
Türkiye’de futbolu bir noktaya götürelim diye uğraştık. Maalesef hakem camiası ve federasyon kendileri bu işinde yokmuş gibi gördüler. Aziz Yıldırım, Kulüpler Birliği Başkanı olduğu için konuşamıyor. Fenerbahçe camiasının haklarını savunamıyor duruma geldim. Şu andan itibaren Kulüpler Birliği Başkanlığı’nı bıraktım. Bundan sonra Aziz Yıldırım Fenerbahçe’nin haklarını nasıl koruyor göreceğiz. Beşiktaş maçında penaltı verilmiyor, oyun devam ediyor.
3. golde ofsayttan yiyoruz, Kasımpaşa’dan da aynı golü yiyoruz. Eskişehir’de de aynı şeyler. Birinci golde faulü vermiyor. Hakemler çok formsuzlar. Bilica’yı 18’in içinde indiriyorlar, bizim oyuncular yerlerde geziyor, penaltı çalınmıyor. İngiltere liglerini izlesinler. Roberto Carlos Kayseri’de adama bir dokundu diye penaltı verdiler” dedi.

‘KİMSE BENİ YOLUMDAN ÇEVİREMEZ’

Başkan Aziz Yıldırım, bundan sonra daha tepkili olacaklarını belirterek adeta herkese meydan okudu. Yıldırım, “Verilen yanlış kararlara rağmen bugüne kadar saygı gösterdik sustuk, konuşmadık. Ama artık herkes aklını başına alacak.
Federasyonmuş, cezalarmış beni yolumdan çeviremezler. Beni kimse yolumdan çevirmez. Tüm
kurumlar birbirine saygılı olacak. Tahkim Kurulu, Disiplin Kurulu hepsine sesleniyorum. Fenerbahçe
camiasının haklarını dibine kadar savunurum. Hatalar sadece Fenerbahçe’ye karşı değil, herkese karşı böyle. ‘Lig bu hakemlerle gidecek’ diyorlar. Hayır bu hakemlerle gitmeyecek. Ayıp denilen bir şey var.

Penaltılar verilmiyor. Nasıl olacak bu iş? Bana güvenen tüm kulüp başkanlarına teşekkür ediyorum. Çarşamba günü istifamı vereceğim. Hak eden kazansın, biz kaybedelim önemli değil. Ama böyle kararlarla Türk futbolu bir yere gitmez. Bu hakemlerle hele hiç gitmez. Federasyon aklına başına alsın. Başka konular da biliyorum bunları da gerekirse konuşurum” ifadesini kullandı.

Bence Geç Kalınmıştı bile

Mesaj06.12.2009, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fenerbahçeliler'in Bazıları Olumlu bakıyor Bazıları Olumsuz.

Sonuçta Aziz Yıldırım İstifa Etti.Bence Doğrusunu Yaptı..
Mesaj06.12.2009, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne Diyeceğimi Bilemiyorum..
Mesaj06.12.2009, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodchat yazmış:
Ne Diyeceğimi Bilemiyorum..
Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj06.12.2009, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fenerbahçe başkanlığına devam ediyor sonuçta...
Kulüpler birliği başkanı olmanın bir espri olmadığını başından beri herkez biliyor.
Çok önemli bir mercii değildi zaten.
Fakat Türk Futbolunun gelişimi için bu tür oluşumlara ihtiyaç var...

En iyisini yaptığını düşünüyorum.

Mesaj06.12.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi oldu.

Mesaj06.12.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
Kulüpler birliği başkanı olmanın bir espri olmadığını başından beri herkez biliyor.

Fenerbahce Başkanlığındanda Ayrılır İnşallah Smile
Mesaj06.12.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
bin907 yazmış:

Fenerbahce Başkanlığındanda Ayrılır İnşallah Smile

Konu sapmasın arkadaşlar.. Wink

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj06.12.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

habersizhaber yazmış:
İyi oldu.

evet
Mesaj06.12.2009, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aziz Yıldırım Fenerbahçe kulüp başkanlığından değil, kulüpler birliği başkanlığından istifa etti.
Mesaj06.12.2009, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Aziz Yıldırım Fenerbahçe kulüp başkanlığından değil, kulüpler birliği başkanlığından istifa etti.

Evet Biliyoruz. Ginede Teşekkür ederim. Razz Bilmeyenler İçin Hatırlatma Olsun
Mesaj06.12.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
net-tr yazmış:

Başlık açıldıktan sonra bazı arkadaşlar okumadan yorum yapmış gibi hissettim sanki. Ondan yazdım. Gerçi bin907'de yazmış. Smile
Mesaj06.12.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede iyi olmuş.. Wink
Mesaj06.12.2009, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence en dogrusunu yapti

Bir baskan sadece kendi kulubü ile ilgilenmeli,

fenerbahcede zaten aziz yildirim 3 sene üst üste sampiyonluk sözü verdikten sonra hersey tersine döndü ve ligde avrupada yenilgiler yasandi

bana sorarsaniz 3 sene sampiyon olmiyim ama avrupada ya sampiyonlar ligini yada uefa kupasini kazaniyim daha iyi cünki türkiye zaten bizim Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj07.12.2009, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
htlmkodes yazmış:
net-tr yazmış:

Başlık açıldıktan sonra bazı arkadaşlar okumadan yorum yapmış gibi hissettim sanki. Ondan yazdım. Gerçi bin907'de yazmış. Smile

Sanırım bana dedin haberim vardı zaten. habersiz'im ama yinede haaber var işte Smile