Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu: giriş sorunu

arkadaşlar sitemde enteresan bir arıza oldu bu konuda bilgili arkadaşlar lütfen yardım ederlerse sevinirim
şimdi ben bazı sayfaları üyelikle giriş yaptım biliyosunuz eror sayfasını ayarlayarak yapıyoruz bunu ama ilginç olan üye oldu üye girişi yapıyor orta bölümde saklı sayfalar görünüyor bu tamam ama tıklayınca yeniden sadece üyeler görebilir diyor eror sayfama yönlendiriyor yani buna bir çözümü olan varmı acaba sanırım bu arıza b s den kaynaklanıyor dün böle bişi yoktu vede herhangi bir değişiklikte yapmadım

@sonsahne: konu başlığı konuyla ilgili olmalı. acil vb. şeyler değil.

En son korsan-turkiye tarafından 06.12.2009 14:22:06 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj06.12.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

Giriş yaprıktan kısa bir süre sonra sistemden tekrar çıkış yapıyor olabilir.
Buna dikkat edin eğer sorun bu değil ise teknik bir problem vardır.

sitenizi açarken kullandığınız mail adresi ile support-tr( at )webme.com a mail ile sorununuzu anlatabilirsiniz.

İyi eğlenceler.
Mesaj06.12.2009, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence sakli sayfalar olarak editörden sayfalarimi degistirden ayarlamasini yaptiginda tasarim ayarlarindaki linkte hata oldugundan böyle yapiyor yani uyumsuzluk oldugu icin hata vermis olabilir..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: