Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.12.2009, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Önemli Lütfen.Müstehcen İçerikli Reklamlar

Arkadaşlar benim sitem İslami bir site ve bedava sitemin gönderdiği müstehcen içerikli reklamlardan (özellikle iki bayanın öpüşüyor gibi olduğu ve yine iki bayanın dekolteli halde göründüğü reklamlar) başta ben sonra da ziyaretçilerim rahatsız oluyorlar.Bu sorunun bir çözümü yok mu?Reklamın gönderilmesine hiç bir şey deme hakkımız yok.Bunu biliyorum ama müstehcen reklamları isteğe bağlı olarak engelleyemezler mi?Lütfen yardım...
Mesaj08.12.2009, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu reklamları Bedava-sitem alıyor ama içindeki reklamları Bedava-sitem belirlemiyor maalesef.. Tek çare beklemek. Yakında ücretli ekstralar gelebilip bu reklamları kaldırma imkanınız olabilir belki. Dediğim gibi beklemeliyiz. Ayrıca reklamı kaldırmak gibi birşeyde yapmayın derim. Siteniz silinir.. En iyisi bir açıklama yapmanız iyi olur ziyaretçilerinize..
Mesaj08.12.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Müstehcen Reklamlar

Ziyaretçilerime bir özür yazısı yazdım.Reklamı silme düşüncesinde değilim zaten.Kuralları biliyorum ama reklamlar bu konudaki hassas insanlar için gerçekten çok rahatsızlık verici.Bunun bir çözümü vardır inşaallah.Paralı uygulamaya geçilirse zaten siteyi almayı düşünüyorum ücretle ama şu an için bu sorun canımı sıkıyor biraz.İslami sitede bu reklamlar ziyaretçilerimi çok rahatsız ediyor ve bu konuda tepkiler alıyorum...
Mesaj08.12.2009, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyennemessen kullanmassın b-s yi adam sana hostveriyo domain veriyo daha ne istiyon altı üstü bi reklam polemikj yaptınız.