Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.12.2009, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Anyı İnternet Ağındaki pcye bağlanmak istiyorum

Anyı İnternet Ağındaki pcye bağlanmak istiyorum okulda pc sınıfında veri aktaımı yapıyozda bellek siz nal bağlanırım internet ağı üzerinden
Mesaj09.12.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba söyle birsey var sana faydali olurmu artik sen karar ver Wink
..........................

Dameware , Ağdaki bilgisayaları yetkili bir kullanıcı ile uzaktan yönetmeye yarayan araçtır.

Daweware ile ağ ortamında yapacaklarınız sınırsız denilebilir.

Uzaktaki bilgisayara uzak masaüstü bağlantısı açmaktan tutun, ağdaki herhangi bir bilgisayar hakkında her türlü bilgiyi elde etmekte mümkün.

Dameware Mini Control Programı ile uzaktaki kullanıcının bilgisayar ismini yazmanız bağlanmanız için yeterlidir. Yalnız bağlanacağınız pc’de firewall açıkça firewall’dan 6129 numaralı portu “except” etmelisiniz…

Ayrıca ; bilgisayara bağlanmak için yetkili kullanıcı hesabını kullanmalısınız .

Bunun yanında Dameware Nt Utilities programıyla da uzak sistem kaynakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yine uzak bilgisayara mesaj gonderebilir. Registry kayıtlarını değiştirebilir. Ve işlemci üzerinde çalışan uygulamaları takip edebilirsiniz

programi indirmek icin google´ye bu yaziyi yapistir
(DameWare NT Utilities indir (download) olarak arat arama moturundan..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.12.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ağa indirdim kurdum o pcye girmiyo evde denedim çoklayıcı var başka pcye denedim olmadı
Mesaj09.12.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozaman yapman gereken birsey kaliyor oda

ethernet kablosu isini gorur.
veya wireless baglantsi yapabilirsin buda söyle oluyor
wireless cihazını data girişine takıyorsun laptopta wireless çalıştır dediğinde sinyali alıyor daha sonra internet yada network'e bağlanabilirsin fakat sadece laptop icin gecerligdi bu sanirim
fakat fiyatlari nekadar bilemiyorum Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: