Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.12.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar hayırsever varsa bi bakıversin

selam arkadaşlar.ben bir site açtım ama tasarım ayarlarında fazla tasarım yok onu nasıl değiştireblirim.eğer gerçekten yardım edebilecek varsa benim için yaparnısnız?resimli bi şekilde koyun lütfen anlıyamıyorum yardımlarınızı bekliyorum..... teşekkürler.... Sad Sad Sad Sad
Mesaj12.12.2009, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arkadaşlar hayırsever varsa bi bakıversin

sokak42 yazmış:
selam arkadaşlar.ben bir site açtım ama tasarım ayarlarında fazla tasarım yok onu nasıl değiştireblirim.eğer gerçekten yardım edebilecek varsa benim için yaparnısnız?resimli bi şekilde koyun lütfen anlıyamıyorum yardımlarınızı bekliyorum..... teşekkürler.... Sad Sad Sad Sad

Öncelikle Konunuzu Genel Problemler Bölümüne Açınız..

Sorununuza Gelince;

Bu Başlıkta Tasarımınızı Nereye Koycağınızı Anlatıyor.

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25634&highlight=

Bu Başlıkta İse Tasarımlar Paylaşılmıştır.(İce blue,red,butterfly,css)

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697&highlight=

Beyendiğiniz Tasarımın Kodunu Alarak Üstteki Anlatıma Göre Tasarımı Ekliyebilirsiniz..
Mesaj14.12.2009, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkürler arkadaşım saol =)
Mesaj14.12.2009, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni bir konu açamadım burda sormak istiorum..

Ben ayarlardan sayfalarımı düzenleyemiorum.. Ekstralar, anasayfa, yorumlar vs. Hiç birini ayarlayamıorum artık neden? Sorun genelmi?
Mesaj14.12.2009, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

dosthanem- yazmış:
yeni bir konu açamadım burda sormak istiorum..

Ben ayarlardan sayfalarımı düzenleyemiorum.. Ekstralar, anasayfa, yorumlar vs. Hiç birini ayarlayamıorum artık neden? Sorun genelmi?

Browserden kaynaklanabilir. Değiştirin browserinizi
Örneğin İe kullanıyorsanız Mozilla kullanın..
Mesaj15.12.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben telden giriorum nete...telden olduğu içinmi düzenleyemedim yoksa? Sorun sadece bendeyse ozaman ondandır..sağ-oL..
Mesaj18.12.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu: sss

oluım yenimi basladın XD
Mesaj20.12.2009, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

dosthanem- yazmış:
ben telden giriorum nete...telden olduğu içinmi düzenleyemedim yoksa? Sorun sadece bendeyse ozaman ondandır..sağ-oL..

merhaba£

telefondan baglandıgınızda bedava-sitem editörüne giris yapınca tabiki dogal olarak istedigin sekilde editörü kullanamazsın kullanirsin fakat ara sira hatalar olusabilir Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.01.2010, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen öyle oluyo evet :Smile bende pcden hallettim onca emeğimi sildim attım... Çok çocukcaydı zaten Very Happy
Mesaj13.03.2010, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava css tasarım yapılır sadece sitenizin ismi ve şifresini verin gerisini bize bırakın www.kaplanflash.tr.gg örnek tasarım Arrow
Mesaj13.03.2010, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaplanflash yazmış:
Bedava css tasarım yapılır sadece sitenizin ismi ve şifresini verin gerisini bize bırakın www.kaplanflash.tr.gg örnek tasarım Arrow

kurallar uyunuz... bunun gibi başlıkları sitenizde duyurunuz. Wink
Önceki mesajları göster: