Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Kitabımın Giriş Yazısı (okuyanlar bayılacak,yorumlarınızı bq

Yaşam o kadar basitmiş ki ! diyenler eminim ki,hayatın gerçek yüzü ile karşılaşmayan şanslı diye tanımlayabileceğimiz insan grubudur.Malesef bu insanlar şanslı doğdukları için ya da bir başka deyişle,kendilerini şanslı gördükleri için hiçbir zaman şanssız doüduklarını ne düşünmüş nede anlayabilmişlerdir.Şansız doğduklarını ne zaman anlayacakları ise kafi...

Hayatın zorluklarını sadece 15 yıl içerisinde yaşadıklarımla anlayan ben,kendimi kendini şanslı görenlerden daha şanslı görüyor ve Allah'a şükrediyorum.Her daim kazanmayı,kaybetmeyi,gülmeyi ve ağlamayı bildiğim hatta yeri geldiğinde hayata küsmeyi düşündüğüm anlarımın olmasına rağmen şu küçücük beynimde hep "Küçük diye bildiğim dünyamın,büyük oyunları!na"büyük bir tutku ile kafa tuttum.Beni ben yapan bu özelliğimle,küçük dünyamın büyük oyunları bana hep büyük gelsede aslında ne kadar küçük olduğunu anladım,hayatın gerçek yüzünü yavaştan yavaşa tanımayabaşladım.Kendimi hep şanssız gördüğüm günleri şöyle bir düşündüğümde,aklıma; Onun kadar yakışıklı değilmiyim ? Neden beni onlara göre şanssız yarattın ? Benim onlardan neyim eksik ve bunlar gibi birçok sorunu yığını gelir,her sorumun altında da beni özel kılan ve bunlardan ders çıkarmam için gönderilen özel cevapları bulurdum,biraz düşündüğümde...

Ben kendimi ne kadar şanslı görsemde,hayatımı bu boşa yaratılmış gibi görünen ama bazı şeylere kafa yordukça anlamını kavradığınız dünyada,iyiliğe,gelişime ve çocuklara adadım.Çünkü doğru olan yolun bu yol olduğunu düşündüm hep ve yaşadıklarımı onların yaşamaması için gereken en doğru maddelerin;iyilik,ilericilik ve çocuk olduğunu bildiğim için de roman gibi daha önceden yazılmış,benim başrolü oynayıp bir kaç değişiklik yaptığım hayatımı "Küçük Diye Bildiğim Dünyamın,Büyük Oyunları'nı" yani bu kitabı yazdım.

Düşündüm ki;şu küçücük yaşta hayatı en iyi şekilde kavrayan bu küçük insanın hayatını okuyunca belki hayatınız da kendinizi şanssız olarak tanımladığınız anları,tıpkı benim gibi hayatının en şanslı günlerine çevirip ondan bir ders çıkarmanız gerektiğini anlar ve şanslı olduğunuzun farkına varıp boşa yaratılmış gibi görünen dünyayı tanıyıp,hayatınızı kendi oscarlık fliminizmiş gibi yaşarsanız...
Mesaj14.12.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel ama sürekli '' şu küçücük yaşta '' kelimesini tekrar etmişsin bu yaşımda desen onun yerine daha iyi olurdu yaklaşık 40 kere falan kullanmışsın Laughing
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj14.12.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
Güzel ama sürekli '' şu küçücük yaşta '' kelimesini tekrar etmişsin bu yaşımda desen onun yerine daha iyi olurdu yaklaşık 40 kere falan kullanmışsın Laughing
Mert dediğinşeyi sadece 1 kere tekrar ettmişim diğerleri kitabın ismi olduğun için biraz vurgulamaq istedim ama o kadarda abartılacaq kada tekrarlamadığımı dşünüyorum
Önceki mesajları göster: