Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.12.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu: İnternet Tarayıcısında Sol Üstte Site Logosunun Gözükmesi

Arkadaşlar İnternet Tarayıcılarının Link Yazılan Yerinin Solunda Site Logomun Gözükmesini İstiyorum.Mesela Facebook Gibi F Harfli Bişey(Örneğin)...
Yardımlarınızı Bekliyorum Lütfen Yardım... Sad
Mesaj20.12.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

extralar dan Favicon u aktif et sonrada ona istediğin resimi ekle aynen o istediğin yerde görünür kolay gelsin Wink
Mesaj20.12.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Çok Saol Hemen Yapıyom Şuan Smile
Mesaj20.12.2009, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birde Sormuşken Bişey Daha Sorayım Dedim..
Yine İnternet Tarayıcılarında Site İsimlerini Adamlar Sağdan Sola Kayan Yazı Yapmışlar Yani Tarayıcının Üstünde Site İsmi Sağdan Sola Kayarak Gidiyor Onu Nasıl Yapıcaz.Şimdiden Saolun...
Mesaj20.12.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

balkan-spor yazmış:
Birde Sormuşken Bişey Daha Sorayım Dedim..
Yine İnternet Tarayıcılarında Site İsimlerini Adamlar Sağdan Sola Kayan Yazı Yapmışlar Yani Tarayıcının Üstünde Site İsmi Sağdan Sola Kayarak Gidiyor Onu Nasıl Yapıcaz.Şimdiden Saolun...

Bahsetmiş olduğunuz şey hareketli favicon.
http://www.freefavicons.info/
Bu siteye girin. Biraz aşağıya indiğinizde 2'nci adım yazacaktır ve yanında ''Upload File'' yazısını görüceksiniz. Gözat butonuna tıklayarak 16x16 boyutunda faviconunuzu seçin. Ardından hemen altındaki Scrolling txt yazan yere, faviconunuzda kaymasını istediğiniz yazıyı yazıyoruz (bu sitenizin ismi olabilir, seçim tamamen size ait).Son olarak da alttaki Create Favicon tuşuna basarak işlemi bitiriyoruz. Tüm bunları yaptıktan ve biraz bekledikten sonra alt tarafta faviconunuzun görünümü ve indirmek için link bulunuyor. Get It Now tuşuna basarak faviconunuzu indirebilirsiniz. Ondan sonra favicon ektrasından yükleyin..
Mesaj20.12.2009, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Size Yanlış Bilgi Verdim Galiba Ben Onu Değil Başka Bişey Demek İstedim.Bütün O Dediklerimi Yazmamışım Sayın Şimdi Yeniden Yazıyorum...

Örneğin İnternet Explorer Tarayıcısının En Üstünde Solda İnternet Explorer'ın Simgesi Varya O Simgenin Yanında Yazan Örneğin: Bedava Sitem - Windows Internet Explorer Yazısının Yerine Site İsminin Kayarak Geçmesini İstiyorum Kodu Falan Nereye Yapıştıracağımı Soruyorum...
Cevabınızı Bekliyorum...
Mesaj20.12.2009, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodu mod. selin'den alabilirsiniz. aldığınızda tasarım üstü yazan yere yapıştırmanız ve yazmak istediğiniz yazıyı düzeltmeniz yeterlidir.bana bu konuda selin arkadaşım yardımcı olmuştu .snin istediğin yazı bende var siteme girerek örneğini bulabilirsin......
Mesaj20.12.2009, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

zeybekia yazmış:
kodu mod. selin'den alabilirsiniz. aldığınızda tasarım üstü yazan yere yapıştırmanız ve yazmak istediğiniz yazıyı düzeltmeniz yeterlidir.bana bu konuda selin arkadaşım yardımcı olmuştu .snin istediğin yazı bende var siteme girerek örneğini bulabilirsin......

Selin hanım artık Bedava-sitem'de yok..
Ayrıca site başlığını Ayarlardan site başlığı bölümünden değiştirebilirsin..
Kaydırmalı nasıl oluyor bilmiyorum. Marquee ile olmuyor.
Mesaj21.12.2009, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birisi Direk Kodu ve Nereye Yapıştıracağımı Söyleyebilirmi.Cevap Bekliyorum Sizlerden...
Mesaj21.12.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

balkan-spor yazmış:
Birisi Direk Kodu ve Nereye Yapıştıracağımı Söyleyebilirmi.Cevap Bekliyorum Sizlerden...

Ayarlardan site başlığı bölümüne..
Mesaj21.12.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<script language="JavaScript1.2">

var message="Site İsmi Buraya" //kayan başlık
var message=message+" " //gives a pause at the end,1 space=1 speed unit, here I used 10 spaces( at )150 each = 1.5seconds.
i="0" //declares the variable and sets it to start at 0
var temptitle="" //declares the variable and sets it to have no value yet.
var speed="150" //the delay in milliseconds between letters

function titler(){
if (!document.all&&!document.getElementById)
return
document.title=temptitle+message.charAt(i) //sets the initial title
temptitle=temptitle+message.charAt(i) //increases the title by one letter
i++ //increments the counter
if(i==message.length) //determines the end of the message
{
i="0" //resets the counter at the end of the message
temptitle="" //resets the title to a blank value
}
setTimeout("titler()",speed) //Restarts. Remove line for no-repeat.
}

window.onload=titler
</script>

Bu Kodu Tasarımın Üzerindeki Yazı Bölümüne Yapıştırın..İntrodada Gözükmesi İçin İntroya Kod Olarak Ekleyin Oluyor Denenmiştir..
Örnek Bakmak İçin Site: www.balkan-spor.tr.gg www.balkan-spor2.tr.gg

Kodu Buldum Arkadaşlar Yazılıp Silinen Yazı Kayan Yazı Kodu Bulan Olursa Eklesin Lütfen...
Önceki mesajları göster: