Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2009, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar google reklamlarında vergiden sorumlumuyuz

Arkadaşlar google reklamlarında vergiden sorumlumuyuz sorumlu isesk neler yapmamız gerekiyo yardım edermisiniz
Mesaj22.12.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin üstteki google reklamından bahsediyorsanız o otomatiktir. Yani Bedava-sitem üstlenmiştir ona.
Kendiniz almışsanız veya alıcaksanız çoğu demiyelimde bütün reklam şirketlerinde vergi kesilir. Bazılarında da stopaj..
Örneğin adhood reklam şirketinde sınır 50 tl'dir. 50 tl olunca alabilirsiniz..
Sizden 19 tl kesiyor.
Google'da keser tabiiki.
Mesaj22.12.2009, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki bu kesilmeleri kendilerimi yapıyorlar yoksa ben birşey yapmam gerekiyomu daha yeniyim bu reklam işlerindede bilemiyorum bunada yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj22.12.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginc-sitem yazmış:
Peki bu kesilmeleri kendilerimi yapıyorlar yoksa ben birşey yapmam gerekiyomu daha yeniyim bu reklam işlerindede bilemiyorum bunada yardımcı olursanız sevinirim

Bu Reklamlar Bedava-Sitem'e Aittir.Size Hiçbir Zararı Yoktur.
Mesaj22.12.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok benim dediğim google adsensede verilen reklamlar bizim kendi verdiğimiz reklamları kastettişm bu reklamlarda vergileri nasıl yapıyoruz nereden ögreniyoruz ...
Mesaj22.12.2009, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginc-sitem yazmış:
yok benim dediğim google adsensede verilen reklamlar bizim kendi verdiğimiz reklamları kastettişm bu reklamlarda vergileri nasıl yapıyoruz nereden ögreniyoruz ...
Mesaj22.12.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginc-sitem yazmış:

Birsey hesap'ı seçersen kendileri kesip gönderirler. Wink
Mesaj22.12.2009, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim arkadaşlar ... eğer gene yapamazsam size tekrar dönerim
Önceki mesajları göster: