Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu: MODERATÖR VE DUAYEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

Saygıdeğer moderatör ve duayen arkadaşlar,
kendi çapımda ve ilk defa bir site yapmaya çalıştım,bitirdikten sonra google'dan doğrulama kodunu alarak,sitemizdeki yönergeleri takip edip,hazırlamış olduğum sitede uygun yere yerleştirdim ve google'dan "doğrulandı" şeklinde mesaj aldım.Ancak "site didize eklenmedi" şeklinde bir uyarı alıyorum ve site haritası kısmında sorun yaşıyorum ve hala gönderemedim.ayrıca diğer arkadalşarın sitelerini google'da aradığımda hemen karşıma çıktıkları halde kendi sitemi bulamıyorum.
(eğer çok abes karşılanmayacasa)acaba sizler bundan sonrası için sitemi yayınlamasını sağlayabilir misiniz.Yani bir anlamda bundan sonraki işlemlerin sizler tarafından gerçekleştirilmesini istemekteyim.(ileri gitti isem özürlerimi lütfen kabul ediniz.) konu hakkında çok uğraştım ancak beceremedim.
Yardımcı olacak duayen arkadşlarıma şimdiden minnettarlığımı sunarım.
saygılarımla
Mesaj22.12.2009, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin sayfalarının indexlenmesi belirli bir zaman alır...Bazen aylareı bulabilir...

Eğer bu süreci hızlandırmalk istiyorsanız sitenizde sitemap adı altında yeni bir sayfa açarak tüm sayfa linklerinizi ekledikten sonra, http://........../sitemap.htm ile biten bu sayfayı google ye ekleyin...En kısa sürede indexlenmeniz tamamlanır...

Mesaj22.12.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

site yöneticisi arkadaşlar
yardımlarınızı esirgemeyiniz lütfen
Önceki mesajları göster: