Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2009, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu: tarayıcı optimize

arkadaslar sitemi diğer tarayıcılara nasıl optimize edebılırım hackerfriend anlatmış ama hiç birşey anlamadım eger bilen biri varsa yardım etsin lütfen yardım edenin sitesinin linkini sitemde yayınlarım 2 aylıgına
Mesaj23.12.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tarayıcı optimize

istanbulhatti yazmış:
arkadaslar sitemi diğer tarayıcılara nasıl optimize edebılırım hackerfriend anlatmış ama hiç birşey anlamadım eger bilen biri varsa yardım etsin lütfen yardım edenin sitesinin linkini sitemde yayınlarım 2 aylıgına

Kullandığınız kodlara dikkat etmelisiniz o sitedeki tablolarda bir kodu diğer tarayıcılarda çalışıp çalışmadığını gösteriyor.Kodları yazarken diğer tarayıcılarda da çalıştığından emin olun

Yazar Başvuru Yeri   Yazarlarımız
Mesaj23.12.2009, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tarayıcı optimize

atraksiyon yazmış:
istanbulhatti yazmış:

Kullandığınız kodlara dikkat etmelisiniz o sitedeki tablolarda bir kodu diğer tarayıcılarda çalışıp çalışmadığını gösteriyor.Kodları yazarken diğer tarayıcılarda da çalıştığından emin olun

bencede böyle yapman daha yararlı.
ben sitemde bir kodla uğraşıyorsam 4 tarayıcıdan( Mozilla Firefox, IE , Google Chrome, Opera) da bakarım çalışıyor mu çalışmıyor mu diye, çalışmıyorsa belirtirim zaten Wink

Mesaj23.12.2009, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodlar diğer tarayıcılarda calışmıyor lütfen yardım edın
Önceki mesajları göster: