Forum'da ara:
Ara

www.milleycyrusfan.tr.gg Yeni Ekran goruntusuyle karsnizda!
Vayyy
  0%
[ 0 ]
Guzel
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
Mesaj07.01.2010, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu: www.milleycyrusfan.tr.gg Yeni Ekran goruntusuyle karsnizda!

www.milleycyrusfan.tr.gg Yeni Ekran goruntusuyle karsnizda! arkadaslar sitemiz Fan oldugu icin yeniden duzenledik Sİtemiz bircok sitede cıkıor gorurseniz sasirmayin bizim sitede 1 kisiliq reqLam yeri vardir onu kodbul.orq ARldi onun suresi 1 hafta kaldi sitemizde reklam ucretsiz dir....
Mesaj07.01.2010, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Hayran Sayfası Açmışsın Ama İntro Berbat Tasarım Fanını Kurduğun Kişiyle Alkası Yok Fb Tasarımı
Mesaj07.01.2010, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk başta moderatorlar arkadaşımıza katılıyorum. İntrodan başlıyalım: düzen yok 3-4 resim koymuşsun introdan sana olmamış diyorum. Siteye girelim, tasarım zaten baştan bozuyor ne alaka, içerik az, düzen sitenin içinde de yok. Kısacası arkadaşım biraz daha çalışman gerekiyor Wink
Mesaj07.01.2010, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

masterbs yazmış:
İlk başta moderatorlar arkadaşımıza katılıyorum. İntrodan başlıyalım: düzen yok 3-4 resim koymuşsun introdan sana olmamış diyorum. Siteye girelim, tasarım zaten baştan bozuyor ne alaka, içerik az, düzen sitenin içinde de yok. Kısacası arkadaşım biraz daha çalışman gerekiyor Wink

sonuna kadar katılıyorum. Wink

Eğer Gözlerin Yatacağım hapis ise; o hapiste yatmak için her suçu işlemeye hazırım... -TunaberkBO-
Mesaj07.01.2010, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel site öncelikle emeğine sağlık .Ama diğer arkadaşlarıma katılıyorum ,biraz üzerinde çalış ve ondan sonra siteni tanıt bence Başarılar...

Ayrılmış css tasarımlar | Css Dikey Yazı yazma |
Önceki mesajları göster: