Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.01.2010, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
byqraphix yazmış:
hyperend yazmış:
asosyalim öle oldugum için bilgisayarla aram iyi...

Bilgisayarla uğraşıyosun ve asosyalsin.forumda yazıyorsun ve asosyalsin... Bi aynaya bak arkadaş sen sosyalsin...

heretkinliğe katılmayı istiyosun okulda..! eminim buna.

hyaır reelde insanlarla hiç aram yoktur.üstüne nefret ederim. bu yüzden sanala dönük bir hayat yaşıyorum

Ozaman bu asosyallik değildir. demi? yanlış biliyorsam kusura bakmayın arkadaşlar.

Sanala dönük yaşıyosun ...Çünkü ;

İnsanlardan nefret etmiyosun sadece onlardan istediğin değeri almıyosun sadece onlar kendilerini düşünüyo ve yine sadece onlar kendi egolarını tatmin ediyolar.

Seni düşünmüyolar...Buyüzden küstüğünü sanıyosun insanlara...insanlardan nefret ettiğini söylüyosun ama en ufak bi kıvılcımda "yanlışmı yapıyorum"diye karar değiştiriyo gibisin...Sence hayat'ı sanal sürdürmek en yararlısımı?bence hayır.Çünkü sen insanlardan nefret etmiyorsun.eğer insanlardan nefret etseydin şuan benimle burada konuşmazdın.Bu forumda 3561 (biraz sonra vereceğin cevaptan sonra 3562 olacak Smile ) konuya yorum yapmazdın.

Haksızmıyım? Smile

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj11.01.2010, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Psikolog Burak Bey,haklı bence. :P
Mesaj11.01.2010, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevvall yazmış:
Psikolog Burak Bey,haklı bence. Razz

+ Edebiyatçı.. Birde unutmadan yakında büyük bir Yönetmen.. Senarist.. Cool İyi bir yetenek barındırıyoruz aramızda.. Değerini bilelim.. Razz
Mesaj12.01.2010, 06:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitaps yazmış:
sevvall yazmış:
Psikolog Burak Bey,haklı bence. Razz

+ Edebiyatçı.. Birde unutmadan yakında büyük bir Yönetmen.. Senarist.. Cool İyi bir yetenek barındırıyoruz aramızda.. Değerini bilelim.. Razz

Razz Very Happy

Kısa film yönetmeni-oyuncu-seslendirmen-senarist-yazar Razz Very Happy

Diyeceksiniz Very Happy

Lakaplardanda : yönetmen,senarist ve psikolog Razz Very Happy

diyeceksiniz Razz Very Happy

neyse teşekkürler.konuya devam Smile

Mesaj12.01.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kısa film yönetmeni-oyuncu-seslendirmen-senarist-yazar,yönetmen,senarist ve psikolog Bey Kankam Doğru Söylüyor. Laughing
Mesaj12.01.2010, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsanlar bilmem nelererini tatmin etmek için bilmem şu için anlamam. çevremde bir çok insandan iğreniyorum. sebebi var yada yok. bu yüzden de kendime asosyal deme yetkisini görüyorüm. çünkü insanlarına içine karışmaktan oldukça nefret ederim ve karışmam
Mesaj12.01.2010, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
İnsanlar bilmem nelererini tatmin etmek için bilmem şu için anlamam. çevremde bir çok insandan iğreniyorum. sebebi var yada yok. bu yüzden de kendime asosyal deme yetkisini görüyorüm. çünkü insanlarına içine karışmaktan oldukça nefret ederim ve karışmam

En iyisi. İnsanları dışarıdan izlemek daha güzel. Bütün insanlar aynı telaşedeler. Herkez her gün aynı şeyleri yapıyor. Tanrı'nın yazdığı senoryoları oynuyoruz. Hepimiz birer oyuncuyuz.
Mesaj12.01.2010, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
hyperend yazmış:

En iyisi. İnsanları dışarıdan izlemek daha güzel. Bütün insanlar aynı telaşedeler. Herkez her gün aynı şeyleri yapıyor. Tanrı'nın yazdığı senoryoları oynuyoruz. Hepimiz birer oyuncuyuz.

Tanrının yazdığı senaryolar oynanıyor diyorsunuz.Ve denilen o ki KADER!

Tanrı Yönetmen Bizler ise Oyuncuyuz...

E hani TEXTLer?
hani bize verilecek olan senaryolar yada anlatılacak olan sahnelemeler?

bunlar yoksa ya tanrı bilmiyor yönetmenliği ya da biz oyuncu değiliz.

ayrıca ;

hyperend | ahmet : Hayatında kimseye karışmıyosun çünkü karıştığında felaketler oluyo yada olacağını düşünüyosun yanlışmıyım?

Karışılmasını sevmiyosun çünkü kararsızsın hayatınla alakalı kararlarda ...çünkü sana en ufak bi yalan söyleseler onu bile yalan olduğunu bile bile doğru gibi kabul edeceksin.

Asosyal deme kendine...Boşuna ziyan edersin hayatını..Çık arkadaş dışarı gez dolaş.Bilgisayar hayatmı?hayır değil.aktiviteler katıl.!Kurtul bu saçma şeyden.

Mesaj12.01.2010, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
informess yazmış:
hyperend yazmış:

E hani TEXTLer?

ayrıca ;

hyperend | ahmet : Hayatında kimseye karışmıyosun çünkü karıştığında felaketler oluyo yada olacağını düşünüyosun yanlışmıyım?

Karışılmasını sevmiyosun çünkü kararsızsın hayatınla alakalı kararlarda ...çünkü sana en ufak bi yalan söyleseler onu bile yalan olduğunu bile bile doğru gibi kabul edeceksin.

Asosyal deme kendine...Boşuna ziyan edersin hayatını..Çık arkadaş dışarı gez dolaş.Bilgisayar hayatmı?hayır değil.aktiviteler katıl.!Kurtul bu saçma şeyden.

1-2 arkadaşımdan başkası beni ilgendirmyior. sosyal olmak içinde çabam yok. olmasında zaten.insanların arasına karışıp onlar gibi veya birçoğu gibi diyelim , embesil olmak istemiyorum.. ben böle mutluyum.
Mesaj12.01.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
informess yazmış:
hyperend yazmış:

E hani TEXTLer?

ayrıca ;

Text'lere ne gerek var? Bizim text'lerimiz çoktan yazılmış. Kaderimize göre oyunuyoruz. Wink
Mesaj12.01.2010, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hepimiz "1"Miyiz?

byqraphix yazmış:

Konu aslında kısa aralarda ki boşluklar uzun gösteriyor.sonuna kadar okuyunuz.

Konuya nasıl başlanıyor hiç bilmiyorum.daha önce butür bir uygulamada yapmadım hatalarım olursa da affola.Birçoğunuz tanıyor beni (google amca bile Razz )

Konu başlığında [Hepimiz "1"Miyiz?]dememin sebebini açıkcası bende bilmiyorum.

Son zamanlarda forumda "asarım,keserim,"veya "küfürler"yer alıyor sanırım.Merak ediyorum .Asosyalmısınız?

1999 Yılında yapılan bir araştırmaya göre "asosyallik"sayılıyormuş "kavga yada küfür"

peki siz asosyalmisiniz?

Bence değilsiniz.nedenmi?

Asosyal insanın siteyle ne işi olur arkadaş? Smile

Yapmayı dener uğraşır yapamaz.Basar gider ...Ardındanda bi küfür bi hırgür.Bu nedir arkadaş?

Küfür güzel birşeymi?
Kavga mükemmel bişeymi?

erkeklikmi sayılıyor bunlar?

aynı şekilde ; Sigara-alkol yada madde bağımlılığı sizce erkeklikmi?

İlk filmim olan ve Türk kısa filmlerinde en büyük yer alan ilk kısa film'im olan "Beyaz Ve Ben" Herseferinde vurgulamaya çalıştım "uyuşturucu kötü birşey"

Yakınımda yok madde bağımlısı...Banane demi?

Bu benlik bizlik meselesi değil arkadaş bu toplumsal bir mesele...

Bu konu (Hepimiz "1"miyiz?)ile başladı.madde bağımlılığı ile sürüyor noktalarken güzel bişekilde noktalamalıyım sanırım.

Evet arkadaşlar...

Biz burada neden varız?

biz(bence)burada bedava-sitem ailesi için varız.Sanırım.

Arkadaş bu aile yıkıldıysa neden düzeltmiyoruz.Bizi yönetim kovsada gelmiyormuyuz geri?aile yıkıldı diyorsun neden pes ediyorsun.

Hepimizin farklı nedenleri,amaçları ve beraberlikleri var burada...

Çoğumuz ; Sevgilisi için site yapar...

Çoğumuz ; Hit için site yapar...

Çoğumuz ; Bi başkası için site yapar...

Çoğumuz ; Hobi için site yapar...

Ama hiç birimiz kendimiz için yapmayız.Hepimizin farklı amaçları var ama hedef aynıdır herzaman ...

Hedef herzaman ; EN BÜYÜK Yada EN ÜNLÜ Olmaktır.

Yanlışmıyım?sanmıyorum.

Kendi objektifimden bakıyorum belki bazılarımız için ama hepimiz biliyoruz ki yazdıklarım doğru.

Bazılarınız diyeceklerdir ki "bu yine oyunculuk yapıyor"hayır arkadaşlar bundan önce bişey için yapmadım bundan sonrada bişeyler için yapmam.Şimdi soruyorum arkadaş...

Burada sevgilinden ayrıldığın anda hüznünü giderdinmi?

Burada harbiden delikanlı oldunmu?

Burada kendin oldunmu?

Burada Tartışabildinmi?

bunları yapabildiysen ; zaten sen bu ailenin varlığına inanıyosundur.

Eğer soyut olmasın diyorsan Somutluk için ailene destek çık.

Fasafiso işler için değil destek için burada ol...

Beleş olduğu için değil inandığın için burada ol.

Eskileri anımsama demiyorum .eskileri anımsa ama eskiye dönmeyi isteme.

Ailen için bişeyler yap...

Teşekkürler Okuduğunuz için...

Burak BABAYİĞİT | By Qraphix
: ) öncelikle bu yazar kimliğinizle beni ne kadar etkilediğinizi bilin gerçekten çok düşünceli bir başlık ve tartışma oluşturmuşsun tebrik ediyorum seni... Ailen için bir şeyler yap bence bedava-sitem için onu canlandırmak için güzel bir slagon olurdu... Kendim için söylüyorum ben şu an ve ilerki dönem için pek bir şey yapamıyorum ki forum imzamı okursanız ne demek istediğimi eminim iyi anlıyacaksınız. Elimden gelenin iyisi için burdayım... Çünkü ben bedava-sitem'i çok seviyorum... Ama bazen hayatın bizlere gerektirdigi neden sebep ve olaylar dolayı uzak kalmak gerekiyor kimi zaman ama ben burayı seviyorum beni tanıyanlar (eskiler ) çok iyi anlıyorlar...
Mesaj12.01.2010, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu iyice psikoloji dersine döndü ama neyse devam Smile

hyperend herkesin kendi düşüncesi tabiiki ;

ama neyaparsan yap yine de bigün lazım olacak o embesiller sana.!

informess ; o kader dediğin şeye zerre inanmıyorum. Wink

Mesaj12.01.2010, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Konu iyice psikoloji dersine döndü ama neyse devam Smile

hyperend herkesin kendi düşüncesi tabiiki ;

ama neyaparsan yap yine de bigün lazım olacak o embesiller sana.!

informess ; o kader dediğin şeye zerre inanmıyorum. Wink
Hiç mi din dersi görmediniz. Mr. Green Kaderi insan kendisi belirler.
Mesaj12.01.2010, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Din'e inanmak veya inanmamak için din dersi mi görmek gerekiliyor?
Ayrıca kaderini insan kendisi belirlemez.. Bir anneyle baba boşandı.
Çocuklar var.. Çocukların suçu ne?
Kaderini kendi mi belirliyor bu doğrultuda..
Mesaj12.01.2010, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitaps yazmış:
Din'e inanmak veya inanmamak için din dersi mi görmek gerekiliyor?
Ayrıca kaderini insan kendisi belirlemez.. Bir anneyle baba boşandı.
Çocuklar var.. Çocukların suçu ne?
Kaderini kendi mi belirliyor bu doğrultuda..

Kader dediğiniz şey nedir net-tr?

saçmalıktır...

"ayyy çocuğa araba çarptı" kaderi buymuş tüh!

yada

"ayyyyy yazık kız doğudaki çocuklara"kaderi buymuş tüh!

bu nedir arkadaş?

doğuda ki çocuğun kaderimi?hadi yürü git lan!

doğuda ki çocukla batıda ki niye ayırt ediliyor?

yada bi araba çarpan çocukla çarpmayan neden aynı eşitlikle ilerleyemiyor?

saçma arkadaş.Kadere inananlar eşitlik vardır diyemezler ozaman.

eğer eşitlik varsa kader olmaz zaten.

eğer kader belirliyosa bizlerin hayatını.E arkadaş ozaman ölelim..Nasıl olsa kaderimiz böyle.! Smile

Önceki mesajları göster: