Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2010, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tunaberkbo yazmış:
adilkaradag yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:
adilkaradag yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:
Cep telefonları kalkacak çünkü beynimize yerleştirilen mini bir chip sayesinde telefonsuz istediğimizi arayabilecez Very Happy XD Daha çok tüketim olacak kim bilir belki askerlik kalkar robotlar filan askerlik yapar şehirler arası yolcu seferleri iptal olacak çünkü galaksiler arası yolcu seferleri başlıyacak ülkeler arası savaş bilgisayar oyunu gibi olacak Very Happy Ölümsüzlügü bulacaklar noel babanın geyikleri rahmetli olacak noel baba ata terfi edecek ortalık gaylardan geçinemiyecek muhahahaha coştum yahu Very Happy BU MESAJİ görmemezlikten gelin bu film izliyorumda Smile

kardeşim uçtun gidion Very Happy

2080 e hazırlık yapıyorum Very Happy ŞIMDIDEN uçayım dedim o zaman kimbilir süpermen tarih olur herkez uçar Very Happy

2080 de 91 yaşında olcam ben uçarım kesin Very Happy

ahaha Laughing Laughing Laughing

Very Happy Very HappyVery HappyVery Happy Bende 94 yaşında olacam beraber uçarız adil gençlere hava atarız Very Happy
Mesaj14.01.2010, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

2080 yılında Ooparklar yıkılıp yerlerine ağaç dikilecek. Çünkü arabalar uçacak. ama ağaçlar büyümeyecek. Mr. Green
Ondan sonra 11
Neyse devam edelim; küresel ısınma artacak. 22. yüzyıla giremeyeceğiz bence. Rolling Eyes

Eğer Gözlerin Yatacağım hapis ise; o hapiste yatmak için her suçu işlemeye hazırım... -TunaberkBO-
Mesaj14.01.2010, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

joingame yazmış:
desingxxkod yazmış:
2080'i Görebilecekmiyiz Ki. ?

2080 Olamadan KÜRESEL ISINMADAN Öleceğiz.

Bunu Allah'tan başka kimse bilemez.
Kesin konuşma !

Tabikide ALLAH Bilir Ancak, Dünya Bu Gidişle 2080 Den Daha Erken Küresel Isınmadan Yok OLABİLİR. Wink
Mesaj16.01.2010, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
tunaberkbo yazmış:
adilkaradag yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:
adilkaradag yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:
Cep telefonları kalkacak çünkü beynimize yerleştirilen mini bir chip sayesinde telefonsuz istediğimizi arayabilecez Very Happy XD Daha çok tüketim olacak kim bilir belki askerlik kalkar robotlar filan askerlik yapar şehirler arası yolcu seferleri iptal olacak çünkü galaksiler arası yolcu seferleri başlıyacak ülkeler arası savaş bilgisayar oyunu gibi olacak Very Happy Ölümsüzlügü bulacaklar noel babanın geyikleri rahmetli olacak noel baba ata terfi edecek ortalık gaylardan geçinemiyecek muhahahaha coştum yahu Very Happy BU MESAJİ görmemezlikten gelin bu film izliyorumda Smile

kardeşim uçtun gidion Very Happy

2080 e hazırlık yapıyorum Very Happy ŞIMDIDEN uçayım dedim o zaman kimbilir süpermen tarih olur herkez uçar Very Happy

2080 de 91 yaşında olcam ben uçarım kesin Very Happy

ahaha Laughing Laughing Laughing

Very Happy Very HappyVery HappyVery Happy Bende 94 yaşında olacam beraber uçarız adil gençlere hava atarız Very Happy

aynen Very Happy

gençlere taş çıkaran yaşlılar oluruz Smile
Mesaj16.01.2010, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Kıyamat kopmuş olur. Siz cehenneme ben cenette gitmiş olurum. Laughing Mr. Green

hahahaha Mr. Green Mr. Green
Mesaj16.01.2010, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen 2080 yılında yaşarmıyım acaba diye düşün Mr. Green Mr. Green Mr. Green hiçbişi olmasa yaşlılıktan ölürüz Mr. Green Mr. Green
Mesaj16.01.2010, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
2080'i Görebilecekmiyiz Ki. ?

2080 Olamadan KÜRESEL ISINMADAN Öleceğiz.

2080 bence görebilme şansımız var.Ki küresel ısınmadan ölmeyiz.Aksine gittikçe ömrü uzuyor.Tıp bilim buna imkan sağlıyor 10 sene önce zatüre olna ölürmüş şimdi çok sıradan.Hatta bir ünlü doktor insanı ölümsüz yapılabiliriz diyordu.Yapay organlar çıkacak sonuçda bio genetik gelişiyor.Başlıca şeyler
Arrow İnsan klonlanması (insan organları için bilinçsiz klonlar olacak)
Arrow Işınlanma ile ilgili çalışmalar var
Arrow Bor gibi çeşitli yeni enerji kaynakları çıkacak birde deniz tirbünleri
Arrow Uçan araba demek zaten uçak demekdir Mr. Green bence yerde giden çok daha hızlı ve emliyetli araçlar olacak
Arrow Yeni gezegenler bulunacak belki ışınlanma bulunursa bu gezegenlere seyhat ler yapılacak
Arrow Doğa yok olma yolunda gidecek
Arrow 2080 i bilmem ama 2150’de nüfus artışı yılda 12 miyara kişiye ulaşacak ve sabit kalacak
Mesaj16.01.2010, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufnisanci18 yazmış:
informess yazmış:
Kıyamat kopmuş olur. Siz cehenneme ben cenette gitmiş olurum. Laughing Mr. Green

hahahaha Mr. Green Mr. Green

Alllaaa alllaaa..
Mesaj17.01.2010, 00:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

insanların genetiği ile oynayıp yaşlanmaması sağlanacak herkes taze dinç kalacak ve nüfus patlaması olacak üretim azalacak tüketim çoğalacak ve kıtlık baş gösterecek + küresel felaket eklenince 3.dünya su savaşı ortaya çıkacak insanlar 1 damla su için kardeş öldürecek. dünyayı felaketler saracak ve büyük alametler gerçekleşecek (küçük alametler gerçekleşti zaten) ve insalığın sonu bitecek ve o gün gelecek ak koyun kara koyun belli olacak...
Mesaj17.01.2010, 00:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede bunu ALLAH tan başka kimse bilemez Wink
Mesaj17.01.2010, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinizin Fikirlerini Görmek Çok İyi. Wink
Yorumlara Devam Edelim.

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Önceki mesajları göster: