Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.01.2010, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasimadresiniz yazmış:
Hani siyahımsı bulut gibi şeyler var ya

Onlar Yağıştan Önceki Yağışın Geleceğini Belirten Yağış TAŞIMAYAN Bulut Kütleleri.. Wink

Bu Başlık 300 Mesaj'a Ulaştı Bende Yeni Bir Başlık Açtım.. Wink Moderaötlr'e Söyler Bu Başlığı KİLİTLETİRİM.. Wink

Yorumlar Sorular Vs. Vs. Buradan = http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=142279
Mesaj22.01.2010, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Başlıkta Sohbet Etmeden Hava Durumu Bilgilendirmeme Devam Edebilirmiyim.. ?

Bu Başlıkta Sohbet Edenleri Zaten Uyarırım.. Wink
Mesaj22.01.2010, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modlar uyarı yapmışlar aslında sevindim ama bu bağlığı kilitlemeseler sevinirim.
Bu arada istenbulda karlakarışık yağmur yağıyor ama 5 10 dk. sonra kar yağacak...
Mesaj22.01.2010, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modlar uyarı yapmışlar aslında sevindim ama bu bağlığı kilitlemeseler sevinirim.
Bu arada istenbulda karlakarışık yağmur yağıyor ama 5 10 dk. sonra kar yağacak...

Kar Marmaranın Tamamında Var Şuan.. Cool

Mesaj22.01.2010, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

org-tr yazmış:

Kar Marmaranın Tamamında Var Şuan.. Cool

1 2 dakika kar yağdı sonra tekrar yağmur yağdı ve halende yağıyor yağmur.
Mesaj22.01.2010, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya halen yağmur yağıyor. Evil or Very Mad Mad
Mesaj24.01.2010, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

perşembe yeni bir yağış geliyor..

perşembe tüm yerler karlı

cuma günü yağış kardan yağmura dönüyor... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad

Mesaj24.01.2010, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

METEOROLOJİK DEĞERLENDİRME
Tarih: 24 Ocak 2010 Pazar Saat: 12:00 Uyarı No: 36 Uyarı Kodu: Seçiniz...
Beklenen Meteorolojik HadiseYENİ HAFTANIN METEOROLOJİK DEĞERLENDİRMESİ

Genel DurumSoğuk ve yağışlı hava halen yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinde etkili olmaya devam ediyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; Yarın (Pazartesi); Marmara’nın doğusu (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Bilecik, Yalova, Balıkesir), Karadeniz, İç Anadolu’nun güney ve doğusu (Sivas, Yozgat, Nevşehir, Kayseri, Aksaray, Konya, Karaman, Niğde), Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Eskişehir, Kütahya, Osmaniye ve Kahramanmaraş çevrelerinde yağış bekleniyor.

Güneydoğu Anadolu ile Osmaniye çevrelerinde yağmur ve sağanak, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Kahramanmaraş çevrelerinde karla karışık yağmur, yağış alan diğer kesimlerde kar şeklinde görülecek yağışların, Orta Karadeniz kıyıları (Samsun, Ordu, Sinop), Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu (Erzincan, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Van, Hakkari ve Şırnak) ile Güneydoğu Anadolu’nun doğusunda (Diyarbakır, Siirt, Batman ve Mardin) çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

Yağışlı havanın Salı günü Orta Karadeniz kıyıları (Samsun, Ordu, Sinop), Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu (Van, Hakkari, Bitlis, Şırnak) ile Batman, Siirt ve Ardahan çevrelerinde etkili olduktan sonra yurdu terk edeceği, ancak soğuk havanın hafta boyunca ülke genelinde etkisini sürdüreceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığının yarın (Pazartesi) ülke genelinde 4 ila 6 derece azalacağı tahmin edildiğinden, Ege ve Akdeniz kıyılarında hafif, Marmara ile kuzey, iç ve doğu bölgelerde kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor.

Doğu bölgelerde beklenen kuvvetli kar yağışının özellikle Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ olayına neden olabileceği tahmin edildiğinden tedbirli olunması gerekmektedir.

Hissedilir derecedeki sıcaklık düşüşüne bağlı olarak ülke genelinde görülecek buzlanma ve don olayı ile doğu bölgelerdeki beklenen kuvvetli kar yağışı ve çığ tehlikesine karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli olması gerekmektedir.

Oluşması Muhtemel RisklerBuzlanma - Don Olayı - Çığ Tehlikesi

--------------------------------------------------------------------------------
Alınabilir ÖnlemlerDon Tehlikesi ve Korunma Yöntemleri|Çığ Tehlikesinden Korunma Yöntemleri|

--------------------------------------------------------------------------------
Uyarı Yapan MerkezAnaliz ve Tahminler Şube Müdürlüğü

Mesaj26.01.2010, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ANKARAYA GEÇEN SABAH YAĞAN KAR..
Mesaj26.01.2010, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevrenisev yazmış:

ANKARAYA GEÇEN SABAH YAĞAN KAR..

Oh kanka oynama sırası sende ...
Xxkod sensin demi Mr. Green

Akşam akşam tepemin tasını artırıyorlar
Mesaj26.01.2010, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Benim Kanka.

Siz Resimleri Çekip Koyarken iyidi. Laughing

Bende Geçenlerde Yağan Kar'ın Resmini Koydum Foruma.. Wink

Mesaj26.01.2010, 23:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevrenisev yazmış:
Evet Benim Kanka.

yani cumartesi istanbula tipi şeklinde kar yağarken burada lapa lapa yağıyo dediğim görüntü..
Mesaj26.01.2010, 23:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevrenisev yazmış:
cevrenisev yazmış:
Evet Benim Kanka.

yani cumartesi istanbula tipi şeklinde kar yağarken burada lapa lapa yağıyo dediğim görüntü..

Halen yağıyor mu Question

Akşam akşam tepemin tasını artırıyorlar
Mesaj26.01.2010, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

pfdersleri yazmış:
cevrenisev yazmış:
cevrenisev yazmış:
Evet Benim Kanka.

Halen yağıyor mu Question

kanka burda 1 haftadır kar yok diyom geçen hafta yağan kar'ın resmini gösterdim. o gün yağdı bidaha yağmadı.
Mesaj26.01.2010, 23:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne güzeL kar var. bizim burlarda yok haLa .