Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Size 2 Program Önerebilirim..

CCleaner - Web Üzerindeki Gereksiz Dosyaları Temizler İnternetiniz Normaline Göre Hızlanır.

HijackThis - Bilgisiyarınızın Regedit ve Gereksiz Dosyaları Bulmada Çok Önemli Bir Program.Otomatik Tarama Yapıyor ve Fix Checked Butonuna Tıklayarak Tüm Virüs Türü Dosyaları Silmede Rol Üstleniyor..

HijackThis la sakın düzelttirme yapmayın bazen bilgisayara kayayı yedirtebiliyor raporunu bana öm ile yollayın ayrıca bilgisayar yavaş diye ram le alakası yok bir sürü virüs var bilgisayarı yerlebir ediyor bana geçenlerde girmişti bir sürü HijackThis benzeri programla arama yaptım ve virüsü buldum sildim sitem düzeldi bilmeden yorum yapıp insanları yanlış yollara saptırmayın kardeşim dediğim gibi HijackThis ile 1. seçeneğe bas ve raporu bana öm ile yolla

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj22.03.2011, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence internetten yada forum sayfalarından bul hiç bir şey ögrenemediysen
Mesaj25.03.2011, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumblog.net tarafından tr.gg bedava-sitem siteleri arasında ödüllü en güzel site yarışması başlamıştır.

Yarışma Ödüllerinden Bazıları:DOMAİN, BEDAVA REKLAM, TASARIM, LOGO vb vb.

Aşağıdaki Linke Tıkla!Siteni Ekle!Yarışmaya Katıl!HAYDİ TIKLA

http://forumblog.net/showthread.php?2410

Kendinden eminsen katılmalısın
Mesaj22.04.2011, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laf gelmişken şunuda söyliyeyim bilğisayar ile ilğili bir sorun olduğun direk formata başvurmayın en son çare deneyin.Fazla format nedeniyle bilğisayarınız eskisi gibi olmaz yavaşlayabilir.
Mesaj17.05.2011, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

En Temizi Advenced Sysistem Care, CLEEANER,PC HEAL, BU SAYDIĞIM PROGRAMLAR ŞUAN BENDEDE KURULU SENDE KUR BUNLARI KULLAN EMİNİM BİLGİSAYARINDA HIZ ARTIŞI OLACAKTIR.
Mesaj19.05.2011, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adam bs ' ye zor giriyor indirme nasıl yapacak Laughing Mr. Green
Mesaj22.07.2011, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu: krqloyunlar.tr.gg

siteme beklerim krqloyunlar.tr.gg
Mesaj22.07.2011, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bilgisayarımla ilgili sorun var lütfen yardım

guvercinmiski yazmış:
Arkadaşlar selam benim bilgisayarım çok yavaşladı buraya bile zar zor girdim çok aşırı yavaş bana buradan sistem iyileştirme ve hızlandırma programı önerirmisiniz çok acil dikkate alıp yardım edenlere şimdiden çok teşekkürler.

Yanlış yere açtıysam özür dilerim Embarassed

1 yıllık konuyu yukarıya taşımanıza sinirlenerek sorunun cevabını veriyorum belki ihtiyacı olanlar vardır.

En başta Uniblue Registry Booster'ı ve Uniblue Speedupmypc ' yi indirip kurup kullanıyoruz.

Sonrasına programları silin.

Ondan sonra Smart Defrag 2 yi indirin ve birleştirme yapın . Ardından programı silin.

Sonrasında Uniblue Driver Scanner ' ı indirip driverlarınızın hepsini güncelleyin ardından bu programıda silin.

Sonra Advanced System Care 4 ' ü kurun Programı yükledikten sonra Derin tarama gerçekleştirin. Ve Turbo Güçlendirici kullanın . Bu programı silmeyin işinize yarar.

Eğer oyun oynuyorsanız ayrıyeten Game Booster İşinize Yarayacaktır.

not: Uniblue programları lisanssız hizmet vermemektedir. Sürümün lisansını almak zorundasınız . Yada Ö.m Smile