Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.02.2010, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet buraya halen aynı kar yağıyor 10 20 cm olmuştur burada...

Mesaj03.02.2010, 05:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
meteorolojiuzmani yazmış:
Şuan Batı Bölgelerinin Tamamına Kar Yağmaktadır...

Yani Şuanda Batıda Kar Yağmayan Tek İl Ankara Ve Ankaradan Sonra Yağışın Gideceği Doğudaki İller.

Yani Şuanda Kar Yağışının Geleceği Şehir ANKARA'Dır. Wink

Ankarayada Kar gelmedi giddi fazla Smile İstanbul Karla Mücadele ediyor şu saatlerde

Demin Dışarı Baktım Yerler Beyazlamış Sadece. Smile Kartopuluk Bile Kar Yok. Smile
Mesaj03.02.2010, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada yani Balıkesirde dün çok kuvvetli yağış vardı önümüzde bir yeşillik alan vardı çamurlu suyla doldu ve yollara taştı bahçeden dışarı çıkabilmemiz imkansızda 1 metre yağmur vardı hemde çamurlu yağmur bitti şiddetli kar başladı yaklaşık 3-4 saat kar yağdıktan sonra biraz yağmur yağdı sonra hiçbirşey yağmadı Very Happy şimdi ise güneş açıyor yağmur suları buharlaşıyor Very Happy kar tutmadı ama SadSad
Mesaj03.02.2010, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

enterpress yazmış:
Burada yani Balıkesirde dün çok kuvvetli yağış vardı önümüzde bir yeşillik alan vardı çamurlu suyla doldu ve yollara taştı bahçeden dışarı çıkabilmemiz imkansızda 1 metre yağmur vardı hemde çamurlu yağmur bitti şiddetli kar başladı yaklaşık 3-4 saat kar yağdıktan sonra biraz yağmur yağdı sonra hiçbirşey yağmadı Very Happy şimdi ise güneş açıyor yağmur suları buharlaşıyor Very Happy kar tutmadı ama SadSad

Bizim Buraya Bolu Üzerinde YOĞUN KAR Bırakan Yağış Gelebilir. Smile Ama Buraya Gelene Kadar Yağarak Geliyorya Buraya Gelince Yağış Bitiyo. Smile

Deminde Ankara radarında ankara il içinde kendi kendine kuvvet kar yağışı oluşturdu rüzğar vardı her rüzğar esmesinde ankaranın batısındaki kar'ı bu tarafa doğru savruyordu. şimdi hava kapalı. yağarsa söylerim. Wink

Mesaj03.02.2010, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kar Oluştu Dedim Geri Azalmıştı Bir Anda Yağış Bulutları Oluşmuş Dışarı Baktım Kar Yağıyor Hafif Hafif.. Smile
Mesaj03.02.2010, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah doya doya yağar.

Mesaj03.02.2010, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

genisoyuun yazmış:
İnşallah doya doya yağar.

Az Yağıyor.

Boluda Şuan Kuvvetli Kar Yağışı Var.
Şuanda Buraya Yağışta Boludan Geliyor Dışarda Azıcık Kar Yağıyor, Yanin Hafif Kar Yağışlı Burası...

Boluda Kuvvetli Kar Yağdıran Bulutlar Buraya Gelince Bir Anda Azalıyor Az Kar Yağdırıyor..

Mesaj03.02.2010, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Acayip Kar Yağıyor Şimdi Buraya.

Saatte 40-50 Km Hızla Rüzğar Ve Kuvvetli Bir Lapa Lapa Şeklinde Rüzğarla Birleşip Hem Lapa Lapa Hemde Tipi Şeklinde Yağıyor..

Yaklaşık 5 Dk Daha Yağar..
Mesaj03.02.2010, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodnet yazmış:

Saatte 40-50 Km Hızla Rüzğar Ve Kuvvetli Bir Lapa Lapa Şeklinde Rüzğarla Birleşip Hem Lapa Lapa Hemde Tipi Şeklinde Yağıyor..

Bizdede çok şiddetli yağdı ama tutmadı Very Happy
Mesaj03.02.2010, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodnet yazmış:

Onun gibi hatta daha kuvvetlisi dün akşam buraya yağdı sabaha kadar!...

Mesaj03.02.2010, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

genisoyuun yazmış:
xxkodnet yazmış:

Onun gibi hatta daha kuvvetlisi dün akşam buraya yağdı sabaha kadar!...

Dışarı Bir Buz Tutmuş Kar Yok. Smile İnan Karda Kaymaktan Daha Zevkli. Smile Bir Kayıyorum Varya Uçuyorum Resmen. Smile Şuanda Elmadağı -10 Derece Burasıda -6 Derece.

Şuanda Ankaranın En Yüksek " DAĞI " İle Bizim Bura Arasında 4 Derecelik Fark Var. Smile Düşün Dağın Tepesinde İlçe İlçeninde Tepesine Semt Kurmuşlar... Smile
Mesaj03.02.2010, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green kocaman adam oldun halen buzdamı kayıyorsun xDe
Buzda kaymak gibi yok şuan çok yorgun sabah 10 dan akşam 5 e kadar karla oynadım....
Ankaraya kar gelmeyecemi?

Mesaj03.02.2010, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

genisoyuun yazmış:
Mr. Green Mr. Green kocaman adam oldun halen buzdamı kayıyorsun xDe
Buzda kaymak gibi yok şuan çok yorgun sabah 10 dan akşam 5 e kadar karla oynadım....
Ankaraya kar gelmeyecemi?

Kar Olmayınca Hava Ayaz'a Çekiyo.
Ayaz Oluncada Her Yer Buz Tutuyor. Smile

He Kar Yağdı Yağdı Yerleri Beyazlattı AmaTuzladılar,Tuzlattık,Tuzladık, Hepsi ERİDİ.

2 Cm Bile Kar Olmayan Yerde Kayamayacağımıza Göre Su Haline Getirdik Onları Şimdide Buz Tutmaya Başlamış -7 Derece Dışarısı Süper Kayıyoruz. Smile
Mesaj03.02.2010, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün Gece 00:00'a Kadar Kar Yağışlı Diyor Ankarayı. Smile

Birde Kuzeyinde Kuvvetli Güney Doğusundada Kuvvetli Yağış Diye Belirtilmiş. Smile

Dışarı Baktım Bişi YOK. Laughing
Mesaj03.02.2010, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

DMİ derse yaln demez yani gelir akşama oraya kar valla Ankaraya kar yağmasını buraya yağmasından daha çok istiyorum.. Wink

Önceki mesajları göster: