Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2010, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: HARDDİSK TAMİRİ

arkadaŞlar bu pro ile harddiskinizi fabrika çıkıŞ haline getirebilirsiniz harddiskinde badsektör ve sektörel arızalar olan yani donanımsal degil yazılımsal bütün arızaları giderir,aldıgım abi çok peŞinde koŞturttu ama sonunda aldım ve kendi westerndigital 250 gb lık harddiskimde kullandım ve sonuç mükemmel bu programı 2 yıl önce verdigi adamın Şuan yazıcıoglunda iŞ yeri varmıŞ ve oradaki bütün arızalı h.diskleri 5 $ dan alıp bu pro ile düzelttikten sonra satıŞ fiyatını siz düŞünün ve bu kiŞi bilgisayardan hiç anlamıyor sadece iŞi bu,normalde maxtor firmasının yıllar öncesi yazılımı ama bütün h.diskleri görüyor ,Şuan piyasada bulabileceginizi sanmam neyse bu proyu zipten çıkarıp diskete kaydediyorsunuz sonra pc yi kapatıp ister açılıŞta biostan istersede açılıŞta f8 tuŞu ile baŞlangıç ayarını floopy olarak gösterip baŞlatıyorsunuz ve program otomatik devreye girip h.diskinizi ve içindeki bütün bilgileri yani serisi falanı filanı hepsini size veriyor neyse pro baŞlayıp size hardiskinizi söylüyor next le geçip utulities kısmına giriyorsunuz oradan zero disk drive seçenegini seçin ve bu kadar benimki 12 saat sürdü ama 200 gb için, en çok tamircilerin iŞine yarardı ama artık herkese veriyorum herkes kullansın 1.2 mb oldugundan çekememe problemleri olan dostlar için 3 ayrı yere upload ettim begenirseniz zaten rep yada teŞekkürle belirtirsiniz saygılar...

Birde ilave yapayım bazı arkadaŞlar yedek bölümdeki bilgilerim gidermi diye sormuŞ bütün bilgileri siliyor oldugu için riske atmayın derim ben hiç denemedim ama büyük ihtimalle siler çünkü harddiskinizi sil baŞtan yapıp herŞeyiyle sıfırlıyor saygılar...bu arada programın görüntülerini ilave edemiyorum çünkü iŞlem esnasında aldıgım imageları yine h.diske atacagı ve onlardan tekrar silinecegi için vede elimde 2. bir harddisk olmadıgı için yayınlayamadım kusura bakmayın,elimden geldigi ve bildigim kadarını size verebilirim çünkü yanlıŞ birŞey söyleyip yanlıŞ yönlendirme yapmak istemem ...

ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN SON BÃR AÇIKLAMA DAHA ÃLAVE EDEYÃM BU PROGRAM BÃR FORMAT PROGRAMI DEÃÃLDÃR,FORMAT EN ÇOK 1 SAAT SÜRER VE YÜZEYSEL OLARAK ÜZERÃNE YENÃ BÃLGÃLER YAZILANA KADAR SÃLÃNDÃ GÖZÜKÜR,BUNUNLA ÃSE HARDDÃSKÃNÃZE SIFIR YAZILIR YANÃ HERŞEYÃYLE SIFIRLANIR TERTEMÃZ OLUR HATTA DAHA ÖNCE HARDDÃSKÃNÃZDEN ZAMANLA SES GELMEYE BAŞLAR YA ÃŞTE O SESLERÃN DAHÃ KESÃLDÃÃÃNÃ VE SESSÃZ ÇALIŞTIÃINI GÖRÜNCE SÃZDE BENÃM GÃBÃ ŞAŞIRIRSINIZ EVET BU GERÇEK YANLIŞ DUYMADINIZ...

http://ultrashare.net/hosting/fl/66551c5aa2/
Mesaj24.01.2010, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Çalışma ;D Teşekkürler

Mesaj24.01.2010, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

önemli deil insanlar faydalansın yeter..