Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2010, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Varmısınız Kendiniz Olmaya..?

Merhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere byqraphix kullanıcı adı ile "KampanyaKolik"olarak anılmaktaydım. Laughing

Aslında şimdi yazacaklarımı kampanya olarak düşünmek yerine daha farklı bir öneri olarak düşünelim Wink

Aslında "Öneri"de değil ama neyse Laughing

Herneyse konuya gelelim ;

Arkadaşlar günlük olarak serbest bölgede sürekli gereksiz gerekli paylaşımlar görüyoruz ancak tespitim olan "Olasılık yüzdesi"hesaplamasına göre ; Aylık sadece %2 lik bir paylaşım oranı var kendi yazılarımızı...

Herseferinde ya bir internet sitesinden alıntı yaptığımız ilginç bir olay ya fıkra yada başka bişey oluyor...ancak bunlar bizi bilgilendirmiyor.Tamam o anlık gülüyoruz eğleniyoruz ama sadece o anda kalıyor bu.Aklımızda "Bir Fıkra"yada "Bir Hikaye"olarak kalıyor.ama bunu "Ayyildizli.TR.GG'nin Bir Hikayesi" yada "bir fıkrası"olarak anımsatmak elimizde Wink

Bu sayede "copy+paste"dediğimiz "21.y.y hırsızlık çeşitleri listesi"nden bir (1) tane çeşit eksiltiriz.

Diyorum ki : Serbest bölgede bir seferberlik başlatarak makalelerimizi yayınlayalım.her konuda her çeşite...hem okuma hem yazma hem bilgilendirme hemde bilgilenme açısından çok iyi olabilecek bir çalışma olacaktır.

Yorumlarınızı Bekliyorum.

Not: Moderatör arkadaşlar bu konunun altında sohbet vs...olabilir.Bunda bi sakınca görmeyin.En azından Serbest Bölge kullanıcıları için bişeyler yapılmasına engel olmamaya çalışırsanız sevinirim.(Son cümlem kendilerini bilen moderatörleredir.)

Teşekkürler.

Mesaj31.01.2010, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu okumadım
dikkat çeken nokta sadece bu bölüm Wink

ne yapılacağına mod arkadaşlar karar verebilirler.

Alıntı:
Not: Moderatör arkadaşlar bu konunun altında sohbet vs...olabilir.Bunda bi sakınca görmeyin.En azından Serbest Bölge kullanıcıları için bişeyler yapılmasına engel olmamaya çalışırsanız sevinirim.(Son cümlem kendilerini bilen moderatörleredir.)

bu tür not gördüğüm konuları her zaman kilitlemişimdir.
"NOT" suz paylaşım dilekleriyle iyi eğlenceler Wink
Önceki mesajları göster: