Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2010, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu: saklı sayfalar

arkadaşlar ben saklı sayfalar ekledim sonra içine konu koydum herşey tamam ama tek sorun hani diyelim Genel Problemler Onu Tıklayınca Birtane Daha Sayfa Cıkcak

En son sanalomur tarafından 01.02.2010 21:47:45 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.02.2010, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Sorunun Tam Olarak Anlatırsan Cevap verebilirim ! Wink

JustinFriend ; Bilgisi Olan Profesör Olur.Fakat : Paylaşan Efsane Olur !
Mesaj01.02.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

justinfriend yazmış:
Kardeşim Sorunun Tam Olarak Anlatırsan Cevap verebilirim ! Wink

katılıyorum.. konuyu biraz daha açar mısın?
Mesaj01.02.2010, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak hani saklı sayfalar varya birtane sayfa actım diyelim o sayfanın içinde birtane daha tıklanması için sayfa gerek nasıl yaparım
Mesaj01.02.2010, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalomur yazmış:
bak hani saklı sayfalar varya birtane sayfa actım diyelim o sayfanın içinde birtane daha tıklanması için sayfa gerek nasıl yaparım

Kardeş Kusura Bakma Ama Yine Anlamadm ! Anlayan Varsa Banada Anlatsın Smile

JustinFriend ; Bilgisi Olan Profesör Olur.Fakat : Paylaşan Efsane Olur !
Mesaj01.02.2010, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalomur yazmış:

Sanırım alt sayfa yapmak istiyosun..
Bunu yapmak için:
Yeni bir sayfa yap, sonra sayfanın adını yazdığın kutucuğun hemen altında "Ana Sayfa" yazan bir şey var..
Onu "Bunun alt sayfası: Saklı Sayfalar" yap..
Wink

Mesaj01.02.2010, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="simerweb"]
sanalomur yazmış:

Bunu yapmak için:
Yeni bir sayfa yap, sonra sayfanın adını yazdığın kutucuğun hemen altında "Ana Sayfa" yazan bir şey var..

onu biliyorum tamam işte onu yaptım ya birtane daha yapcam ama saklı sayfalara baglı degil actıgım sayfaya baglı olsun istiyorum
Mesaj01.02.2010, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="sanalomur"]
simerweb yazmış:
sanalomur yazmış:

Bunu yapmak için:

onu biliyorum tamam işte onu yaptım ya birtane daha yapcam ama saklı sayfalara baglı degil actıgım sayfaya baglı olsun istiyorum

Eğer yaptığın alt sayfaya bir alt sayfa yapmak istiyorsan; bu mümkün değil.
Ama yağtığın başka bir sayfaya alt sayfa yapacaksan yine aynı şekilde yapabilirsin.
AMA eğer "alt sayfa değil, normal bir sayfa açmak istiyorum" diyosan; sayfanın adının altındaki seçeğin "Ana Sayfa" yap..
Wink

Mesaj01.02.2010, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama açtıgımı görmesinler istiyorum..
Mesaj01.02.2010, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım konuyu anlamakta herkes gibi zorlandım ama bir fikir sahibiyim işini görmesi dileğiyle...

Bir sayfa yapıp onu başka bir sayfanın alt sayfası yapmak ve bu sayfanın üyeler hariç kimseye görünmemesini istiyorsun sanırım.

Bunu şöyle yapabilirsin.Örneğin oyun sayfası açtın. Oyun2 sayfasını da açıp Oyun sayfasının alt sayfası yaptın. Sayfayı oluşturduğunda hemen altında "seçenekleri göster" yazan bir buton göreceksin. Ona tıkladığında 2. açılabilir menüden "Sadece loginle giriş yapmış olanlar kullanabilir" seçeneğini seçip kaydetmen yeterli olacaktır.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Mesaj01.02.2010, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim anladığım kadarı ile merdiven misali alt sayfalar istiyorsun ama mesela ama sayfadayken gözükmeden yapabilirsin kodlardan yapabilirsin biraz araştır derim valla cep telden girdiğim için fazla yardımcı olamıyorum ama bu forumda html kısmında bu sorununun çözümünü bulabilirsin bence....
Mesaj01.02.2010, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak orda gösterdim adam saklı sayfayı kurmuş yeni sayfa açmış birdaha açmış actıgı sayfaya baglamış..........
Mesaj01.02.2010, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Küçük bir hatırlatma konu açarken yardım, acil, bakarmısınız? gibi kelimeler ile konu açmayınız.

Konuyu özetleyecek şekilde açınız
.

Mesaj01.02.2010, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

resimi zaten koydum...

bak saklı sayfaları aktife diyoruz sonra yeni bir sayfa acıyoruz saklı sayfalara aktif ediyoruz sonra birdaha sayfa acıyoruz onu önceki açtıgımız sayfayla saklı sayfalara ekliyoruz

işte bunu nasıl yaparım diyorum.. :S
Mesaj01.02.2010, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

Bunu yapmak için:
Wink

Simerweb cevap vermiş... Ben biraz daha açayım.

Sizin de dediğiniz gibi diyelim ki: Genel Problemler bu sayfayı açtın ve kaydettin.
İkinci konunu yani sayfanı aç. Adı mesela Yeni Sayfanın Başlığı

[/quote]

Burda da gözüktüğü gibi şu seçeneği yap:
Bunun alt sayfası: Genel Problemler.
Wink
Önceki mesajları göster: