Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.02.2010, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu: videolarima nasil tabela yapabilirim

Mwehaba Dostlar.Benim üc sorum olacak yardimlariniz icin simdiden cok tesekkür ederim,
1-videolarim sayfama videolarimi ekliyorum,Fakat cok gözden uzak kaliyorlar,Cünki sayfamda alt alta gözüküyorlar,Videolarimin göz önünde olmalarini nasil yapabilirim.Mesela film seridi gibi.Yada alt alta degilde yanyana 3,lü 4,lü kutular icinde nasil olur.?????

2.Extralardan galeri,Yeni sayfa fotolarim icin,Fotolarimi yüklüyorum sorunyok,
gris fotolarima tikliyorum fotograflarim orada hemen altinda,Sol Geri-Sag ileri yaziyor maus ile üzerine geri yada ileri yapacam fakat fonksiyon yok.1 fotoya tikliyorum bakiyorum geri ciks yok tekrar ana sayfadan girmem gerek,bunun icin ne yapabilirim.

3-Örnegin Spor sayfam icerigi-Fb-Gs-Bj-vs klüp isimleri(spor sayfasi basligi altinda saklisayfalar diyelim,)Sorum ,Navi altindaki sayfalarima yaptigim butonlar gibi Nasil isiltili renkli butonlar yapabilirim.

Bu beceriksize bir yardim elinizi uzatip dedayli bir sekilde anlatirsaniz Bahtiyar olacagim.
Saygilar
Mesaj17.02.2010, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardo unutmusum-iceblue tasarim kullaniyorum
Tekkürler
Mesaj17.02.2010, 23:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.mesela önce bir tablo yaparsın 2,3 sütunlu o tablo aralarına video kodlarını ekleyebilirsin.
2.bu soruyu anlayamadım.. Smile

3.buda;

Kod:
<style type="text/css">
<!--
td.nav{background-image:url(HTTP:// RESMİN URL ADRESİNİ BURAYA YAZ);}
-->
</style>

iceblue tasarımınızda,yukardaki koda benzer yer bulunur.Orda RESMİN URL ADRESİNİ BURAYA YAZ bu kısımdaki url yi silin, buldugunuz iceblue kullanıyosanız iceblue buton url sini yazıp kaydedin,butonlarınız değişmiş olucaktır.
Mesaj18.02.2010, 01:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tesekkür ederim arkadasim kodlar ise yariyor ,ama ben esainda sayfalarimi acinca ortamenüye attigim basliklar icin buton yapma secenegim varmi diyesormustum.
2.si tabela yapma olayini aciklarsan detayli bir sekilde(biliyorsun videolarin kodlarini sayfalarima girince acilan pencerenin sol üst kösesine tiklayip iceriye birakiyoruz böylece benim videolarim alt alta yerlesiyor.Ama ben böyle istemiyorum .Ayni yerdeki pencereden bir tabela yapmistim 4 saga 5 asaya toplam 20 kutu ama bu kutularin icine video kodlarini yapamamistim kutulara url verincede direk videoyu nereden aldiysam oraya baglaniyor ,Bense kendi sayfamda acilsin istiyorum. sana zahmet yada anlanlar(Görüyorum bazi arkadaslar film seridi gibi yapmislar sayfayi acinca öyle önünüzden geciyorlar ama tabelada isimi görür yani )Anlayan arkadaslar bir zamet bu olaya bir el atin biliyorum cogunuzun hobisi bu yardimlasma yada tasarim yapma ,Benim kafa donup kaliyor bazen .saygilarimla yardimlar icin simdiden tesekkürler.
Mesaj19.02.2010, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir aciklama bekliyorum ama

Birisi yardim edemezmi cokmu zor bu islem
Önceki mesajları göster: