Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2010, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Acil Bakarmısınız !!!!!!!!!!

ya değerli arkadaşlar ben bir yerde gördüm sol tarafta menünün altında resim vardı nasıl koyarımm birde bi sorum olcaktı bazı sitelerde gördüm,,girdiğim zmn sabit reklam koymuş sayfayı aşağı kaydırınca o da gelio onu nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun
Mesaj28.02.2010, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hangi tasarımdı bi örnek verirmisin..

Sorularınızı forumda sorun...Gereksiz yere Ö.M atmayınız...
Mesaj28.02.2010, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya valla Bilmiorum ama css galiba kendi düzenlemişti
Mesaj28.02.2010, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css tasarım ise kendin ayarlayabilirsin...İceblue ise nagivasyonun altındaki yazı gibi bi yazı yazıyor oraya resmin kodunu çıkartıp eklebilirsin iyi eğlenceler...

Sorularınızı forumda sorun...Gereksiz yere Ö.M atmayınız...
Mesaj28.02.2010, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25643

BU LİNKTE SOL TARAFA KOD KOYMAK BİR ŞEYLER EKLEME VARDIR..

Kod:
</script>
<div id="sponsorAdDiv" style="visibility: hidden">
<table width="450" bgcolor="#008000" height="350">
    <tbody>
        <tr>
            <td>
            <table width="445" bgcolor="#f0fff0" height="345">
                <tbody>
                    <tr>
                        <td valign="middle" align="center"><strong><span style="font-family: Tahoma"><!--*****EDIT THIS MESSAGE*****--><!--*****EDIT THE ABOVE MESSAGE*****--></span></strong>
                        <div style="text-align: center"><strong><span style="font-family: Tahoma"><br />
                        <span style="font-size: medium"><span style="color: #3366ff">TECNOFAN<br />
                        <br />
                        </span></span><br />
                        <span style="color: #000000">BU WEB SİTESİ İNTERNET EXPLORER TARAYICISINA GORE OPTİMİZE EDİLMİŞTİR LUTFEN EXPLORER KULLANINIZ. DİGER TARAYICILARDA SORUN YAŞAYABİLİRSİNİZ.</span><br />
                        <br />
                        <span style="color: #3366ff"><span style="font-size: small">Anlayisiniz icin tesekk&uuml;r ederiz.</span></span></span></strong></div>
                        </td>
                    </tr>
                </tbody>
            </table>
            </td>
        </tr>
    </tbody>
</table>
</div>

Yukarıdaki yazıları kendinize göre değiştirebilirsiniz bu kodu anasayfanıza ekleyiniz yazıyı silip kodda ekleyebilirsiniz