Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.02.2010, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu: AllWebMenüs Sorunu

Konuyu açacak yer bi burayı buldum inş.yanlış değildir Embarassed
Ben biraz önce allwebmenüs diye bi program indirdim ve bir menü yaptım ama bu programdan yaptığım menüyü upload edemiyorum aslında ettim ama download linki çıktı onuda buraya atıyorum birisi şunu sitede görünecek şekilde bi yere upload edebilirmi yada nasıl yapılacağını söylerseniz ben yaparım lütfen bekliyorum..
Arrow http://www.upload.gen.tr/d.php/s9/sg7z75r3/1.awm.html
Mesaj27.02.2010, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şöyle bir yöntem ile yapabilirsin

Arrow menünün resmini çek
Arrow bilgisayarına kaydet
Arrow dream weaver ile aç
Arrow resmin boyutunda resmin üstüne tablo aç
Arrow tablonun içine menude ne yazcaksa onları yaz anasayfa fln
Arrow sora code bölümünden kodları al Wink

böyle bir yöntem ile yapabilirsin.

Mesaj27.02.2010, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama menü açılır menü Confused yoksa bnde düşündüm onu Exclamation
Mesaj27.02.2010, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben şimdi programda biraz uğraştımda şimdi elimde 11 tane kod ve 8 resim var Confused ve kodlar çok uzun iyisimi ben menüleri aynen bırakıyım flashvortex e devam Crying or Very sad
Mesaj27.02.2010, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlaır şöyle halledeceksin.

Src kısımları varya kodların oradaki dosyaların hepsini mynet mysite deposuna kaydedeceksin.Kaydettiğin doyaların linki olarak o kodlarda src kısmına yapıştıracaksın.Resimleri ise kendi sitene yüklüyeceksin fakat resimleri küçültmeden ve o resimleride kodda resimlerinin link'i ile değiştireceksin.

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj27.02.2010, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi ama kodlar baya uzun hemde 11 sayfa onla uğraşacama kendim paintden çizerim daha ii Mr. Green
Mesaj27.02.2010, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

11 sayfa değildir.O 11 sayfa anlatımıdır.Tüm kodların ayrıntıyla anlatmıştır.Sen en iyisi basitlerini kullan.

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj27.02.2010, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya neyse hepinize teşekkürler ama gerek kalmadı kendi menümü tamamen kendim yapmaya karar verdim hem kendimi geliştirmiş olurum dedim sabaha hazırlarım Wink
Mesaj27.02.2010, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

flood için özür dilerim ama bide forumda bulamadığım birşey isteyecem köprü eklediğim yazıların rengi mavi olmasın istiyorum bunu nasıl yapcam
Kod:
<style>
<!--
A{text-decoration:none}
-->
</style>
bu kodu tasarım üstüne ekledim ama yine olmadı bu sadece altındaki çizgiyi götürdü Confused bilen biri varsa lütfen paylaşabilirmi tüm tasarım için olmasada olur sadece menüdekilerde olsa oda yeter..