Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.03.2010, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Dost Sitele Toplist Link,Banner tks Pr fark etmez

Ewt arkadaşlar toplisteyi açtım banner veya link takasları burdan değil sitemden yapıyorum ister

www.e-davut.tr.gg ye girin "Toplist Tıkla Kaydol" adlı resme tıklayın açılan pencereden üye olun isterseniz [...] adresine girip üye olun üyelik otomatik değil onaylamayı ben yaapcağım size verilen banner kodunu sitenize ekleyin eklemesseniz üyeliğiniz pasif olur aktif omaz diyelimki kodu kaybetiniz o zamanda menüden "Html Kodunuz" seçeneğine tıklayın üyelikte girdiğiniz mail adresinizi girin ve kodu alın sitenize ekleyin.bende hesabınızı aktif edeyim

Tr.Gg dışı link yasak.

@benimsitem1993 tarafından düzeltildi.

En son e-davut tarafından 04.03.2010 15:28:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.03.2010, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

kayıt olan kimse yokmuuu?
Mesaj03.03.2010, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Bir kişi bile kayıt olmamış alla alla siz böyle yaparsanız biz nasıl bir yere gelelim :S
Mesaj04.03.2010, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
e-davut yazmış:

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Bir kişi bile kayıt olmamış alla alla siz böyle yaparsanız biz nasıl bir yere gelelim :S

Üzülme çok istiyorsn heralde haydi beni kaydet Wink

Sorularınızı forumda sorun...Gereksiz yere Ö.M atmayınız...
Mesaj04.03.2010, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Ewt arkadaşlar toplisteyi açtım banner veya link takasları burdan değil sitemden yapıyorum ister

www.e-davut.tr.gg ye girin "Toplist Tıkla Kaydol" adlı resme tıklayın açılan pencereden üye olun isterseniz [...] adresine girip üye olun

Sitenize yönlendirme yapmadan kayıt yaptırın!

Başlık kilitlendi. Üstteki verdiğim linktende girip kuralları okuyabilirsiniz!

İyi eğlenceler.