Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2010, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlar Önemli Değil Zaten Forum İçin Takılıyorum Smile

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj10.12.2010, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni Reklam Kavramı

the-bedava-sitem-guys yazmış:
Burada yeni reklam konsepti hakkında konuşabilirsiniz.

Mesaj10.12.2010, 23:40 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Siteyede Önem Vermek Genellikle Sevgili Arkadaşlarımla Forumda Takılmak Daha Hoşuma Gidiyor.!
Mesaj11.12.2010, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam kodu

@simerweb

Konuyla alakalı olmayan mesajlar yazmayınız.

En son feyzullahogretmen tarafından 11.12.2010 12:36:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.12.2010, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni Reklam Kavramı

tamam Wink
Mesaj02.01.2011, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

pop up kötü birsey bence ..kaldırılırsa iyi olur ziyaretci sayısı azalıyor vede bizim hiç kaarımız olmuyor para bize gelse sorun yok ama .. Very Happy
Mesaj11.02.2011, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

izletime yazmış:
Ne kadar garip insanlarsınız?

Kendiniz hiç bir kazancınız olmadığı halde ordan burdan kodları alıp kendiniz

reklam ekliyorsunuz ama bu öncelikli reklamlara gelince kötü o sevmiyor

bu sevmiyor.İsterse nefret etsin.Siz böyle bir servis bulabilir misiniz?

Bir sürü servis var ama onlarda yok bu ile yapıldı sizinde olsun mu gibi soru

lar soruyolar.Kısaca reklam yapıyolar.Böyle süper bir servisi hangi sistem vere

bilir ki?Ayrıca Pop Up Gayet Güzel bence.Çünkü benim kullandığım sevise bir

faydası var.Arkadaşlar emek verilmiş bir şey için nankörlük yapmayın.

Bir sürü bedava yer var hangisi size böyle hizmet sunuyor?

Hangisi böyle teknik servise sahip?

Bu yüzden aslında yok göz yumalım falan yok.Adam gibi sağolun teşekkür.

Diyeceksiniz o insanlar sizin için para ödemek zorunda değiller.

Siz oturduğunuz yerden kuruyosunuz onlar orda neler çekiyor.

Hiç düşünmeden yorum yazıyosunuz.

Lütfen artık nankörlüğü bırakın.Vede gerçeğe dönün.

Teşekkürler iyi olmuş bence.

Ellerinize Sağlık.

arkadaşım buradaki kimse reklam koymasınlar demiyor. ben bir tane daha 728*90 reklama razıydım alt bölgeye. eminimki çoğu kişi pop-updeğil de bunu tercih eder... ama adamlar pop-up koymuşlar. ben şahsen pop-up reklamdan nefret ederim ve pop-up reklam koyan siteye de bir daha girmem. böle bi prensibim vardır. şimdi prensibime göre kendi sitemede girmemem gerekiyor ki silmeyi düşünüyorum.

ha bide 65 lira reklam özgürlük paketi var... ben 65 lirayı verecek olsam gider kendime site açarım. buraya üye olmamın sebebi ücretsiz olmasıydı...

bu yazdıklarımdan bsnin para kazanmasını istemeyen biriymişim gibi bir imaj yaratmış olabilirm ama aksine onların da para kazanmasını istiyorum... ama iş fazla abartılmış. bu nette alan pahalı ve bs herkese 1gb verio kim bu 1 gb kullanıoda bu kadar masraf oluşuo bnm onca gereksiz resim var olduğu halde 996 mb. anlıcağınız bana göre en kötü ihtimal hiç para yetiremiyorlarsa yada kar edemiyorlarsa en alta da bir reklam koysalardı......
Mesaj11.02.2011, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pop-uplar tamam da o reklamlara tıklamadıkça para kazanamazlar. Çünkü baştan bir anlaşma yapılsa bu kadar sitede gösterilecek şu kadar para karşılığında her geçen gün yeni siteler çıkıyor ondan saçma ve karışık olur. Anlaşmazlıklar çıkar. Ayrıca reklama tıklandığında bile 5 tl gibi para geliyor sanmayın 0.1 kuruş civarı her tıklamada zaten aynı kişinin birden fazla tıklamasına gerek yok bunu bedava-sitem ekibi söylüyor bir tıklamanız yeter vs. bunu ele alırsak server yenilemeleri- domain yenilemesi vs. bunların hepsine yetecek bütçe gerekli. Siz sadece site açıyorsunuz. Sayaç,anket, ziyaretçi defteri , introlar vs. hepsinden kullanıyorsunuz. Bunları parayla kullanmak mı isterdiniz yoksa sitenizde bir reklam ve pop-up açılmasınımı ?
Mesaj11.02.2011, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca adult vs. +18 içerik reklam alan bir sürü domain siteleri var. Bedava-sitem.com'da böyle bir şey yok.
Mesaj12.02.2011, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

popup olmamısını istiyorum
Mesaj16.02.2011, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

com lu sitelerimde var ama bişey diyimmi bizim ülkemizde hiç bişey hakkı ile yapılamiyor çünkü destek veren yok
şimdi bu sistemde biz b-s ye para kazandiriyoz ekledigimiz tüm içerik b-s ye kazanc saglamakda peki sunulan hizmet evet merak edilen bis sürü site var azcik ingilizceniz varsa olayi haledersiniz bu siteyi tercih etmemin tek sebebi gencligimden kalma alişkanliklarim var bana verdigi huzur ama para verip aldigim türk hosting firmalarinin destegi yabanci free sitelerin verdigi olanak kadar yok aci gercek inşallah birgün türkce adamgibi bir bedava hosting şirketi acilir en azindan bizden sonraki nesil bundan kurtarir

Bedava sitemden para kazanma yollari burada lütfen ziyaret edin sistem üyelere özeldir.
Mesaj20.02.2011, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Düşüncelerinizi Burdan Dile Getiririniz.. Wink
Razz
Mesaj07.03.2011, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ucretsizoyunoynaa yazmış:
Ayrıca adult vs. +18 içerik reklam alan bir sürü domain siteleri var. Bedava-sitem.com'da böyle bir şey yok.

Abi adultun daha çok ziyaretçi çektiğini herkes biliyor değilmi? benim sitemdeki pop-up u atın üstteki reklamada 728*90 bi adult +18 reklam koyun şu ankinden daha fazla para gelir b-s ye.. bunu gönüllü olanlara uygulayın olmayanlarda pop-up dan devam etsin bence.. herkes mutlu olsun Wink hem ziyaretçiler kaçmaz hemde tıklayanlar kendi istekleriyle tıkladığından para gelmeme gibi bir ihtimalde olmaz... bildiğim kadarıyla pop-up reklamlarda 90 saniye adamın sayfada durması lazım ee herkes açılır açılmaz kapattığına göre bence benim dediğim gayet mantıklı... hatta herkes b-s den sitesine ve kendi durumuna göre reklam alsın en çok reklamı tıklanan siteleride yazın b-s ye millet yarışa girer 1. olmak için bide küçük bi ödül verin forumda rütbe falan gibi kriz b-s yi teğet geçsin... Mr. Green
Mesaj08.03.2011, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam yapmayınız!
@simerweb

En son neseliakvaryum tarafından 24.03.2011 15:23:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.03.2011, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

=)
Önceki mesajları göster: