Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.03.2010, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Reklam Kavramı

Burada yeni reklam konsepti hakkında konuşabilirsiniz.

En son the-bedava-sitem-guys tarafından 03.03.2010 14:14:30 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj02.03.2010, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

BuLdum !! =) Yeni Reklamlar Küçük Olsun Hoş Dursun ! Yeter...
Mesaj02.03.2010, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düşüncelerinizi Burdan Dile Getiririniz.. Wink

En son odev-arsivleri tarafından 02.03.2010 14:04:50 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.03.2010, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burda yeni reklam konsepti hakkında konuşabilirsiniz gibi bişey söylüyor.
Popup mu koydular? Smile
Mesaj02.03.2010, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddiaediyorum yazmış:
Popup mu koydular? Smile

Malesef. EVET ! Kriz yüzünden bunu yapmak zorunda kalmışlar. :S Bu özellik bizden önce almanyaya geldi.
Mesaj02.03.2010, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
iddiaediyorum yazmış:
Popup mu koydular? Smile

Malesef. EVET ! Kriz yüzünden bunu yapmak zorunda kalmışlar. :S Bu özellik bizden önce almanyaya geldi.

O yasak bu yasak. Üstüne de popup.
Kriz bahane gelen para şahane!
Mesaj02.03.2010, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddiaediyorum yazmış:
informess yazmış:
iddiaediyorum yazmış:
Popup mu koydular? Smile

O yasak bu yasak. Üstüne de popup.
Kriz bahane gelen para şahane!

Yazı'dan anladığım kadarıyla reklam şirketleri para'larını vermiyormuş. Bu yüzden reklamları arttırmışlar..
Mesaj02.03.2010, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle imkanları hiçbir bedava site yada blog siteleri yapmıyor.Birçok imkanları bize tanıyor ve bunun yanında herhangi bir ücret almadan bu extraları bize sunuyor.Üstte reklam olmuş,pop-up olmuş ne olcak arkaşlar size bi zararı varmı hitinizmi düşüyor v.s,bilindiği gibi tüm dünya bu krizin içinde webme'ninde böyle bir krizle karşılaşması normal bir durum.Herşeyi kötü tarafından görmeden diğer iyi tarafından bakmayı bilelim...
Mesaj02.03.2010, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Popup

Popup reklam olacağına küçük reklam olsaydı ve reklamları sitenin bir bölümüne yerleştirmek zorunlu olsaydı çok iyi olurdu.
Mesaj02.03.2010, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Böyle imkanları hiçbir bedava site yada blog siteleri yapmıyor.Birçok imkanları bize tanıyor ve bunun yanında herhangi bir ücret almadan bu extraları bize sunuyor.Üstte reklam olmuş,pop-up olmuş ne olcak arkaşlar size bi zararı varmı hitinizmi düşüyor v.s,bilindiği gibi tüm dünya bu krizin içinde webme'ninde böyle bir krizle karşılaşması normal bir durum.Herşeyi kötü tarafından görmeden diğer iyi tarafından bakmayı bilelim...

Üste reklam koyması gayet normal.
Tabii ki hizmetinin karşılığını alacak ama popup çok abartılı.
Popup reklamlar ziyaretçiyi kaçırıyor.
Mesaj02.03.2010, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:

ŞİDDETLE KATILIYORUM
Mesaj02.03.2010, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Popup Kadar Sinir Bozucu Bir Şey Yok !
(Popup very annoying)
Mesaj02.03.2010, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Pop-up reklamları çok sinir bozucu.Bende sevmiyorum ve ziyaretçi kaçırıyor.Hadi ziyaretçiyi geçtim.Google bu tür reklam çeşitlerini HİÇ sevmiyor.

Fakat şu Mali Krizde böyle Ücretsiz bize Domain,Alan sağlayan bir Şirket var.Bununda kalkınması lazım...

Bu açıdan iyimser karşılamak lazım...

Umuyorum ki,böyle saçma sapan (Eteği kaldır vs.) şeyler olmaz.(Yani o sayfaya yönlendiren bir şey olmaz...) Rolling Eyes

İlave olarak,Almanya'ya da bu yürürlüğe girmiş sanırım.

Eğer bu Pop-up reklamları kesin konacaksa,

Sitedeki Tüm B-S Reklamları kaldırılsın!(Sitenin En Üstündeki Reklam.)
O zaman daha iyi olur... Rolling Eyes
( Ama kaldırılacağını pek sanmıyorum.Fakat buda benim fikrim ve görüşüm! Smile

En son benimsitem1993 tarafından 02.03.2010 16:48:47 tarihinde değiştirildi, toplam 5 kere değiştirildi
Mesaj02.03.2010, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Söylemek gerekirse Popup reklam olursa Üye kalmaz Google sevmiyor zaten Hiti en az 5 binin üstünde olan Kullanıcıların hepsi Silecekdir sitesini eminim.
Mesaj02.03.2010, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs den istediğim popup koymaması