Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.03.2010, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Pop-up Reklamı Sorunu Yaşanlar Burayı İnceleyiniz !!!

Merhaba,

Arkadaşlar biliyorum bu genel problemler bölümünde bir sürü başlık açılacak pop-up reklamları çıkıyor diye buna bir açıklık getireyim en azından gören arkadaşlar bilgi edinmiş ve başlık açmamış olur forum kirliliği yapmamış oluruz...

Arkadaşlar 02-03-2010 tarihinden irtibaren bedava-sitem tr.gg sitelerinde artık pop-up reklamıda koymuş durumdadır. Yani sitelerimizin üzerindeki banner reklamlarıın haricinde pop-up reklamlarıda gelmiştir.

Nerden geldi niye geldi gibi sorular sormayınız bedava-sitem şirketi gmbH zor durumda kaldığı ve reklam sitelerinden paralarını alamadıkları için reklamların sayısını çoğaltmayı çözüm bulmuşlardır. ayrınıtılı bilgi aşağıdaki linkte mevcut

LİNK: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=146952
Mesaj02.03.2010, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok İyi Akıl Ettin @gececi40 Çok İyi Oldu Bir Sürü Mesaj Alıyorum Wink
Mesaj02.03.2010, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Walla konu sabit başlık olsa daha iyi olacak sanırım göz önünde durması açısından
Mesaj02.03.2010, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme için teşekkürler...
Mesaj02.03.2010, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

insallah webme zor durumundan çabuk kurtulur. Çoğu kişide zor duruma girmeye başlamıstır... Mr. Green Mr. Green
Mesaj02.03.2010, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Başligin yardim amacli acilmasi hakkinda düşünceniz güzel.
Fakat başligin 2 ayri kategori altinda yoruma acik olmasi sorun yaratabilir.
Demek istedigim Atilan mesajlar bir yukari bir asagiya Pop-up reklamlari hakkinda olur. Wink

Bu sebeb´ten dolayi başlik kilit.

Hayirli geceler.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 02.03.2010 23:15:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: