Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2010, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba Arkadaşlar

Bir insanın arkasından konuşmayı çok seven bir arkadaş için ?

Kusura bakmayın arkadaşlar kişisel bir başlık olacak ama tüm forumu ilgilendirdiği için bahsetmem gerekecek.

Hani derlerya sinek küçük ama mide bulandırır diye !!! İşte buda aynı hesap...

İsmi türkçe değil , o yüzden tekrarlama gereği duymuyorum. Bygrapix olması lazım...

- Bu arkadaş ayyildizliwebteam adında olması lazım bir site açarak... Sanki bedava sitem üst yetkilisi olarak göstererek forumda yönetimi hiçe sayararak bir nevi karalamıştır...
BİLEN BİLİR...

- Sonra ismini o ingilizce isim olarak cevirmiş. Mod seçilmiş (hiç haberim yoktu) Hatırlarsınızki forumda curcuna olmuştu nasıl mod olur v.s diye. Ama biz güvendik ve devam ettirdik.

Çatlak testi su durdurur mu ?

İşte bu arkadaşda aynı şekilde yönetimde konuşulan bir meseleyi dışardaki üye arkadaşlarımıza anlatıyordu..
Direk üzerine gitmedim , iki , üç üye ile karşı karşıya getirttim... En sonunda söylediği söz "ben yapmadım" oldu...
MODERATÖRLÜKTEN ALINMA SEBEBİ BUDUR...

- Örnek siteler hakkında konuşmuş beyfendi... Her 6 ay içinde değiştiğini herkes biliyor. Hatırlatma babında bir başlık açtı ve eser sanki onun oldu... Ne alakadır...
Şimdide neden eklenmiyor diye yönetimi karalıyor , Alman ekibinin eklememesinin bizle ne sorunu olabilir ????
biz vermişiz görevimizi yapmışız... ve sürekli takip ediyoruz... onların eklememesinin bizle ne alakası var...
SİZ SÖYLEYİN ARKADAŞLAR

- Ve hatırlarsınızki bu arkadaşın türkçeyi düzgün kullanmaya yönelik başlıkları vardı !!!
Bir bakalım mı ? kendisinin türkçe anlayışına..

Üye ismine bakın öncelikle hangi dil ?
Yine ilk aldığı üyeliği ? team v.s ?

YORUM SİZİN - HANGİ YOLDA OLDUĞUNU SİZ SÖYLEYİN ?

- Şimdide bana ergenekoncu v.s diyor Very HappyVery HappyVery Happy
ARKADAŞLAR SİZDE GÜLEBİLİRSİNİZ.

- Ve dine yönelik istismar yapmışım. mesajlarımı getirip gösterebilir !!!!
Hodri meydan. Herkesin içinde , herkesin göreceği biçimde konuşmaya açığım...

Fethullah ismini fetullah yaparak yine bir türkçe katliamı yapmış : )Smile

Ve üzerine fetullahcı diyerek , sanki bir parti , takım tutma havasına sokmuş beni.
Yazık diyorum...

ayyıldızlı üye adı ile din istismarı yaptığıma yönelik mesajlar atmışım. Mesajlarıda gösterebilir ne atmışsam ???

YORUM SERBEST ARKADAŞLAR. (yönetim söz konusu olduğu için herkes görsün)
Mesaj06.03.2010, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam hayırlısı ne ise olur umarım eski duzene geri döneriz..
Mesaj06.03.2010, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca bi Türkçe konularında çok başarıları olmuş vede forumda bu yüzden mod olguna dair söylentiler çıkmıştır.Ve modlukdan alınmasına veya istifasına gelirsek bize dedigi forumdaki baskılardı bu değiştiYsnsen abimin dindar veya ergenekoncu oluşunu dindar oluşu yuzunden ayrıldıgını belirtti.Şimdi gerçekler ortaya çıktı.. Rolling Eyes
Mesaj06.03.2010, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herşey yukarıdaki yazıldığı gibidir...

VE YÜZYÜZE GÖRÜŞMEYİDE İSTEDİM. AMA KABUL ETMEDİ

En son ysnsen tarafından 06.03.2010 20:53:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.03.2010, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Büyüklerimiz boşuna söylememiş,yalancının mumu yatsıya kadardır.Bazı isimler emek harcayan arkadaşlarıma söylüyor.Hiçbir alakası olmadığı halde.Ama bu aile kimlerin ne olduğunu biliyor.Moderatör arkadaşlarımızın emekle ve hiçbir karşılık beklemeden bedava-sitem'e yardım ediyor.Bu arkadaşımız moderatör olduğunda neler yaptığını kendisi daha iyi biliyordur.Örnek olarak eski serbest bölge kurallarında forum oyunları serbestti ve bi arkadaş birşey yazıyordu moderatör yetkileri ile cevapları değiştiriyordu.Bu kişiden moderatörlük beklenmesi normalmi size bırakıyorum.Bedava-sitem tek başına değil direk ne yaptıkları belli oldu ve moderatörlükten alındı.Sözüm bu kadar sözü size bırakıyorum.. Wink
Mesaj06.03.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buğre bey haklı..

Cevabları değiştiriyordu..

Ama

Neden B-S yönetimi o an görevden almadı byqraphix'i ?
Mesaj06.03.2010, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

En başta şunu söylemek gerekirse; böyle bir forum ortamında bir kişiye ergenekoncu vs. demek çok büyük bir nezaketsizlik ve saygısızlığın göstergesidir..
Eğer yasin abinin dediklerine göre bu arkadaş moderatörlük döneminde bilgileri dışarıya aktarıyorsa bu kişiden hayırsız,sorumsuz kimse olamaz..Halk arasında buna münafık denir..
Forumda moderatörlükten alınma sebebi kendi isteğiyle ayrılmış oldugunu söylemiş..Yine forumu aldatmaya yönelik bir hareket yapmış..
Ne diyelim artık..Ne diyelim..
Mesaj06.03.2010, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumdaki trggcanavari turkmaysi vb.. modlar kutuplaşmayı zamanında çok güzel yapıyordu.Bu konuda haklı.Açdığımız darvin veya ateizm ile ilgili konuların hepsi kitlendi ama din ile ilgili konular hiç kitlenmedi?Ayrıca bir site üyeleri için çalışmalarıdır eğer üyeler site için çalışıyorsa gerçekden bir sorun vardır.Şimdi karşı taraftakinin yazısına bak birde senin eleştiri ve aşağılamalarına bak ve kimin aşağılacak olduğunu söyle.Bunu kabul edin hep bir kutuplaşma yapdınız.İşinize yarayanı banladınız. Ben trggcanavari nin değerlendirme başlığında televidyon dan çaldığı logonun resmini koydum diye bütün sitelerim silinmişdi.Şimdi diyorsunuzki hodri meydan.Yaptıklarınız yetmedimi?
Mesaj06.03.2010, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok yazıyorum ama arşivi bir aradım ve buldum

Resme bakın

İlgili konu llinki;
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=137612&postdays=0&postorder=asc&highlight=byqraphix+yar%FD%FEma&start=45

Sondan 2 mesaja bakın !
Mesaj06.03.2010, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz okudum başlıkları Ergenekoncu Filan Kanıt varmı Laughing İlahi Akşam Akşam güldürdüler Sacma konular Ergenekoncu Filan Hadi diyelim ergenekoncu Sizine Kardeşim İster ergenekoncu Olur istersede Solcu sagcı Ne fark eder Siz Dogru yürümeyi bilinde İnsanları Eleştirmeyin. Her neyse Örneklere gelince Diyecek Laf yok !! Vakit yokmuş Ne kadar vakit alırki orası Zaten anlam veremiyorum. Rolling Eyes
Mesaj06.03.2010, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Varan:1
Bazi konulara artik aciklik getirmenin zamani geldi ve geciyor..
yönetimi aldatarak, iki yüzlülük yaparak foruma moderatör secilen bir arkadas var bu yetmemis gibi.
Kafasina göre imzalari degistiren imzalara kendi linkini ekliyen bir arkadastan bahsediyorum.
Buda yetmezmis gibi bir iki arkadas alip yanina kendini temize cikartma projeleri üreten fakat en son olarak oyunu ortaya ciktigi icin yetkisi alinmistir.
Arrow Varan:2 bilgi zizdiran ve sonra yapmadim diyerek sucu baskalarina yüklemeye calisan bir düsünce icerisinde olarak iftiralar atmaya baslamasi.
sonra yasinin dedigi gibi yüzlemsme yapilarak neyin ne oldugu konusunda gerceklerin ortaya cikmasini kaldiramadi sanirim bir arkadas.
Bu nedenle Yasinin üstüne oyunlar kurma hedefinde bulunuyor bu arkadas.
Neden diyeceksiniz bir öfkesi var o arkadasin ondan dolayi olabilirmi acaba..
Arrow Varan:3 iyi günde kötü günde hep bedava-sitemde olacagim diyen arkadas, bakti olmuyor bedava-sitem ile dalga gecmeye baslamasi nekadar dogru görülebilirki,
Arrow Varan:4 o benim arkadasim diyen onun arkasindayim diyen bir kisi gercek yuzu ortaya ciktiktan sonra önceden dost arkadas dedigi kisiler´e iftira atarak birine gidip bunu o yapti diyerek sucu atigi kisiye gidip yok anladim onu bu xx adli kisi yapti demesi zaten hatanin en büÿügü bunu yaparken dost dedikleri kisileri hic düsünmedimi.
Arrow Varan:5 ne yaziki o bahsetiyimiz arkadasin ona yakin oldugunu sanan arkadaslarini ne gibi bir oyunun icine sürükledigini ne yaziki göremedi..

Daha neler var neler aciklamiyorum bende kalsin ..

ne demişler
Işine gelince biz dostuz diyen işine gelmiyince bahaneler üreten, sen ne akili dostsun öyle kendin´den baskasinda akil yok bilen Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 06.03.2010 21:53:11 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj06.03.2010, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

moderatörlere özel bölüm (intern)de olup biteni bilemeyiz..
onun için bu konuda yorum yapmak olumlusuda, olumsuzuda yanlış olur.
en iyi yorumu moderatörler yapar.. çünkü onlar bilir.

serbest bölgeye ''özel'' başlık açmak yasaktı sanırım.
ama gerektiği için açılmış olabilir... olumlu karşılıyorum.

örneğin bizede bir iftira atıldığında, bizde gerektiğinde böyle bir başlık açabilir miyiz?

Mesaj06.03.2010, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yasin abi'ye bu bölümle ilgilenmesi için ben belirttim. Kendisi'de çok iyi yapmış. Byqraphix moderatörlük dönemin'de içerden bilgi sızdırıyordu. Bu olayları çok yakından biliyorum... Herkez herşeyi öğrenmeli. Byqraphix diyorki ysnsen'e: "Sanane hristiyansam, ataistsem. Fetullahcı..." diyor. E peki sanane o adam fetullahcıysa... Bedava-sitem dışında muhabbet olan birisi ama gerçekleri savunmak öncelikle tercihim'dir...
Mesaj06.03.2010, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

@stilnet bence konuyu farklı yönlere çekiyorsun

sonuçta bu forumun asayişini moderatörler sağlıyor

serbest bölgede en çok klik alan bölge konumunda olduğundan burada

paylaşılmış burada sahte bir moderatörün yorumlarımızı değiştirmesinden

iftiralara kadar yalanlara kadar ve yasin abiyi suçlamaya kadar giden bir olayı

görüyoruz. Bizim başımıza böyle bir durum gelemeyeceği için açamayız

yada durumu onlara bildirirsin gerekli açıklamayı yaparlar
Mesaj06.03.2010, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

stilnet yazmış:
moderatörlere özel bölüm (intern)de olup biteni bilemeyiz..
onun için bu konuda yorum yapmak olumlusuda, olumsuzuda yanlış olur.
en iyi yorumu moderatörler yapar.. çünkü onlar bilir.

serbest bölgeye ''özel'' başlık açmak yasaktı sanırım.
ama gerektiği için açılmış olabilir... olumlu karşılıyorum.

örneğin bizede bir iftira atıldığında, bizde gerektiğinde böyle bir başlık açabilir miyiz?

Evet aslinda kişisel başlik yasak.
Fakat iftira atilan kişi forumda uzun süredir moderatörlük yapan sayin yasin.
Başligin acilmasinin sebebi kişiselik degildir aslinda.
Başligin acilma hedefi, Gerceklerin tüm bedava-sitem aile´sinin görebilmesini saglamaktir.
Konu aslinda hic yasin ile alakali degil fakat yasin olarak gösteriliyor Smile
Yasin ve xxadli site sahibinin arasinda oluşan ve alsinda yasini ilgilendiren tek birşey var oda yasinin ona verilen görevi yerine getirmesidir.
Fakat konu carptiriliyor farkli yönlere cekiliyor.
Sanirim bu nedenle yasin bu başligi acti.

Pardon biraz sizin sordugunuz konunun dişina ciktim. Very Happy
Kişisel başliklar yasak evet, Fakat buna benzer büyük iftiralarda konuya göre kararlar alinabilir.
Bir moderatör ile konuşup ondan direk onay alabilirseniz,
şöyle birsey yapilabilir (belki)
Başvurdugunuz moderatör diger moderatörler´le bir araya gelip konuyu özetlerse, ve aralarinda oylama sonucun´da uygundur ifadesi bulunursa neden izin verilmesin. (bir möderatörün gözetim altinda oldugu sürece)
Burda dikat edilmesi gereken birşey var, neden bu başligin acildigi konusunda yani.
Dikat edilmesi gereken konuyla ilgili olan forumda önceden kisa bir dönem moderatörlük yapan, ve tavirlari sebebiyle yetkisi alinan.
Iftiraya ugruyan forumda uzun süredir Moderatörlük yapan bir kişi hakkinda, bu sonuc olarak Tüm bedeva-sitem ailesini ilgilendiriyor ve herkesin bu konu hakkinda asil gercegi¨görmesi gerekiyor.. yani b-s icerisinde toplumsal bir mesaj misali birşey oldugu icin acilmiştir.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: