Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2010, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet haklısın @informess tepkini anlıyorum

cunobag hocamın zamanında 2 ay kadar bende modluk yaptım bu forumda

ben kendi istedğimle ayrılmıştım sebebide söyleyeyimde karanlık noktalar

kalmasın: @marasultraslanda moddu o zaman anlaşamıyordum onunla ve

cunobag hocamdan rica ettim oda benim ricamı geri çevirmedi aldı modluktan

fakat sonrada ben bs kin güdmedim ya da o mod arkadaşıma karşı bir iftira

atmadım ikimizin arasında olan tartışmalar oldu ö.m ile buda normaldir zaten

Ama ben o günden beri hiç bir şekilde kopmadım bs den hiç bir şekilde sevgim eksilmedi bs ye karşı her zaman ki yardımseverliliğimle gene burdayım gene birilerine el uzatma için çabalıyorum

Birileri gibi hazmedemeyip çekemeyip forumu karalamıyorummm
Mesaj08.03.2010, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
evet haklısın @informess tepkini anlıyorum

cunobag hocamın zamanında 2 ay kadar bende modluk yaptım bu forumda

ben kendi istedğimle ayrılmıştım sebebide söyleyeyimde karanlık noktalar

kalmasın: @marasultraslanda moddu o zaman anlaşamıyordum onunla ve

cunobag hocamdan rica ettim oda benim ricamı geri çevirmedi aldı modluktan

fakat sonrada ben bs kin güdmedim ya da o mod arkadaşıma karşı bir iftira

atmadım ikimizin arasında olan tartışmalar oldu ö.m ile buda normaldir zaten

Ama ben o günden beri hiç bir şekilde kopmadım bs den hiç bir şekilde sevgim eksilmedi bs ye karşı her zaman ki yardımseverliliğimle gene burdayım gene birilerine el uzatma için çabalıyorum

Birileri gibi hazmedemeyip çekemeyip forumu karalamıyorummm

Haklısın.
Benimde tartıştığım kişiler oldu ama hiç foruma yansıtıp bu forumdan kopmadım. Bazıları yediremiyor işte..

Mesaj08.03.2010, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Münakaşa etmeyi istemiyorum arkadaşlar!

Ama madem bukadar açılıyoruz devamı da gelsin...Madem bukadar gerçekçilik yaratıyoruz devam'ı gelsin.

Yukarıda ki hiç bi yazılana cevap vermeyeceğim.Doğru olan da var yalan olanda...ayırt etmek gerçekten kolay ama harbiden yıkıcı...Çünkü aynı yerde muhabbet ediyor ve aynı yerde tartışıyorsunuz.Konular'ın üzerine yorumlar yapıyorsunuz ve bi anda uzun süre forum'a girmiyorsunuz.Ve girince bi bakmışsınız ki Bissürü kişi düşman kesilmiş.
Herneyse...
...

Bugüne kadar bu forumda yaptıklarım...

Hep birlikte el ele tertemiz TR.GG projesi...Kesinlikle bu ve bunun gibi diğer projeler'in etkisi olmamıştır.Mod.Olmamda...Mod.Olma nedenim Şudur! diyemem.çünkü bunu bilenler yeter bana...

Daha fazlasına lüzumiyet yok.

Bugüne kadar forumda adı unutulan kişiler'in BYQRAPHİX ile birlikte olup birlikte yürümesi gerçekten güzeldi.Evet bazı ilkleri ve sonları yaşadım yaşattım.

Göksen arkadaşım! seninle uzun hatta epey zamandır husümetimiz var buyüzden seninle münakaşa ortamı yaratırsak Çıkamayız buralardan...buyüzden uzatmıyorum.Sende uzatmassan mutlu edersin.

Ahmet (İnformess) Arkadaş ! yolun harbiden çok sapmış bilmelisin.Daha geçen haftaya kadar "Kardeş"diyerek muhabbetler ettiğin bu adam'a burda düşman kesiliyo olman diğer arkadaşların için şüphe verici olacaktır.

Arkadaşlar forumda tartıştığım onlarca kişi oldu.Bunları inkar edemem.Bugün burda bi fırsat bularak söz hakkı olan ve kendilerini adam yerine koyarak bişeyler yazanlar'a tek söz denir. "Vur Hançeri,Akıt Kanı... Bu fırsat bidaha geçmez ele..."

Hernediyorsam destek veren'im yada benim açımdan düşünmeye çalışanım olmadığı için sizlerle fazla muhabbet edemeyeceğim.

gececi40 (gerçek adını bilmiyorum.) Bi aralar seninlede iyiydik sanırım.Tam hatırlamıyorum.Karıştırıyo da olabilirim.Affola.Ama daha sonralarda bozulduk.Ne veya Neden bilmiyorum.

denizmerkezi : Anlattığım bilgileri burada açıklaman dileği ile...

ARKADAŞLAR BAZILARINIZ VAR Kİ YUH DEMEKTEN BAŞKA ŞEY GELMİYOR ELDEN...! HARBİDEN BUKADAR'I YUH'TUR . İSMİNİZİ DEFALARCA AÇIKLAMAK İSTEMEDİĞİM HALDE BUGÜNE KADAR DİRETEREK SÖYLEMEDİĞİM HALDE YSNSEN (YASİN) HAKKINDA SÖYLEDİKLERİNİZ...! ONU SEVMEDİĞİNİZ'İ DİLE GETİRDİĞİNİZ HALDE ONA DESTEK VERMENİZ...! YADA ONUN KURALLARINA BAŞINA BUYRUK HAREKET DEDİKLERİNİZ! NERDELER? YADA BURDA OLUPDA BUNLARI SÖYLEMEKTEN ÇEKİNENLER ÇIKSANIZA! DESENİZE BEN BUNU DEDİM DİYE! BEN BUNU HARBİDEN DEDİM DELİKANLICA DİYORUM DESENİZE!

ARKADAŞ DEDİĞİM VE Bİ ANDA DÜŞMAN KESİLEN ADAMLAR :

SERT OLSADA DEMEK İSTİYORUM : ADAMSANIZ YSNSEN DÜŞÜNCELERİNİZİ SÖYLERSİNİZ!

...Ve konu sahibi ysnsen! seninle fazla tanışmışlığımız olmadığını biliyoruz.

bazen ben çok sert çıktım bazen de sen ... kendimize göre ikimizde haklıyız. ama şunu demeliyim.

Kişisel olarak konuştuğumuz konular burada BEDAVA-SİTEM AİLESİ konusu olarak nitelendirilebilmesi şaşırtıcı.

Şunları ekleyeyim ysnsen (yasin) benden büyüksün.Saygıda "hakkımı ararken"kusur ettiysem.Affola...Ben şapkayı önüme alır düşünmesini de bilirim.

Ama ben tek ikişey'i yanlış yaptım yasin abi!

*GÜVENDİM
*SESİMİ ÇIKARDIM!

Okulda öğretmenlerin ilk söylediği şeydir çoğuzaman : HAKKINIZI ARAYIN!

Bugünde dünde öncesinde de ... hep dedim ben hocalarıma ! : Hocam hakkını arayanlar susturuluyor.Hakkını arayanlar güvensizleştiriliyor.Ve hakkını arayanlar herzaman suçlu duruyor.

Hocalarım bana hep şunu demişlerdir.

Hakkını aramanı izin vermeyen yerde herzaman yoluna bakmalısın.Susturulsanda Konuşacaksın.Güvenmeselerde Güvendireceksin.Ve Suçlansan da Suçlamayacaksın.

Aslında şunu iyi anlamalıyız yasin abi!

Herbirimiz farklı bölgelerde farklı şehirlerde ve farklı mıntıkalarda yaşamaktayız.Bu insanlar'ın çoğu zehir gibi kafaları ile Taktir'e layık.

Ama haklarını arayacak cesaret yok çoğunda!

soruyorum ben buradan ... Cevapta verilmesini istiyorum şiddetle!

bana destek verenler...Benim için ses çıkaranlar...sadece BAN! denilen sistem yüzünden konuşamıyorlar.Onlar'a herhangi bir idam sehpası getirilmeyecekse onlarda konuşacaklardır.İnanıyorum buna.

Ama bişey'e açıklık getirmek gerek.ua1905ua arkadaşın dediği gibi ;

Alıntı:
Bilgi sizdirdiginiz kişilerde suc yok bilgiyi veren siz´diniz.
Moderatör olan siz´diniz hatayi başlatan bu durumda kim..?
bilgi verilen üyelermi yoksa Bilgiyi veren moderatörmü.?
Bu nedenle ben o bahsedilen iki kişi´de direk benim bahsediyim olayda bir kabahat göremiyorum.¨

Bilgi sızdırma denilip duruluyor.! söyleyin yahu ne bilgisiymiş bu BİLGİ dediğiniz zırvalıklar?

Moderatör olan ben'im ve hata olanda benim madem.Ozaman bunu neden "Tebrik mesajı"adı altında beyan etmedin?
Bilgi verilen üye filan yok ama varsada sormalıyım . Bu bilgiler neden ortaya sunulmuyor?

herneyse ua1905ua ... Senle yaptığımız proje başlattığımız çalışma filan güzeldi.Ama herzaman şapkayı önüne al.!

Ben nasıl buradayım? diyerek...Unutma bugün oraya koyanlar yarın kalktığında o koltuğu altından alırlar.

Alıntı:
Öncelikle ateizm bir din değil bir inançtır..Her inanç din değildir..Darvin teoreminin ve ateizmin ne olduğunu hepimiz biliyoruzdur ??

Ateizm bir din değil evet bi inançtır.Ve her inanç din değildir.Teori doğrudur.Ama sadece DİN mi konuşulmak zorunda .? yada sadece İNANÇmı? ikisi bir forum'a sığamıyormu.? bunu öğrenmek isterdim.Ama üstünde durmayı istemiyoruz.

Alıntı:
Ayrıca dikkat ettiğim ve dikkat edilen nokta şu ; türkçe'yi katletmeyelim diyorsun senin üye adın türkçe değil,türkçe karakter yok..Türkçeyi katletmemek için bence önce üye isminden başlamalısın

Türkçeyi katletmeyelim derken defalarca dile getirdiğim şey'e dikkat çekmeni istiyorum.

Türkçeyi Katletmek İngilizce isim ile mi olur ? yoksa türkçeyi katletmek ;

"ya"demek yerine "yha"demek.
ve
"evet"demek yerine "ewet"demekmidir?

Bir düşünmeliyiz.

Yasin Abi (Yaşın benden büyük saygıdan abi diyorum.)

Bana yaklaşımın ilk başlarda güzeldi teşekkürler.Bianda birileri "iftira"niteliğinde bir kaç şey söyledi.Ve Soruşturma olay'ına döndü olay!

Saklayacak yadırgayacak bi durum yok.

Byqraphix.tr.gg nin ilk hafta ki introlarında "Vatantopragi buradan devam ediyor.ÇOK YAKINDA"derken...Vatan toprağını inkar etmek saçma olur tabiiki...

Vatantopraginin silinme nedeni şudur :

Turkplanet'in yani emrenin site tasarım'ını çalması nedeni ile silinmiştir.

Site içerikleride Turkplanet'e ait olduğu için gerçek ortaya çıkmış ve silinmiştir.

saklayacak bişey yok.

Daha önce ki sitelerim'i bilmeyen yok diye tahmin ederken ua1905ua gibi DOST diyerek muhabbet ettiğim kişi diyor ki "Ben bilmiyordum."Benim 2 aylık tanıdığım adam bile bilirken sen nasıl bilmiyorsun?

Alıntı:
Arkadaşım seninle messengerdaki ilk samimi konuşmalarımızı ve o konuşmayı bozduğun lafları hatırla... Şuan sohbet günlüklerinde olmadığını biliyorum.Şunu da katmak istiyorum ki bu kadar laf yazman senin kişiliğini bozmayacak emin ol !

Ah şu sohbet günlükleri...olsalarda konuşsalar değilmi?

Ben bi moderatör arkadaş'a şikayet etmiştim seni zamanında cengiz! buyüzden buna da "yalan"diyemezsin.hakkın yok.bilen biliyor.

Yasin abi! "ergenekoncu"itham'ı ağır kaçmış olabilir.farkındayım.ama birazda benim açımdan bak olaylara ve nitelendir.

Kaçıracak lafım yok.Zaten herşeyi herkes biliyor.

İNTERN'de de benim adım'a bir konu açtığınız'a eminim.orada da görüşülüyor bazı şeyler belliki...ben göremesemde o konunun görüşüldükten sonra kilitlenmesini istiyorum.

Ve Byqraphix'e ne olacak ?

Byqraphix'in bundan sonra ki neticelerini ve değerlendirmelerini bilmiyorum.

*ByQraphix Açık kalacak.

*Forum Aktifliği olmayacak.

*Ve herhangi bir site adı ile forumda aktifliği bulunmayacak.

ByQraphix'in açık tutulma sebebi şudur! :

Bedava-Sitem'de sayılı olan Graffiti sitelerinden en çok adından söz ettiren ve iyi yönde sevilen site olduğu için İçerisinde ki bilgiler serbestce alınabilecek.

Lafı uzatmamalıyım . Yasin abi.

Ben nedersem diyeyim.bana dün senin için kara diyenler sana bugün benim için kara diyecekler.

Bazı şeylerde haklı olduğum gibi haksızımda.

Ama bu sitenin bu bedava-sitem'in hiç bir zaman art niyetini istemediğimi bilmenizi istiyorum.

Özür Dilerim YSNSEN! Kazandın! Confused

İyi Çalışmalar

@ BYQRAPHİX
Mesaj08.03.2010, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanimdaolmasigerekenlerdegiller yazmış:

Ahmet (İnformess) Arkadaş ! yolun harbiden çok sapmış bilmelisin.Daha geçen haftaya kadar "Kardeş"diyerek muhabbetler ettiğin bu adam'a burda düşman kesiliyo olman diğer arkadaşların için şüphe verici olacaktır.

Ben seni hiç bir zaman tam bir dostum olarak görmedim. Yalancı, ve kendi çıkarları için uğraşan kişiler benim dostum olamaz ! Haksız olup, yalanlarının ortaya çıktığını ve bu durumu düzeltemeyeceğini farkına varınca özür dilemeye başladın. Benim dostluğumdan şüpheliymişsin. Beni tüm b-sye sor bakalım. Japon-cocuk, stilnet, odev-arsivleri, benimsitem1993, sonsahne, scriptype vb... benim dostluğumu çok iyi bilir... Neyse artık bende uzatmak istemiyorum . . .
Mesaj08.03.2010, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:

Ben seni hiç bir zaman tam bir dostum olarak görmedim. Yalancı, ve kendi çıkarları için uğraşan kişiler benim dostum olamaz ! Haksız olup, yalanlarının ortaya çıktığını ve bu durumu düzeltemeyeceğini farkına varınca özür dilemeye başladın. Benim dostluğumdan şüpheliymişsin. Beni tüm b-sye sor bakalım. Japon-cocuk, stilnet, odev-arsivleri, benimsitem1993, sonsahne, scriptype vb... benim dostluğumu çok iyi bilir... Neyse artık bende uzatmak istemiyorum . . .

tamam. Yazsın hepsi! yazın arkadaşlar bekliyorum!
Mesaj08.03.2010, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:

Kendin sormayı neden tercih etmiyorsun? Wink
Mesaj08.03.2010, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Göksen arkadaşım! seninle uzun hatta epey zamandır husümetimiz var buyüzden seninle münakaşa ortamı yaratırsak Çıkamayız buralardan...buyüzden uzatmıyorum.Sende uzatmassan mutlu edersin.

Ben burada tartışma yapmak istemiyorum zaten..
Sen çok çelişkili konuşuyorsun bende bunlara cevap veriyorum,herkes doğruları görsün diye..Yukarıda yazdıgım mesajı iyice oku..Hepsine bir mantıklı sebeb bulursan pekala der çekilirim.
Mesaj08.03.2010, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

@informes
Tanıdığım kadarıyla 4.4'lük bi kişi bence.
Gerek dürüstlük, gerek davranışları bakımından bence çok iyi bir insan.
Tabi çekemeyen bazı arkadaşlara göre bu böyle değil ama yapacak bişey yok...

Mesaj08.03.2010, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Alıntı:

Ben burada tartışma yapmak istemiyorum zaten..
Sen çok çelişkili konuşuyorsun bende bunlara cevap veriyorum,herkes doğruları görsün diye..Yukarıda yazdıgım mesajı iyice oku..Hepsine bir mantıklı sebeb bulursan pekala der çekilirim.

mantıklı sebepleri açıkladığımı umuyorum gökşen.?

Herneyse uzatmaya gerek yok Confused
Mesaj08.03.2010, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:

Herkese birşeyler öğretmek istiyorsun.Kendini birşey sanıyorsun.Her zaman sen bileceksin diye bir şey yoktur ve informess'e katılıyorum...Senin için bs çoktan bitmiş...

İnformess'in bugüne kadar kötü bir yanını görmedim.Her zaman ilgilendi ve öğretti.Hiçbir yanlışını görmedim ve halende seni gibi kötü amaçlı insanların engellerinden kurtularak bs'ye yardım etmektedir.

BedavaSitem Derslerimiz Giderek Artmaktadır.
Mesaj08.03.2010, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:

Flood için özür dilerim..

Herkese birşeyler öğretmek istiyorsun.Kendini birşey sanıyorsun.Her zaman sen bileceksin diye bir şey yoktur ve informess'e katılıyorum...Senin için bs çoktan bitmiş...

İnformess'in bugüne kadar kötü bir yanını görmedim.Her zaman ilgilendi ve öğretti.Hiçbir yanlışını görmedim ve halende seni gibi kötü amaçlı insanların engellerinden kurtularak bs'ye yardım etmektedir.

BedavaSitem Derslerimiz Giderek Artmaktadır.
Mesaj08.03.2010, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakan-fan ve bsai'ye teşekkürler. Zaten konu iyice kendini aştı. Byqraphix'in yaptığı ihanetler açığa çıkartıldı... Biraz daha konu böyle devam ederse daha da çok tartışmalar çıkar. En iyisi kilitlenmesi..
Mesaj08.03.2010, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ortamın gerginliği ve konunun kendini aşmasından dolayı bu konu kapanmıştır.
Kilit!
Önceki mesajları göster: