Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2007, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu: FORUMLARDAKİ MAİL ADRESLERİ

SELAM ARKADAŞLAR

Ben ilk defa bir site ve forum yapıyorum.......

Yapmış olduğum foruma üye olanların mail adresini üçüncü şahısların görmemesi için bi seçenek yokmu mail adresi ile üyelik akvitesi seçtiğim halde başkaları göremesin istiyorum.........

İkinci sorumda üyelerin yanlış kategoride konu açtığı zaman bunu doğru kategoriye nasıl taşıyacağım ? yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.........
Mesaj18.08.2007, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

var forum yaparken orda email adresi görünsün mü seçenegi var orayı hayır yaparsan görünmez zaten

www.serkan-1986.tr.gg
Mesaj18.08.2007, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

serkan-1986 yazmış:
var forum yaparken orda email adresi görünsün mü seçenegi var orayı hayır yaparsan görünmez zaten

www.serkan-1986.tr.gg

Teşekkür ederim.

Doğrudur, evet var. O seçeneği tıkladım ama o zaman foruma üye olunurken de sormuyor ki email adresini, direk üye olması gerekiyor. Ben e-mail ile üyelik otomatik aktiflensin istiyorum ayrıca foruma üye olanlara özel den müdahele etmek gerektiğinde yada forumumla alakalı bir durumu mail olark bildirmek istediğimde bende göremiyorum e-mail adreslerini,

isteğim sonuç olarak şöyle ;

Üye olunurken kişiler e-mail adresini yazacak ve email ile üyeliği otomatik aktiflenecek fakat sizin dediğiniz şekilde e-maili gösterme deyince üyelik esnasında e-mail adresini sormadan üye olunuyor, hem mail adresine aktifleme linki gitmiyor ve mail adresi olmadan üye oluyor aktifleme işide bana kalıyor, e-maili göster dediğimde ise bu sefer foruma üye olmayan kişiler dahi forum üyelerinin e-mail adreslerini alıyorlar.........Şahsen ben deniz e-mail adreslerimin ortalarda dolaştığı bir forumda üye olmam.........O bakımdan bunu sordum...

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
Önceki mesajları göster: