Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2010, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu: YORUMLAR

Sitemde sayfalarıma yorumlar yapılıyor ama ben yorum yapıldıgını cok sonra görüyorum oda tesadüf eseri eger o sayfaya girersem görüyorum
1-yorum yapılınca uyaran bir sistem var mi?
2-hangi sayfama yorum yapılmış nerden ögrenebilrim
3-inş yanlış yerde açmadım konuyu(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj08.03.2010, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstralara Gir Ordan Yorumlar v ar Yorum Yazıldıgından Haber Dar et var onu tıkla kaydet
Mesaj08.03.2010, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
Ekstralara Gir Ordan Yorumlar v ar Yorum Yazıldıgından Haber Dar et var onu tıkla kaydet

yorumlarda haberdar et diye bir seçenek yoktur sizin bahsettiğiniz ziyaretçi defterinde olur lütfen yanlış bilgiler vermeyelım
Mesaj08.03.2010, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YORUMLAR

catlak-site55 yazmış:
Sitemde sayfalarıma yorumlar yapılıyor ama ben yorum yapıldıgını cok sonra görüyorum oda tesadüf eseri eger o sayfaya girersem görüyorum
1-yorum yapılınca uyaran bir sistem var mi?
2-hangi sayfama yorum yapılmış nerden ögrenebilrim
3-inş yanlış yerde açmadım konuyu(:

Eskiden yorum ekstrasına girince hangi sayfaya yorum yapıldığı görülebiliyordu. Malesef artık görülemiyor..
Mesaj08.03.2010, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani ben hergün 72 sayfayı tek tek gezcem acaba yorum yapmışlarmı diye bakıcam diyeceksınız ki yorumları kapa diye ama ben sitemde kod veriyorum verıdgım kodlar zamanla calışmıyor hata veriyor gelen ziyaretçide yorumla bildirıyor buna bir çözüm bulunsun ya böle olmas ben daha yeniyim bs de inş kalıcı olcam(:

Mesaj08.03.2010, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Yani ben hergün 72 sayfayı tek tek gezcem acaba yorum yapmışlarmı diye bakıcam diyeceksınız ki yorumları kapa diye ama ben sitemde kod veriyorum verıdgım kodlar zamanla calışmıyor hata veriyor gelen ziyaretçide yorumla bildirıyor buna bir çözüm bulunsun ya böle olmas ben daha yeniyim bs de inş kalıcı olcam(:

Malesef hangi sayfaya yorum yapıldığını göremiyoruz. Bu gibi önerilerinizi "Öneriler" bölümünde belirtmeniz yararlı olacaktır. Ama böyle bir öneri daha önce yapıldı. Yakın zamanda düzelmesi dileğiyle..
Mesaj08.03.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
Eskiden yorum ekstrasına girince hangi sayfaya yorum yapıldığı görülebiliyordu. Malesef artık görülemiyor..

şimdide var ama ara sıra gıdıyor
Mesaj08.03.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
Kod:

şimdide var ama ara sıra gıdıyor

Yanlış bilgi vermeyin. YOK !
Mesaj08.03.2010, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgi Veren Arkadaşlara tşk Ediyorum siz olmasaydiniz biz ne yapardık örgn suan ben hala yorum kutusuyla ugrasıyor oluyordum Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Mesaj08.03.2010, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess 3 senem gecıti bu sistemden lutfen bana bilgi vermeyın ve tarzı cvplar yollama (demek yapmısımkı yorum yazıyorum en son 3 gun once sayfalarımı sılerken gördum ??? )
Mesaj08.03.2010, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
http://img.webme.com/pic/d/dogugundemi/informess.png
2 dk önce cekılen Foto Bakınız Yorumlana bılıyor Demek !
Mesaj08.03.2010, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
informess 3 senem gecıti bu sistemden lutfen bana bilgi vermeyın ve tarzı cvplar yollama (demek yapmısımkı yorum yazıyorum en son 3 gun once sayfalarımı sılerken gördum ??? )

İsterseniz 10 yılınızı verin bu işe herkez hata yapar. Neyse tartışma ortammına dönmesin. Uzun süredir yorumların hangi sayfaya yapıldığı gözükmüyor.
Mesaj08.03.2010, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
Kod:
http://img.webme.com/pic/d/dogugundemi/informess.png
2 dk önce cekılen Foto Bakınız Yorumlana bılıyor Demek !

3 yılını veren arkadaşım konuyu iyi okumadan yorum yapma istersen. Arkadaş hangi sayffaya yorum yapıldığına nasıl bakıcaz demiş. ! Hadi hayırlı akşamlar Wink
Mesaj08.03.2010, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
dogugundemi yazmış:

İsterseniz 10 yılınızı verin bu işe herkez hata yapar. Neyse tartışma ortammına dönmesin. Uzun süredir yorumların hangi sayfaya yapıldığı gözükmüyor.

Kod:
http://img.webme.com/pic/d/dogugundemi/informesss.jpg

İnformess Buyrun 2.ci Kanıt
Çatlak Site 55 Buyur Kardeş Ekstralardan Yorumlara Gir E-mail ile Aktif Et Yorumlar Mailine Gelecek Sen Aktif Edeceksin Güzel Forumlar Dilerim
Mesaj08.03.2010, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
informess yazmış:
dogugundemi yazmış:

Kod:
http://img.webme.com/pic/d/dogugundemi/informesss.jpg

İnformess Buyrun 2.ci Kanıt
Çatlak Site 55 Buyur Kardeş Ekstralardan Yorumlara Gir E-mail ile Aktif Et Yorumlar Mailine Gelecek Sen Aktif Edeceksin Güzel Forumlar Dilerim

Arkadaşım sen anlamıyorsunki o e-mail onayı mesela bir kişi yorum yaptı kendi mailine gelen linke tıklayıp yorumu onaylıcak öyle. Arkadaş yorumların hangi sayfaya yapıldığını nasıl görürüm demiş. İyi geceler Wink