Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.03.2010, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düşüncelerinizi bekliyorum... Çünkü;
Filmden 3 sahneyi sizlere özetliyorum:

1.'si İhtiyarların başkanı geldiğinde;
İ.B.: Ne yapıyorsun biz seni bunun için mi bıraktık. Görevini neden bıraktın? (gibisinden bir demeç)
Polat Alemdar: Sizde buna inandıysanız hereks inanmıştır. Smile

2.'si Abdülhey ölmedi;
Polat Gaye'yi dışarı çıkarttıktan sonra ihtiyarların başkanı geldi ve Abdülhey'i ona göstererek planını açıkladı.

3.'sü Son bomba Memati Abdülhey'i gördü:
Son sahnede Memati öbür eve Cahit ile geldiğinde içeri nasıl bir daldıysa Abdülhey'i de hipnozdan uyardı. Smile

Ve 84. bölüm hakkındaki yorumlarını bekliyorum..

Not: Başlıktaki gereksiz mesajlar kaldırıldı.

En son tumhepsiburada tarafından 19.03.2010 10:57:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.03.2010, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Polat akıllı bir şekilde davranıp, yep yeni planlar ile aron feller ve yönetimini çökertmek için uğraşacak. Aslında 2 kişinin bildiği sır değildir ama. Laughing Polat Alemdar sonunu düşünmeden ilerliyor. Denildiği gibi: Sonunu düşünen kahraman olamaz. Smile
Mesaj19.03.2010, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Polat akıllı bir şekilde davranıp, yep yeni planlar ile aron feller ve yönetimini çökertmek için uğraşacak. Aslında 2 kişinin bildiği sır değildir ama. Laughing Polat Alemdar sonunu düşünmeden ilerliyor. Denildiği gibi: Sonunu düşünen kahraman olamaz. Smile

Sonunu düşünmeseydi.. Abdülhey'i kurtarmazdı..
Abdülheysiz ve Mematisiz Polat bir hiç gibi bir şey..
Mesaj19.03.2010, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
informess yazmış:

Sonunu düşünmeseydi.. Abdülhey'i kurtarmazdı..
Abdülheysiz ve Mematisiz Polat bir hiç gibi bir şey..

Sonun düşünme olayından kastım ölücekmiyim acaba, bana neler olacak, bu vatana neler olacak gibisinde sonunu düşünmiyor demek istedim !
Mesaj19.03.2010, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben demiştim ÖLMEZ, ÖLEMEZ Razz
Önceki mesajları göster: