Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Nostaljilerimiz Buradan Devam

Arkadaşlar,

Diğer başlığık dejenere olduğu için buradan devam edebilirsiniz.
Paylaşımlarınızda incir çekirdeğinin hacmini doldurmanızı istiyoruz ki o günleri dolu dolu yaşayabilelim.

Evet haklısın,nerede o eski günler demek yerine ''benim de şöyle bir anım var sizinkine benzer'' ifadeler daha özlem dolu olur.

Sevgiler
Mod Takım Arkadaşları
Mesaj26.07.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk sitem yunus93.tr.gg idi hacklendi. Ama iyi anılarım olmuştu. 2007 de açmıştım sanırım. Yoksa 2008 miydi. Neyse ben pek eski sayılmam. Html kodunu koyabilmek için baya bir uğraşıyordum. Hele <font> tagı için baya bir araştırma yapıyordum. Nedeni ise Ayarlar bölümünden Profesyönel ayar yapmıştım sanırım. O yüzden sadece kodlarla yazabileceğimi sanıyordum.
Mesaj26.07.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Www.vidi-video.tr.gg

Benimde ilk sitem komedi sitesiydi Very Happy tam 1 şamata
www.vidi-video.tr.gg , hiç bişiden anlamıyodum html nedir asp,java,dhtml,jquery nedir bilmezdim.Ama şimdiye bakarsak o günden cok farklı bir düzeydeyim.

Çok güzel anılarım olmustu bs de,1 yıl önce site kurarken sürekli alıntı yapardım Very Happy ee çünkü nasıl ekliyeceğimi tam olarak bilmiyordum neyi nasıl ypaacagımı bılmıyordum ama dediğim gibi nerden nereye geldik.Bi şimdiye bak bide o zamana Smile Geçmişe dönsem o siteyi kurarmıyım ben Very Happy

Bs de gerçkten çok şey ögrendim ben hakkını vermek lazım.Bir gün gelir bırakıcak olursamda kolay kolay unutmama bu aileyi Wink

İyi forumlar

Selametle
Mesaj26.07.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle bir konu açtığınız için teşşekürler

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Mesaj26.07.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=65418&highlight=donjuan62

Bu başlığı hala Unutamıyorum.Kralmustak ile ne atışmıştık ama Razz Very Happy

O zaman nerelerdeydik şimdi nerelerde? Wink

Mesaj26.07.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 yılı aşkındır burdayım.. İlk sitem hack-ed.tr.gg idi ama sildim(bi eşşeklik ettim).. Pişmanım Smile
Mesaj26.07.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fakat şunu görüyorum ki eski BS ruhundan eser kalmamış..
Mesaj26.07.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

ne günlerdi onlar Smile
sitemizi komple naazimca.tr.gg den yapardık.... Rolling Eyes
Mesaj26.07.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ss

teknoabi yazmış:
ne günlerdi onlar Smile

Razz evet Tasarım bulmak icin ona giderdik. Htmlkod icin ona Ama şimdi kendisi askerde
Mesaj26.07.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ss

htlmkodes yazmış:
teknoabi yazmış:
ne günlerdi onlar Smile

Razz evet Tasarım bulmak icin ona giderdik. Htmlkod icin ona Ama şimdi kendisi askerde

Teskere aldıktan sonra buraya döner mi acaba? Shocked

Mesaj26.07.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk kayıt ollduğum zaman kaynak demeyi bilmiyordum Very Happy
kaynak için sayfayı açar açmaz kodu koyuyordum editör önceden öyledi önce kaynak a tıklanmış gibi gözüküyordu 5 sn sonra kaynak kapanıyordu
ah ne günlerdi
siz yine iyisiniz geldinizde bilgili çok kişi vardı Mr. Green
Mesaj26.07.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevgi-sitem yazmış:
kaynak için sayfayı açar açmaz kodu koyuyordum editör önceden öyledi önce kaynak a tıklanmış gibi gözüküyordu 5 sn sonra kaynak kapanıyordu
ah ne günlerdi

bende aynı şekildim kaç kişiye kaynak ne diye sormuştum hatırlamıyorum Mr. Green Bizde hiç birşey bilmiyorduk Wink

Mesaj26.07.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

4 sene yada 3 sene önce açtığım 8aoks.tr.gg diye bir sitem vardı hala varda xD o siteyi cok seviyordum xD tüm okul oradaydı diyebilirim eskiden Razz şimdi ise site cok sıradan kötü tasarımlı birşey geliyor Razz yaş ilerledikçe zevklerde değişiyor sanırım Smile
Mesaj26.07.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:
sevgi-sitem yazmış:
ah ne günlerdi

bende aynı şekildim kaç kişiye kaynak ne diye sormuştum hatırlamıyorum Mr. Green Bizde hiç birşey bilmiyorduk Wink

siz hemen kaptınız ben 1 gün kodu öyle eklemeyi deniyordum Mr. Green ah ah işte nerdeyse 2 yıl olacak o günlerden Mr. Green
Mesaj26.07.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
4 sene yada 3 sene önce açtığım 8aoks.tr.gg diye bir sitem vardı hala varda xD o siteyi cok seviyordum xD tüm okul oradaydı diyebilirim eskiden Razz şimdi ise site cok sıradan kötü tasarımlı birşey geliyor Razz yaş ilerledikçe zevklerde değişiyor sanırım Smile

abarttın biraz b.s 2 yıl 2 ay dır aktif durumda Mr. Green