Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2010, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Ponpon kızın canını yaktılar | Haber

Whitney Harper korsan MP3 indirdiği için RIAA'ya 27.750 dolar ödemeye mahkum edildi.

Daha önce de korsan MP3 indirdiği ve paylaştığı için büyük cezalar ödemek zorunda kalanlar olmuştu. Harper'ın cezası onların ödemek zorunda olduğu milyon dolarlar yanında oldukça ufak kalıyor

Ancak Harper'a kesilen ceza yeni bir suçtan ötürü değil, 14 ve 16 yaşları arasında indirdiği 37 parça için, parça başı 750 dolardan kesilen bir ceza!

Mahkeme Harper'ın bu suçu bilmeden işlediğini ve internet radyosuyla aynı şey sanarak indirdiğini göz önüne aldı ve parça başı cezayı minimum olan 750 dolar üzerinden belirledi.

Limewire ile müzik indirmenin suç olmadığını bilmek genç ponpon kızı cezadan kurtaramadı. Harper temyiz isteğinde bulunacak.

Kaynak:Chip

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj09.03.2010, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes Çeşitli programlarla mp3 indiriyor zaten..pc kullananların %75 ine ceza kesilmesi qerek o zaman
Mesaj09.03.2010, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Torrent'leri yakalarlar eğer bir siteden indirirseniz yakalamaları zor olur.

Lütfen Tıklayınız..!!
Mesaj09.03.2010, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Net'im Kotalı Olduğu İçin İndiremeiyorum

Şu Garibana Bİr Sınırsız Net..

Neyse konu Amacından Çıkıyor
Mesaj09.03.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben İnternetten fazla İndirmem Zaten İndirmek Yerine Nette Bulup Sık Kullananlara Ekleyip Bulunduğu Siteden Dinliyorum.

Şarkı Sahibinide Şarkılarının Cdlerini Alarak Destekte Bulunuyorum.

Korsanmış,Korsammış Töbe Töbe İşim Olmaz. Laughing

Korsanmış Very Happy Ben Ona Bi Korsam Very Happy Töbe Töbe Nediyom Ben Özür. Smile
Mesaj09.03.2010, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ha pc'de durmuş ha netten dinlemişsin aynı şeyya.Sonuçta sen bu şarkıları satıp para kazanmıyorsun Laughing

Lütfen Tıklayınız..!!
Mesaj09.03.2010, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
Ha pc'de durmuş ha netten dinlemişsin aynı şeyya.Sonuçta sen bu şarkıları satıp para kazanmıyorsun Laughing

Kul Hakkına Girmiş Olurum Çok Büyük Günah, Dinlemek İsteyen Para Veripte Dinler...

Hem Şarkısını Beğendiğin Sanatçıya Destek Olmuş Olursun Hemde Şarkını Dinlersin.
Mesaj09.03.2010, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodmedia yazmış:
mylet yazmış:

Kul Hakkına Girmiş Olurum Çok Büyük Günah, Dinlemek İsteyen Para Veripte Dinler...

Hem Şarkısını Beğendiğin Sanatçıya Destek Olmuş Olursun Hemde Şarkını Dinlersin.

Öyle diyorsunda işte no money Wink

Lütfen Tıklayınız..!!
Mesaj09.03.2010, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
xxkodmedia yazmış:
mylet yazmış:

Öyle diyorsunda işte no money Wink

Evet, Adam Elli Şarkıyı Beğenmiştir. Cd 20 TL mi (örnek) Toplamda 100 TL Vermez.. Smile
Önceki mesajları göster: