Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.03.2010, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse hitler yanlısı sanmasın benı tanımadığım bırının ne yanlısı olurum ne karsıtı hakkındakı bılgılerı paylasıyorum ıste Very Happy banane adamdan Very Happy
Mesaj12.03.2010, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehrialem yazmış:
Kimse hitler yanlısı sanmasın benı tanımadığım bırının ne yanlısı olurum ne karsıtı hakkındakı bılgılerı paylasıyorum ıste Very Happy banane adamdan Very Happy

Bende böyle birseyler duymustum ama bence olabılır

Hv.Svn. Kd. Er
Mesaj12.03.2010, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sosyal Paylaşım Ağından Link Veriyorsunuz Bir de Tafra Yapıyorsunuz Exclamation
Arkadaşlar bakın size fikrinizi soran olmadı.Bence değil.Bence MÜSLÜMAN.

Sadece bir tahmin.Gerçek bunlar. Wink
Mesaj12.03.2010, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu: olsa ne olur

olsa ne olur ,olmasa ne olur , adam tam cani gelmiş ,cani gitti.Yatacak yeri varmıdır acaba ...
Mesaj12.03.2010, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tür uydurmalara fazla ilgi göstermesek daha iyi olur.
Dünyada ne kadar cani,katil v.s varsa hebsı ya Türk ya da Müslüman oluyor ne iş arkadaşlar.

Kızılderilere bu gune kadar kötü gözle bakılıyordu ve kızılderililer içinde Türk deniliyordu.

Dediğim gibi..Ne kadar katil,cani var Müslüman yaptılar.Ne kadar iyi,cömert var hristiyan veya yahudi oldu.Boş sohbetler bunlar.
Mesaj12.03.2010, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs boşmuhabbet insan dolmuş... bu kadarda olmaz ya .Konu kilitlensin her türlü dini şey yasak ...
Mesaj12.03.2010, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar konuyu nereye getiriyorsunuz... Confused
Bakın,Yahudilerin yakılması hakkında 15 Cilt kitap yazılmış ve Almanlar soykırımı kabul ettikleri için bu kitabı yok etmişlerdir..
Ben buraya gerçekleri yazamam.Lütfen anlayın beni Wink

Yoksa "MÜSLÜMANLIK" hiç bir taşın altında kalamaz.Her zaman göktedir. Exclamation
Mesaj12.03.2010, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adolf hitler müslüman olabilir. Ama pek din bağımlısı değil'dir. Çünkü islam dinine inan birisi böyle katliamlar yapmaz. Yapıyorsa allah tarafından görevlendirilmesi düşünülmez değil... :/
Son olarak konuları tartışma ortamına çevirmek için uğraşmayın ! Eğer kilitlenmesini istiyorsanız bir moderatör bildirin, uygun görülürsen Kİ-LİT-LE-NİR !

Mesaj12.03.2010, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

din ırk kültür başlıkları yasak..
Bir yukarı bir aşağıya bunu hepiniz biliyorsunuz..
Bildiğiniz halde neden hayla konuyu uzatıyorsunuz..!

Bu tür başlıklara cevap yerine.
Bir moderatöre başlığın link'ini vermeniz yeterli..

Bundan sonra bu tür diyaloglar icerisinde bulunan olursa
(kim olduğu farketmezsizim) forum'dan uzaklaştırılaçaktır..
(Söylemedi demeyiniz..) (Haberiniz olsun Efendim)

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 12.03.2010 22:56:42 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: