Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.03.2010, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Acayip rekor denemesi

ABD’nin New Jersey eyaletinde yaşayan Donna Simpson adlı kadın, son derece tuhaf, bir o kadar da riskli bir rekorun peşinde koşuyor.

Şu an tam 274 kilo olan 42 yaşındaki kadının amacı, ağırlığının tam iki katına çıkarak, 454 kiloya ulaşmak ve dünyanın en şişman kadını unvanını elde etmek. Simpson, bu amacına ulaşabilmek için günde tam 12 bin kalori içeren “özel bir diyet” uyguluyor.

Alışverişe motorlu scooter kullanarak giden Simpson’ın en sevdiği yiyecek ise suşi. Bir oturuşta 70 dilim suşi yiyebileceğini söyleyen rekor saplantılı kadın, yemekten önce çikolatalı ve tarçınlı çörekleri tercih ettiğini belirtti. Sürekli kilo almaya çalışan Simpson, kilolarıyla Guinness rekorlar kitabında kırılması çok güç rekorları zorluyor.

DÜNYANIN EN ŞİŞMAN ANNESİ
Üç yıl önce, 242 kilo olduğu dönem doğum yapan Simpson, Guinness rekorlar kitabına “Dünya’nın en şişman annesi” olarak geçmeyi başarmıştı. Sezaryenle doğum yapmak zorunda olan kadını hastaneye 30 kişilik bir ekip taşımıştı.

XXXXXXXL beden elbiseler giyen Simpson, 454 kilo olmak için can attığını ve dünyanın en şişman kadını olmanın kendisini çok mutlu edeceğini söylüyor.

Doktorların ölüm riski yaşayabileceğine dair sürekli uyardıkları kadın bu uyarılara kulak asmazken, “Yemek yerken insanların beni izlemesini çok seviyorum. Bu insanları mutlu ediyor, kimseye zararım dokunmuyor” dedi.
(Hürriyet)
Yorumlarınızı bekliyorum kardeşlerim

Hv.Svn. Kd. Er
Mesaj16.03.2010, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten Çok İlginç Bir Rekor Denemesi Bide Bundan mutlu oluyomuş şaştım vlla yani genelde şişko olanlar yemek yerken kendilerine bakılınca utanç duyarlar.Kadının halini hiç düşenemiyorum bu kadının resmi yokmu?
TEŞEKKÜRLER GÜZEL PAYLAŞIM.
Mesaj16.03.2010, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah akıl fikir versin ne diyim.. Kendi de mutluysa hayırlısı olsun.. Wink
Mesaj16.03.2010, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsanlar delirmiş...

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj16.03.2010, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saçma..
Yaşamını Bir Hiç İçin Tehlikeye Atıyor..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj16.03.2010, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
Saçma..
Yaşamını Bir Hiç İçin Tehlikeye Atıyor..

Harbiden Ya Ne..İnsanmış.