Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.03.2010, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu: sitde sorun

degerli site yoneticileri bu gunlerde sitede sorunmu var resim yukleyemiyoruz ayrica htm olarak degil normal olarakda sitye birsey yukleyemiyoruz ayrica
sitenin tekst bolumu yani herhengi bir grafik yazmak icin kullandigimiz purogramda gorunmuyor saygilarimla Confused:ozturk gulacar
Mesaj21.03.2010, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitde sorun

Sanırım editörünüz gözükmüyor. Tekrar gözükmesi için: Ayarlar - Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!) - Html Editör Gösterilmesin mi?
bu kısımdaki kutuda işaret var ise işareti kaldırıp kayde'din.

Mesaj21.03.2010, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Resim Yüklemede Hiç Bir Problem Yok

Arrow resimleri yönelt
Arrow yeni resim ekle
Arrow gözat'a tıklayınız resminizi seçiniz
Arrow en alttaki kutucuktaki resimleri küçült kutusundaki onayı çıkarınız
Arrow resiminizi yükleyiniz

Not: Resimlerin yüklenmesi süre aşımına uğradığı için yüklenmeyebilir ama

bu sorun geçicidir. Daha sonra tekrar deneyiniz
Mesaj22.03.2010, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu: sitede sorun

ilginden dolayi tesekkurler bu sabah baktim html editoru acilmis zaten degisken kullanmak icin kutu isaretliydi su an duzelmis
ama resim yukleme sorunu yine devem ediyor ister tek resim ister birden fazla resim yukleme icin resimi aliyorum dakikalarca donuyor ama bir turlu resimi yuklemiyor kullandgim iki ayri site var ikiside ayni durumda
bu sabah ikinci bir sorun daha cikti sitenin birinden cikip digerine giris yapamiyorum yani sitede yapilacak isim bittikden sonra cikis yapip diger siteye girmek icin sitene girisle girmek istedigim sitenin sifresini sormadan yine ayni siteye giriyor yani ikinci siteye giremiyorum cunku onceki siteden cikmamis oluyor acaba pc den kaynaklanan bir sorun olabilirmi teskkurler Question
Mesaj22.03.2010, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger tarayıcınz mozıllaysa bu sorunu yapıyor cerezlerden dolayı cerezleri sil öle dene ctrl+shift+delete kolay gelsınSmile

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj25.03.2010, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

teskkurler arkadsim
Önceki mesajları göster: