Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2010, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Olan oldu MSN çöktü!

Bilgisayar başına geçip MSN’lerini açan kullanıcıları bir sürpriz karşıladı. İşte şimdilik geçici çözüm...

nternet kullanıcıları arasında yaygın olarak kullanılan Windows Live Messenger programını açan kullanıcılar listelerinde kimseyi göremeyince şaşırdı.

Listeler ya eksik ya da kimse görünmüyor. Çoğu zaman çevrimiçi görünen kişiler aslında çevrimdışı, çevrimdışı olanlar ise çevrimiçi durumda. Çevrimdışı görünme sorununun yurtdısında da yaşantığı belirtiliyor. Konuyla ilgili Microsoft cephesinden henüz bir açıklama yapılmadı.

Geçici çözüm:

Listenizdeki kişiler çevrimiçi olarak görünmese de attığınız mesajlar karşı tarafa ulaşıyor.

ÇÖKÜŞ SEBEBİ BU MU?

Window Live Massenger programının çöküşüyle ilgili olarak internet ortamında çeşitli yorumlar dolaşıma girdi. Bunlardan en çarpıcı olanı ise orijinal windows kullanımını sağlamak için Windows şirketinin başvurduğu bir uyarı olduğu yolunda...

Eğer gerçekten orjinal windows kullanalım diye bu yapılıyorsa bana yahoo'ya geçme yolu gözüktü...

Mesaj23.03.2010, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş Olsun ! =) Msn Kullanmadığım İçin Sorun Yok !

Bedava-Sitem'de Çökmesinde ! Smile
Mesaj23.03.2010, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Diyorum Bugün listemde neden 1 kişi acık sadece Normelde 50 nin altına düşmüyor online sayısı demekki sorun varmış Smile
Mesaj23.03.2010, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan için düzelmiş görünüyor bende.. Sabah açmıştım belirtildigi gibi sorun vardı.. Şuan düzelmiş görünüyor.. Very Happy