Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.04.2010, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu: slm sitemi yanlışlıkla sildim!!

arkadaşlar başka bir kullanmadığım sitemi silecekken dikkatsizlikten herhalde gidip aylarca uğraştığım sitemi silmişim

şimdi aynı isimde tekrar yeni bir site açmak istiyorum içeriklerinin yedeği bnde var
stem artık silinmiş ama bn neden aynı site ismiyle neden yeni hesap açamıyorum?

sitem silinmiş olmasına rağmen hala bu site başkası tarafından kullanılıyor diyor
aynı isimi tekrar açmam gerek nasıl olacak

lütfen bi yardım edin !!
=:
Mesaj10.04.2010, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba bu sorunu

adminimize bildiriniz ancak o size yardım edebilir

support-tr( at )webme.com adresine bu mesajı atınız size yardım edilecektir

not: (at) değil @ olucak
Mesaj10.04.2010, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

mail atın ayrıca silinen site isminiz sisteme kayıt edilmiş oldugundan site silinsede aynı site ismi ile bir daha açamazsiniz..

ama gececinin verdiği mail adresine silinen sitenin mail adresiyle siteyi geri açtirmaya çalışabilirsin.. Wink
Mesaj10.04.2010, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler öneriniz için gerçekten bu siteyle çok ilgilenmiştim googlenin hafızasına da çıkmıştı ii de hiti vardı

mail attım
tkrar tşkrler
Mesaj10.04.2010, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

spshop yazmış:
teşekkürler öneriniz için gerçekten bu siteyle çok ilgilenmiştim googlenin hafızasına da çıkmıştı ii de hiti vardı

mail attım
tkrar tşkrler

rica ederimm Wink
Mesaj11.04.2010, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

mail attım en geç 1 günde cvb vericez dediler henüz gelen cvb yok

ne zmnda gelir cvb biln varmı
Mesaj11.04.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yanlışlıkla Site Silmeyi İlk Defa Duydum...
Mesaj11.04.2010, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlışlıkla derken int. tarayıcım meğerse siteme otomatik giriş yapıo bn de direk ayarlardan sildim işime yaramayn hesabımı silecektim ki bi bktım sitem gitmiş

şimdi de aynı ismi tekrar açtırmaya çalışıyorum
Mesaj11.04.2010, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

spshop yazmış:
yanlışlıkla derken int. tarayıcım meğerse siteme otomatik giriş yapıo bn de direk ayarlardan sildim işime yaramayn hesabımı silecektim ki bi bktım sitem gitmiş

şimdi de aynı ismi tekrar açtırmaya çalışıyorum

Hem Anladım.Aynı İsimle Site Açılmaz.Eğer Mesaj Attıysanız Mesajınıza Cevap 24 Saat İçinde Gelir.Tabii Haftaİçi
Mesaj11.04.2010, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok emek harcamıştım yoksa bu kdr üstüne durmam bnnerler, logolar yaptım googlenin hafızasına da kaydedilmişti iide hiti vardı
Mesaj11.04.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

spshop yazmış:
çok emek harcamıştım yoksa bu kdr üstüne durmam bnnerler, logolar yaptım googlenin hafızasına da kaydedilmişti iide hiti vardı

Tamam konuyu uzatmayın maili atiysaniz en geç 2 gün( hafta içi ) içerisinde size cevap gelecektir..
Önceki mesajları göster: