Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.04.2010, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sosyal paylaşım sistesi facebook'un internet dünyasındaki liderliği çok uzun sürmez arkadaşlar...

Birkaç senede bir böyle patlama yapan siteler ortaya çıkar, sonra unutulur giderler... Yahoo bir örnek... ama google diğerlerinden çok farklı... tekrar zirveyi ele geçirebilecek gücü ve kapasitesi var...

sosyal paylaşım sitesi facebooku bile 4 kere satın alabilecek bir güçten bahsediyorum ben Smile

gerisini siz düşünün...
Mesaj14.04.2010, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bence facebook çok yakında biter. bir internet haberinde okudum. türk yatırımcılar bir site kuruyormuş. ama bu site web 2.0 lıymış. ayrıca 1.000.000 dolar para ödüllü yarışması varmış. değişik bir proje ve yazın sonuna doğru açılacakmış. sitenin adı belli değilmiş.
Mesaj14.04.2010, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Facebook Bu Liderliği Elinde Uzun Bir Süre Tutamayacaktır Diye Düşünüyorum.
Çünkü Şöyle Düşünün;
Bazı kişiler Facebook,Yahoo ve bu tür sitelere adres çubuğundan yazıp girmek yerine Google,Yahoo ve bu tür arama motorlarına anahtar kelimeleri yazarak giriyorlar.
Buda arama motorlarındaki artışı sağlıyor.

Mesaj14.04.2010, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende öyle düşünüyorum ki ama facebook u da önemsemeliler çünkü 400 milyon kullanıcı az bir sayı değil...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj16.04.2010, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne olursa olsun arama siteleri bizim için çok iyidir. Hit kazanmak isteyen siteler google olmasa hiç hit kazanamazlar. Wink
Ne olursa olsun hit için site açıyorsanız tabiki en büyük yardımcınız Google olacaktır. Google düşmesine sevinmeyin bence Mr. Green