Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2010, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Amcaya Çıkma Konusunda!..

Arkadaşlar!..

Bir çok kişi nasıl çıkabilirim derdin bu arama motoruna!..

Fakat şu var ki siz sitenizi eklemeden Google Arama motoru sizin sitenizin popülaritesine göre sizi göstermeye başlar!.. Neden mi?

Çünkü bu kullandığımız tr.gg sistemi bir sub-domain sistemidir!..

Bedava-sitem.com ve diğer adıyla tr.gg web adresi google içersinde bulunduğu için sizin siteniz bunun bir sub-domaini oluyor!..

Bedava sitenizin google içersinde görünmesi için google dikkatini çekmelisiniz!..

Bunu uzmanlar ortalama olarak 25-30 yeni güncel sayfa ve 5-6 pararlel link değişimi olarak görüyorlar!..

Ve de önemli olaylardan birisi ise google pingdir!..

Bununla ise eklediğiniz sayfaların o gün içinde google amcada gösterilmesini sağlarsını ki ben yeni bir program geliştirdim!..

Programım sayesinde sayfanızı okuttuğunuz takdirde, bin kez googleye gönderiyor!..

Fakat sandbox a düşme ihtimaliniz sıfır, çünkü ping adresinden atılan sitelerin ping sayısına göre google içersine alınıyor!..

Bu bin sayısı 10000 yapılabilir, saniyede 100 kere ping aktarması yapıyor!..

Kısacası googleye ekleyin ve yeni güncel sayfalar açın, sitenizin aynı özelliklerine sahip kullanıcılarla link değişimi yapın ve arkanıza yaslanın!.. Wink

Google sizi kısa zamanda ekleyecektir!.. Wink

NOT: Metin bana aittir, programyapmak.tr.gg kaynağı gösterilerek yayınlanabilir!..
Mesaj27.06.2010, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece subdomain değil benim profesyonel sitem bile eklenmeden çıktı =)
Mesaj28.06.2010, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

sehrialem yazmış:
sadece subdomain değil benim profesyonel sitem bile eklenmeden çıktı =)

Smile

Olabilir, yani Google büyük bir plarform!..

Onun sebebide muhtemelen aynı host içinde ki yani para ile aldığınız host şirketinin içinde bulunan başka kaliteli şirketlerdir!.. Wink

Ama tr.gg için o kadar rahat ki Google Amcaya çıkmak, sadece onu belirtmek istedim!.. Wink
Önceki mesajları göster: