Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.05.2010, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu: İsrail saldırısı ve İskenderun saldırısı [ Haber ]

Açılan Beyaz Bayrağa aldırmalan İsrail askerlerinin botlardan Filistin'e yardım götüren gemiye çıkış anı ve yardım gönüllüleri'nin 'İsrail askerleri gemiyi ele geçirdi.' anonsu yaptığı anlar...

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Gazze halkına insani yardım ulaştırmak arzusunu taşıyan ve aralarında yaşlı, kadın ve çocukların da bulunduğu çok sayıda ülkeden sivillere karşı İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından güç kullanıldığı hatırlatılarak, "Elde edilen ilk bilgilere göre en az iki kişinin hayatını kaybetmiş ve 30;dan fazla kişinin yaralanmış olmasını en ağır şekilde protesto ediyoruz" denildi.

İsrail saldırısını durmak için zaman kazanmak amacıyla yardım gönüllüleri Beyaz Bayrak kaldırıyor ama İsrail askerleri bayrağa aldırmayarak gemiye giriyorlar...

İşte gemilerden elde edilen son görüntülerin bu bölümünde İsrail Askerlerinin gemiyi ele geçiriş anları yer alıyor..

Açılan Beyaz Bayrağa aldırmalan İsrail askerlerinin botlardan Filistin'e yardım götüren gemiye çıkış anı ve yardım gönüllüleri'nin 'İsrail askerleri gemiyi ele geçirdi.' anonsu yaptığı anlar...

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Başbuğ Mısır Gezisini Yarıda Kesti
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Başbuğ'un, incelemelerde bulunmak üzere gittiği Mısır temaslarını yarıda keserek Türkiye'ye döneceği bildirildi.
Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un, İsrail'in Gazze yardım konvoyuna saldırısı üzerine, Türkiye'ye döneceği kaydedildi

Ölenlerin 9 tanesi türk diğer 10 kişinin ise yabancı milletlerden olduğu gelen haberler arasında

Kanaatimizce iskenderunda yapılan terörist saldırının arkasındada israil desteği var, çünkü kullanılan mühümmat terör örgütünde bulunmamaktadır.
Tamamen profosyonelce yapılmış bir gözdağı saldırısı olma ihtimali yüksektir çünkü saldırıdan kısa bir süre sonra gemilere saldırı olmuştur.
Mesaj31.05.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu gerçekten büyük bir insanlık ayıbıdır.Hoş onlar bunu bilmezler ki.(Misket bombaları...)

Hayırlı bir iş için vefat etmeş olan tüm kardeşlerimize,Allah'tan rahmet diliyorum.

Umarım gelecekte de İsrail bu duruma düşer o günleri görmeyi Allah nasip eder inşallah.

Çook yazık...

Mesaj31.05.2010, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ağzımı bozduğum için özür dilerim ama bu kadar [....] olunmaz . o gidenlerin yanında silah bile yoktuki hepsi sivildi . bu israil kadar pis bi devlet yok bana bunlarıda dedirttiler ya ...

Durum her ne olursa olsun,lütfen üslubunuzu koruyun.
Bu şekilde haklı durumda iken bile,zor duruma düşebilirsiniz.

@benimsitem1993

En son dizayn-net tarafından 31.05.2010 10:42:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.05.2010, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeter artık katlanılacak gibi değil ! Bunlar insan dğil ya..Ben başbakanlığa mesaj yazıyorum arkadaşlar !..
Mesaj31.05.2010, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

allah yardımcıları olsun askerlermizin Crying or Very sad

FK Entertainment Oyun Stüdyosu
Mesaj31.05.2010, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazık oldu üzüldüm Crying or Very sad
Mesaj31.05.2010, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

İskenderun olayının hemen ardından israil turk gemılerıne saldırmıs ve 9 turk vatandaşını şehıt etmıştır.

İskenderunda kullanılan roket atar pkkın elınde yoktur pkk genelde rpg7 kullanır bu roket atar tamamen askeri amaçlar için üretilmiş profosyonel bir sistemle çalısmaktadır T.B.M.M bu olay hakkında komısyon kuracaktır ve bu konu komısyona sunulacaktır iskenderun olayı kanaatimizce turkiye cumhuriyetine göz dağı vermek amacıyla MOSAT tarafından yapılmıştır ve pkk üzerine yıkılmıştır.

Hv.Svn. Kd. Er
Mesaj02.06.2010, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saldırının tanığından şok açıklama
Tanık: "Yaralı bir Türk'ü başına ateş açıp öldüren bir İsrail askeri gördüm"

KUVEYT (A.A) - İsrail'in Gazze'ye yardım taşıyan gemilere saldırısının ardından özel bir uçakla ülkelerine dönen 18 Kuveytliden biri, Ali Buhamd, "Yaralı bir Türk'ü başına ateş açıp öldüren bir İsrail askeri gördüm" dedi.

İsrail tarafından gözaltına alındıktan sonra Kuveyt Emiri'ne ait bir uçakla Ürdün üzerinden ülkelerine dönen ve Başbakan Nasır Muhammed El Ahmed El Sabah ile üst düzey yetkililer tarafından karşılanan 6'sı kadın 18 Kuveytliden biri olan Buhamd, ayrıca, "Askerler yardım çağrılarına rağmen bir başka yaralı Türk'ü kan kaybından ölüme terk etti" açıklamasında bulundu.

Aralarında milletvekili Velid El Tabtabai'nin de bulunduğu gönüllüleri karşılayanlar arasında, Türkiye ve Kuveyt bayrakları taşıyan yakınlarının da bulunduğu belirtildi.

Mavi Marmara gemisinde bulunanlardan avukat Mübarek El Mutava, "İsrailli komandolar uyarmadan ateş açtı. Daha gemiye çıkmadan birçok gönüllüyü öldürdüler. Sizi temin ederim ki, hiçbir gönüllüde ateşli silah yoktu. Mutfak gereçlerinden başka silahımız yoktu ve gönüllüler hiçbir direniş göstermedi" dedi.

Aynı gemideki Velid Tabtabai de, en az iki gönüllünün İsrail gemilerinden ve bir helikopterden açılan ateşle öldüğünü belirtti ve "İsrail askerleri, bazı kişileri öldürdükten sonra gemiye çıktı. İnsanlar ondan sonra çıplak elle kendilerini savunmak için direndi. Bu açık denizde korsanlarca işlenen bir suçtur" ifadesini kullandı.