Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2010, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Rihanna İstanbul konseri için servet istemiş

Rihanna, "Last Girl on Earth" turnesi kapsamında gerçekleştireceği konserlerinin İstanbul ayağında W İstanbul'da konaklayacak.

Biletleri 135 ile 365 TL arasında satılan Rihanna, 650 bin dolar (1 milyon TL) karşılığında sahneye çıkacak.

Türkiye'ye Garanti Bonus Card ana sponsorluğunda gelecek olan ünlü şarkıcı, 3 Haziran'da 90 dakika sahnede kalıp ertesi gün konser turnesine devam edecek.

KULİSTE BUNLAR OLACAK

Rihanna, ayrıca kulisinde bal, nane çayı, ıhlamur, patates cipsi, patlamış mısır ve bir şişe kırmızı şarap istedi.

sanalsayfam.blogspot.com'dan alıntıdır...

bu konsere gitmek isteyen var mı yada sizce fiyatlar nasıl? bana göre abartıya kaçılmış.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=739988#739988

En son bilisimhatti tarafından 02.06.2010 16:58:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.06.2010, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şaşırmadım her nedense.

Çünkü Rihanna,geniş bir kitleye hitap eden sanatçı.(Fakat ben, bu kitle arasında yokum tabiki. Razz )

Böyle servet değerinde bir para istemesini,doğal bir durum olarak karşılıyorum şahsen.

"Metallica" gelseydi ne kadar isterdi tahmin bile edemiyorum...

(26-27-28 Haziran'da METALLİCA Türkiye'de olacaktır.
Metal Rock dinleyen varsa buradan da duyurayım.)

En son benimsitem1993 tarafından 02.06.2010 17:45:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.06.2010, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rihanna diye bir sanatçı hiç duymadım benimsitem1993 de dediği gibi metallica gelseydi daha iyi olurdu
Mesaj03.06.2010, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

yougars yazmış:
Rihanna diye bir sanatçı hiç duymadım benimsitem1993 de dediği gibi metallica gelseydi daha iyi olurdu
.s İLGİNÇ Shocked Shocked Surprised Surprised Surprised
Önceki mesajları göster: