Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.06.2010, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu: İdeal Erkek İstekleri :)))

İdeal Erkegim Nasil Biri (Yas 22)

Yakisikli, sempatik, maddi durumu iyi, beni ilgiyle dinleyecek, espri anlayisi gelismis, gücü kuvveti yerinde, iyi giyinen, her konuda zevk sahibi, sürpriz yapmayi seven, romantik ve hayal gücü gelismis biri...

İdeal Erkegim Nasil Biri (Yas 32)

İyi görünümlü, kafasinda saçi olan, arabadan inerken kapimi açan, yemege gittigimizde sandalyemi tutan, pahali bir restorana götürecek kadar parasi olan, konusmaktan çok dinleyen, fikra anlattigimda katila katila gülen, alisveriste paketlerimin hepsini zahmetsiz tasiyacak kadar gücü kuvveti yerinde, en az 1 kravata sahip, yaptigim yemekleri begenen, dogum günü ve yil dönümlerini unutmayan, haftada en az 1 kez romantik olabilen biri...
Kaynak: Bydigi Forum http://www.bydigi.net/ilginc-konular/345620-bayanlarin-ideal-erkek-istekleri.html#post2431406

İdeal Erkegim Nasil Biri (Yas 42)

Çok da çirkin degil, tamam kel olabilir, ben binmeden arabayi hareket ettirmeyen, isinde disiplinli, firsat oldukça aksam yemegine kösedeki köfteciye götüren, beni dinlerken basini sallayan, anlattigim fikralarin can alici yerlerini hatirlayan, evdeki esyalarin yerini degistirmeme yardim edecek kadar gücü kuvveti yerinde, göbegini kamufle edecek sekilde kiyafet seçen, çogu hafta sonu tras olan biri...

İdeal Erkegim Nasil Biri (Yas 52)

Burnunun ve kulaginin içindeki killari fazla uzun olmayan, topluluk içinde gaz çikarmayan, para isteme aliskanligi edinmemis, ben bir sey anlatirken uyuyakalmayan, ayni fikrayi tekrar tekrar anlatmayan, hafta sonlari poposunu koltuktan kaldirabilecek kadar gücü kuvveti yerinde, ayni renk çoraplari seçebilen, ve temiz iç çamasiri giyen, televizyon karsisinda aksam yemeginden hoslanan, adimi unutmayan, bazen tiras olan biri...

İdeal Erkegim Nasil Biri (Yas 62)

Küçük çocuklari ürkütmeyen, banyonun nerede oldugunu hatirlayan, bakimi fazla masrafli olmayan, mümkün oldugu kadar gürültüsüz horlayan, neye güldügünü birden unutmayan, yardim almadan ayaga kalkabilecek kadar gücü kuvveti yerinde, lapa yiyeceklerden hoslanan, dislerini nereye koydugunu unutmayan biri...

İdeal Erkegim Nasil Biri (Yas 72)

İŞ BİTTİ
Mr. Green

Önceki mesajları göster: